ידע מציגה : מחיר מופרז ומוגזם לאייפוד החדש ("רק בישראל") - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידע מציגה : מחיר מופרז ומוגזם לאייפוד החדש ("רק בישראל")

ice2k

Recommended Posts

כוון שהתחרותיות בעניין שואפת ל-0 אחד גדול בארץ ככה זה גם נראה!

ככה גם המחירים ניראים!אני לא מסכים שלאפל לא איכפת אולי מכתב ועוד מכתב יזיזו משהו!

אם נגיד שכלום לא יעזור אז לא עשינו כלום!אמנם עגלה אבל אפשר לדחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה השוק בארץ לא כזה משמעותי לעומת מדינות אירופאית/אמריקאיות ששם באמת שווה לאפל להשקיע... גם יש הרבה פחות קונים, וגם פה יש נראה לי יותר מודעות ופחות שטיפת מוח למוצרים כמו (ותסכלו בפורום לדוגמא). וזה לא שאפל תתאמץ להחליף יבואן או משהו...

אני מניח שידע במקרה הטוב זה חברה שרגילה גם ככה למכור את הציוד HI-END לכל מני אנשים שהאפל כיוונה בעבר כשוק הנישה שלה (אומנים, אנשי מולטימדיה), שגם ככה בעיקר קונים את כל ה MOTION ו G5 ומה לא, ובגלל שזה גם ככה רק מה שהם קונים, אז הם מוכנים לשלם על זה הרבה, וידע מיישמת את זה גם על שוק נגני המוזיקה, כי זה מה שהיא מכירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את שריג מחשבים ותוכנה ואת חיים2.

ידע היא לא יבואן בלעדי של בארץ.

אני די בטוח שגם ה"יבואנים" האלה קונים מידע את הסחורה שהם מוכרים. ידע היא אכן היבואן הבלעדי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ידע היא היבואן הבלעדי אבל נעשה המון יבוא אפור של חנויות שקונות בחו"ל ומוכרות בארץ.

סתם לדוגמא, מחיר הנגןם בגודל 30GB בnewegg הוא 339$ כולל משלוח...

שזה כבר יותר יקר מאפל עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מי אתם כועסים? על חוקי הכלכלה?

על זה שידע יכולה להוציא יותר רווחים?

מה לעשות שחוקי הכלכלה ההסיסיים תקפים. הרי לאיזה חנות יש פרסום מעולה שמגיע בחינם לגמרי?

הם לא עושים כלום ואנשים קונים מהם.

עוד כמה דוגמאות:

חברות הסלולר (קרטל הפשע הגדול ביותר - אבל להם אנחנו סולחים)

חברות הלווין והכבלים

ספקיות התקשורת (הוט ובזק),

כל אלה עובדות על עיקרון אפס התחרות. אם אין תחרות, כולם מרוויחים (חוץ מהצרכנים),

בארצות הברית תמיד יש מישהו שיציע מחיר זול ויקצור רווחים במשך כמה שבועות,

אבל בארץ יש פחות כסף, פחות חברות, פחות ביקוש.

עוד סיבה לעבור לארצות הברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום לידע קצת לרחרח... הם מתחמקים יפה... טוענים שאי אפשר להשוות לארה"ב ושהם בכלל עובדים עם אירופה והמחיר הנוכחי זה המצב. ולדעת איש המכירות שענה לי המחיר לא ירד.

כמובן כדי לתת רמז שאלתי מה הם תנאי האחריות לגבי אייפוד שנרכש מחו"ל , הוא ציין שיש אחריות לאייפוד שנרכש ממשווק מורשה של (שלטענתו יש באתר החברה העולמית רשימה של משווקים מורשים), ובהצגת קבלה.

אולי כדאי שנברר איך , מאיפה , ומה העלות של רכישה מארה"ב.. זה בטח לא ישמח אותם שקיים מידע מפורט כזה על גבי האינטרנט  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ידע היא היבואן הבלעדי אבל נעשה המון יבוא אפור של חנויות שקונות בחו"ל ומוכרות בארץ.

סתם לדוגמא, מחיר הנגןם בגודל 30GB בnewegg הוא 339$ כולל משלוח...

שזה כבר יותר יקר מאפל עצמם.

מה ש מוכרים לדעתי זה דור קודם ולא החדש (שהדגם של 30 גיגה היה יותר יקר), ככה שלקנות מהם זה סתם שטות...

על מי אתם כועסים? על חוקי הכלכלה?

על זה שידע יכולה להוציא יותר רווחים?

מה לעשות שחוקי הכלכלה ההסיסיים תקפים. הרי לאיזה חנות יש פרסום מעולה שמגיע בחינם לגמרי?

הם לא עושים כלום ואנשים קונים מהם.

עוד כמה דוגמאות:

חברות הסלולר (קרטל הפשע הגדול ביותר - אבל להם אנחנו סולחים)

חברות הלווין והכבלים

ספקיות התקשורת (הוט ובזק),

כל אלה עובדות על עיקרון אפס התחרות. אם אין תחרות, כולם מרוויחים (חוץ מהצרכנים),

בארצות הברית תמיד יש מישהו שיציע מחיר זול ויקצור רווחים במשך כמה שבועות,

אבל בארץ יש פחות כסף, פחות חברות, פחות ביקוש.

עוד סיבה לעבור לארצות הברית

נו, אז יאללה תעבור, יותר טוב...

התקשרתי היום לידע קצת לרחרח... הם מתחמקים יפה... טוענים שאי אפשר להשוות לארה"ב ושהם בכלל עובדים עם אירופה והמחיר הנוכחי זה המצב. ולדעת איש המכירות שענה לי המחיר לא ירד.

כמובן כדי לתת רמז שאלתי מה הם תנאי האחריות לגבי אייפוד שנרכש מחו"ל , הוא ציין שיש אחריות לאייפוד שנרכש ממשווק מורשה של (שלטענתו יש באתר החברה העולמית רשימה של משווקים מורשים), ובהצגת קבלה.

אולי כדאי שנברר איך , מאיפה , ומה העלות של רכישה מארה"ב.. זה בטח לא ישמח אותם שקיים מידע מפורט כזה על גבי האינטרנט ;)

נושא האחריות הבינלאומית ידוע כבר ודובר עליו פה כבר... מה גם שלהזמין מארה"ב לארץ דרך חברות כמו MUSTOP וכו' יהיה יותר זול וגם יהיה אחריות.

בהחלט יש מצב שהם עובדים מול השוק האירופאי מבחינת יבוא ושם המחירים יותר יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן , וזה לא שאני לא מאמין להם או משהו בסגנון. הקטע הוא שהם לוקחים על הדגם החדש משמעותית יותר מהמחיר שלקחו על הדגם הקודם - כשלפי התימחור של המחיר של הדור הקודם והדור הנוכחי הוא זהה.

430 שקל הפרש זה לא משהו שניתן להתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...