קצת מודינג ואלקטרוניקה עודכן בעמוד 4,5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מודינג ואלקטרוניקה עודכן בעמוד 4,5

ab14

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא העלית לי רעיון נחמד שאולי זה מה שעשית(מצטער אם זה לא שייך רק תגידו ואני אערוך)עם האינפרא אדום:

אתה לוקח לד או כל מקור אור אחר(עם שטח אלומה קטן) שם מולו פוטדיודה מתאימה מחבר אותה לכיבוי /הדלקה של המחשב וכאשר תביר כול פעם את היד זה יכבה א ו ידליק את המחשב

חוץ מזה בבקשה תביא נורמליות והסברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא העלית לי רעיון נחמד שאולי זה מה שעשית(מצטער אם זה לא שייך רק תגידו ואני אערוך)עם האינפרא אדום:

אתה לוקח לד או כל מקור אור אחר(עם שטח אלומה קטן) שם מולו פוטדיודה מתאימה מחבר אותה לכיבוי /הדלקה של המחשב וכאשר תביר כול פעם את היד  זה יכבה  א ו ידליק את המחשב

חוץ מזה בבקשה תביא נורמליות והסברים

אבל מה אתה רוצה שכל פעם שתעבור ליד המחשב הוא יופעל?...

ביקשתם קיבלתם

והאצבעות שלי חחח כיסיתי איתם את הלדים כי הם מסנוורים את המצלמה יותר נכון את הפלאפון שלי

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האינפרא אדום עשיתי מהשירטוט הזה

http://www.cesko.host.sk/girderplugin.htm

ו"והכפתור" כמו של המכונית (אני לא יודע איזה נקרא) אפשר לקחת ממחשב ישן או משהו יש שם כפתורים כאלה עם מפתח אבל אצלי זה מיוחד אני לא יודע מאיפה אפשר לקחת כמו שלי

הרגילים שיש במחשבים הישנים המפתחות שלהם כמו עיגולים ואצלי זה מפתח רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה קצת מסובך יהיה לעשות את זה ועם המעגל הזה לא נראה לי שתעשה בכלל וגם אתה צריך לבנות מעגל שלא פועל על תוכנה והמעגיל צריך לעבוד תמיד אבל ממה הוא יעבוד עם המחשב מכובה (איך אתה רוצה שתעביר יד ליד אינפרא אודם והיא תיקלוט אותו עם היא לא עובדת בלי חשמל) עזוב זה מסובך האינפרא אדום תצטרך לקבל חשמל חיצוני ומה שבטוח את המעגל לcom לא תחבר כדי להפעיל מחשב...

ולמה אף אחד לא מגיב? רציתם שמתי רציתם הסברים שמתי הסברים ועכשיו א אחד לא מגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... התכוונתי שתפתח את המחשב ותראה אותו מבפנים, איך הכל מחובר ואיך כל המארז נראה עם המוד...

לגבי חשמל לא מהמחשב: לפני כמה שנים המציאו טרנספורמטורים, שאפשר לחבר לחשמל במפצל של המחשב (כדי לא להעביר חוטים דרך כל החדר...) והאינפרא יעבוד מעולה :xyxthumbs:

בינתיים כל מה שראיתי זה מכשיר שחור, ומפתח... תן עוד ותאר בדיוק מה עשית ואיך... המעגל זה לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יודע מה לצלם... תשאלו שאלות ואני יענה על כל מה שאני יודע והמכשיר השחור הוא פועל מהשירטוט שנתתי קודם רק שאת לד האינפרא אדום שמתי

בקופסא  עגולה והעברתי חוטים לקופסא של ה com ושם נמצא הלוח הקטן  (המעגל עצמו) והמארז לא שניתי בו כלום חוץ מהספק (צבעתי בצהוב) ועוד כמה דברים שתראו בתמונות ואני מצפה לתגובות הפעם כי אתם מבקשים ואני מביא

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד..

לא ממש הבנתי מה הלחמת שם במעגל?

ראיתי שיש לך שלט על המחשב,אתה יכול לעשות שלט שידליק את המחשב :)

את החלון הקטן מקדימה אתה עשיתה?

מזתומרת מה הלחמתי במעגל לקחתי רכיב לדוגמא נגד ושמתי על לוח והלחמתי אני לא קניתי את האינפרא הזה אני לבד עשיתי

לא והחלון הוא היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת מה הלחמתי במעגל לקחתי רכיב לדוגמא נגד ושמתי על לוח והלחמתי אני לא קניתי את האינפרא הזה אני לבד עשיתי

לא והחלון הוא היה

לא זאת הכוונה..

המנגנון שהלחמת יושב בתוך הקונקטור השחור הזה? איך הכנסת אותו לשם? (זה שמתחבר למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...