ידע מציגה : מחיר מופרז ומוגזם לאייפוד החדש ("רק בישראל") - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידע מציגה : מחיר מופרז ומוגזם לאייפוד החדש ("רק בישראל")

ice2k

Recommended Posts

ידע היום פירסמה באתר שלה את מחיר האייפוד החדש (דור5) : 2423 ש"ח לדגם ה30 גיגה ה"זול יותר".

כשלהזכירכם , המחיר הרישמי של הוא זהה למחיר הדור הקודם - 299 דולר. כשבישראל אצל ידע היה 1994 ש"ח , אמנם "קצת" יותר מ300 דולר (עם קיזוז חישובי המע"מ) אבל שיהיה...

לא ברור מאיפה התוספת הלא קטנה הזו , בארה"ב המחירים היו זהים לדור הקודם כבר מהיום הראשון. מדובר סה"כ במחיר של כמעט 450 דולר לפני מע"מ - תוספת של 50 אחוז מהמחיר הרישמי של (150 דולר בנוסף ל300 של המחיר הרישמי) זה כבר יותר "מסריח" מאנשים שמיבאים שחור כדי לעשות רווח ,והם עוד קונים כצרכנים במחיר מלא. כדאי גם לציין שאריזת הדגם החדש קטנה יותר ואפשר על אותו נפח מכולה להכניס יותר מכשירים , בין אם זה משנה או לא - זה כבר מוגזם , נשמע סתם כמו תאוות בצע.

אבל מה שמוזר הוא שמדובר בנציגה של , לא ברור לי איך החברה העולמית נותנת לדברים כאלו לקרות , ואיך המחיר אצל הנציג בארץ גבוה משמעותית ממחיר הדגם הקודם כשהשיווק של עצמה טוען "יותר באותו המחיר". זה פשוט פוגע בשמה של חברה כזו גדולה ומכובדת.

אם יש סטנדרטים שונים לסוחר הישראלי זו פשוט בושה כשמדובר בנציג רישמי שהוא הרבה יותר מסתם יבואן.

כבר באמת מוצדק לנסות לקנות בארה"ב , הפרש המחיר עצום. גם אם זה סתם לנצל את הכסף של לקוחות שיקנו בכל מחיר בשבועיים או החודש הראשונים - זה עדיין מגעיל - לא מתאים לחברה כמו אפל.

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין לי משהו ספציפי נגד האיפוד, אני אפילו חושב שהנאנו אחלה נגן, אבל מי שקונה נגן עם חיי כמו האיפוד החדש (15-20 שעות) זה פשוט, אממ.. מגיע לו  :silly:

מה הקשר לתרד שלנו ? אתה מוזמן לפרוק את זעמך בתרדים על האייפוד עצמו (וקצת לברר מראש מהם זמני הסוללה מול הנגנים האחרים) תודה.

*המטרה של התרד הזה היא להביא למודעות , שאולי תגיע בסוף לידע עצמה - שידעו מה חושבים עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, שחכתי, הדיון הזה רציני מאוד, הוא נועד להוציא את העצבים על חנות (שלדבר על חנויות זה אסור בחוקי הפורום) ולנסות להגיע למצב שזה יגיע לאוזניהם של בעלי החנות ( :lol: ).

בכוונה ניסיתי לגרור את הדיון לדיון על האיפוד מכיוון שלדבר על נגנים זה מותר בחוקים ועל חנויות אסור :bash:

ד.א.

אל תערוך לי את ההודעה, כי זה לא נכון, אני יודע שזה איזה 11 שעות מוסיקה ושעה וחצי וידיאו (אפל אולי הכריזו משהו אחר, אבל לחברים שלי יש את הצרה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nimrodh - על מחירים מותר לדון, מעבר לכך ידע היא יבואן לפני שהיא חנות. אז ענה חזור לנושא הדיון המקורי.

אני מסכים עם ice2k, ידע צרכים לצאת מהענן שהם נמצאים פה.. נראה לי שהם זוקפים יותר מדי קרדיט להצלחה של האייפוד בגלל הפופלריות שלו ועולים על הגל.

אני הייתי בן הראשונים שרכשו אייפוד בארץ (כמו ice2k) ובזמנו היה צריך לחכות איזה חודש עד שיגיע משלוח מחו"ל.

