מודינג לפלאפון - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג לפלאפון

lm

Recommended Posts

חשבתי על משו כזה

כל מי שיש לו פלאפון(כיאילו שלכם אין) שיעשה עליו מודינג

כלומר שיקח תפלאפון שלו(במקרה שלי מאפן בצורה שלא נראתה כמוהה מעולם)

ויעשה לו חלון, יצבע אותו ויעשה כל מיני שטויות שרק אנחנו המודרים עושים ויעלה את התמונות לפה אני יתן תמונה שצבעתי חצי פלאפון בשחור

!

!

!

!

/ \

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלך מעפן?!?!?!?!?! יש לי 5110 שהחלפתי בה כל חלק אפשרי שנבשר אחרי שזרקתי אותו עם התיק שלי על מישו...

ראיתי איפושהו באינטרנט שמישהו החלים את הלדים של תאורת המסך והמקשים מירוקים לאדומים וזה יפה! רק אין לי מושג איפה אני משיג כאלה לדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלך מעפן?!?!?!?!?! יש לי 5110 שהחלפתי בה כל חלק אפשרי שנבשר אחרי שזרקתי אותו עם התיק שלי על מישו...

ראיתי איפושהו באינטרנט שמישהו החלים את הלדים של תאורת המסך והמקשים מירוקים לאדומים וזה יפה! רק אין לי מושג איפה אני משיג כאלה לדים...

תגיד תודה,אני ניסיתי להיפטר מהנוקייה(מקרר) 3510I שלי בכל דרך אפשרית,ואיכשהו הוא תמיד חוזר אליי,גם אחרי זריקה מרכבת נוסעת..............משאית עם ערס ואפילו הכלב שלי טעם ממנו מנה או שנייםן אבל הוא עדיין חי,בריא ושלם,שמישהו יקח אותו!!!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלך מעפן?!?!?!?!?! יש לי נוקיה 5110 שהחלפתי בה כל חלק אפשרי שנבשר אחרי שזרקתי אותו עם התיק שלי על מישו...

זה הלדים שאתה צריך:

http://www.lsdiodes.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על התאורה האחרוית???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בכלל תאורה קדמית?

וחוץ מזה איך אני יודע איך לחבר את הלד הפיצקי הזה? איפה הפלוס ואיפה המינוס? איך אני אלחים משהו בגודל כו מזערי?

זה לא ממש מסובך לדעת איפה המינוס ואיפה הפלוס , יש לך שתי אופציות אתה פשוט יכול לבדוק..

ואפשר לחבר את הלד הזה במקום הלדים שמאירים את המקשים , זה אותו סוג לד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו..... מטרת התרד הייתה שאתם תציגו לפלאפון

לא כל אחד מוכן להקריב את הטלפון שלו למען המודינג , להזכירך המכשירים היום דיי יקרים.

וגם זה מכשיר קטן שהתאמת פנלים שונים זאת עבודה קשה.

אפשר לצבוע\ להוסיף לדים אבל בעיקרון זה יחסית מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה להרוס פלאפון חדש אז שלא יהרוס אבל הכוונה שאנשים עם פלאפון כמו שלי(מעפנים בטירוף)שאין מה לעשות איתם גם ככה

אז לפחות לעשות עליהם (במקרה שלי סתם היה לי משעמם אז החלטתי לצבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...