אני רק מקווה שיבוא עצמי של חנויות עם מחירים תחוריתיים יגרום להם לרדת חזרה מהענן שהם החליטו לטפס אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פשוט נראה שלא איכפת להם, מהסיבה שהם קיימים... משמע אנשים כנראה קונים מספיק מוצרים בשביל להחזיק אותם...

זה לא סוד שמאז ומתמיד הם היו יקרנים.

בכמה פחות כבר הם מכרו את הדגמים של ה 20GB מה 4G ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו ירים את הכפפה וישלח מייל לאפל העולמית למחלקת שירות לקוחות או משהו כזה, אני מאמין שהם ידאגו לכך שהמחירים ירדו משמעותית.

לאפל יש את הכוח והזכות להכתיב ליבואנים הרשמיים שלה את המחירים ולדאוג לכך שלא תהיינה הפקעות מחירים.

בכל זאת, הם לא רוצים ששמם יפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי יהיה ITUNES MUSIC STORE בארץ...

וגם של מי החנות

http://applestore.co.il/

רשום למטה

למען הסר ספק, החנות אינה חנות רשמית של חברת או של חברת ידע.

החנות מנוהלת ומתוחזקת עי חברת גשר הזהב פתרונות מחשוב בעמ, מפיצה מורשית של מוצרי בישראל.

... (בכלל מצחיקים, לא מוכרים את החדש).

ד"א אם מישהו רוצה אני יכול לנסח איזה מכתב קצר באנגלית סבירה שאפשר לשלוח לאפל בנושא... (למרות שלא ראיתי באתר שלהם איזה כתובת אמייל לפניות מסוג זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו מה שהם עושים זה פשוט בושה וחרפה!

גוזלים את כספנו על מוצר שלא משנה כרגע אם הוא טוב או לא אבל קונים אותו!

ומוכרים לנו אותו בתוספת מגוחכת!איזה ניצול של ידע!

צריך לכתוב להם איזה מכתב כי הם פשוט "פושטים"את עורנו

ידוע שהמחירים בחו"ל נמוכים אבל הפעם זה ממש מוגזם!

בואו נעשה איזה משהו ביחד אולי מישהו יפקח את עיניו! :pissed:

(איזה מזל שקניתי  X5L)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מזל, כאילו שאם המחיר של ו X5L היה זהה, הייתי קונה אחרת....

בכל מקרה, לא שנראה לי שזה יזיז למישהו שם בגרוש (לא באפל ולא בידע), אם תביאו לי כתובת אמייל שרלוונטיות לנושא ב 2 החברות, אכתוב איזה מייל באנגלית לצורך העניין...

גם יש אחריות בינ"ל למוצרים לא ? אני בכלל לא רואה סיבה למה לא לקנות לבד מארה"ב למי שרוצה...

בכלל חשוד, המחיר שלהם ושל PDASTORE זהה , חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כל הכבוד למי שרוצה לכתוב מכתב ולהזיז את העניינים.

דבר שני, חבל על הדיו של העט (או ההקשות במקלדת לצורך העניין) - כבר היו אלפי (ואני לא צוחק) פניות לאפל העולמית בנושא הבושות שידע עושה למותג בארץ ונחשו מה? לאפל לא אכפת. באפל טוענים שהם מעדיפים לעבוד רק עם יבואן אחד בכל מדינה ואת ידע הם מכירים ובבורותם טוב להם. מה שהם לא יודעים זה שידע הורסת את שוק המק בישראל (בעוד שבעולם הוא עולה כפורח), ומוציאה לאפל שם רע בזמן שהחברה ומוצריה נמצאים בשוונג לא נורמלי.

אני לא עובד בשום מתחרה של ידע ומה שאני אומר נאמר מתוך התנסות אישית ובמסגרת עבודה ישירה מול ידע והמוצרים שלה, שלא לדבר על שירות הלקוחות "הנהדר".

מה עושים? קונים IAUDIO במקום , פיסי רגיל במקום (תכף גם לא יהיה הבדל), וממשיכים לחלום שיום יבוא והיבואן יוחלף בס"ד.

בינתיים לילה טוב וחלומות פז לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אפשר באופן חוקי ליבואן לייבא מוצרים של שלא דרך ידע.

ו גם פה ידע כפי שאני יודע לא מנסה לשווק מוצרים ש ברבים(מתי בפעם אחרונה ראיתם פרסומת על או איפוד?)

וגם הם לא חודרים לביה"ס כמו שקורה בדרא"פ ובארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...