איפה אתם ממליצים? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם ממליצים?

ofird

Recommended Posts

אז אתה אומר שזה לא מפריע לקחת לוח עם כרטיס מסך מובנה ולנטרל אותו לטובת כרטיס אחר? האם יהיה אפשר להריץ Multi Display ביתר נוחות בעקבות זאת?

לגבי ההדלים, יש עוד כמה:

[http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/ComparisonSheet_CPUType_Socket+939.htm

תוכל להסתכל ולאמר לי אם הם משמעותיים לגבי הצרכים שלי בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שזה לא מפריע לקחת לוח עם כרטיס מסך מובנה ולנטרל אותו לטובת כרטיס אחר?

נכון, במיוחד כשההבדלים ביניהם גדולים. מילא אם לא היה כ"כ הבדל אבל יש .

לגבי ההדלים, יש עוד כמה:

[http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/ComparisonSheet_CPUType_Socket+939.htm

תוכל להסתכל ולאמר לי אם הם משמעותיים לגבי הצרכים שלי בבקשה?

לא נראה לי שזה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ofird - לשימושים שלך דווקא רצוי שתתמקד ב-K8N51GMF-9.

פיתרון אודיו עדיף, לוח אם mATX שתוכל להרכיב במארזים קטנים יותר כמו שנפוץ במחשבי , וגם מחיר זול יותר.

למטרות שלך אין צורך בתשלום פרמייה עבור nForce4 Ultra.

עוד דבר - תמיד אתה יכול לנטרל את כרטיס המסך המשולב ללא שום בעייה, במידה ותרצה לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ofird - לשימושים שלך דווקא רצוי שתתמקד ב-K8N51GMF-9.

פיתרון אודיו עדיף, לוח אם mATX שתוכל להרכיב במארזים קטנים יותר כמו שנפוץ במחשבי , וגם מחיר זול יותר.

האם הכוונה להבדל הזה - ALC 880 או ALC 850 , מה באמת ההבדלים ביניהם?

אני פשוט מפחד שהלוח יגיב פחות טוב בעקבות המצאות הכרטיס עליו (אפילו שהוא מנוטרל) ההבדל הוא פחות מ200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במימוש Azalia שידוע גם כ-Intel HighDefinition.

פרטים נוספים כאן.

תמיד עדיף כרטיס קול נפרד, אבל אם אתה משווה כרטיסי קול משולבים - ל-ALC880 יש יתרון ברור על פני ה-ALC850.

אני לא רואה סיבה מדוע יהיה הבדל ביצועים , או שהלוח "יגיב פחות טוב", אם תבטל את כרטיס המסך.

אל תשכח שלא כמו במערכות מבוססות - בקר הזיכרונות נמצא על המעבד עצמו, ולכן ערכת השבבים מקבל חשיבות משנית יחסית ויש לקחת את זו שמציעה פיצ'רים מועילים יותר.

מעבד לכרטיס הקול העדיף, אתה מקבל גם SATA-II וגם IEEE1934a, וכל זה במחיר מאוד תחרותי.

השיקול הסופי כמובן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משכנע אותי יותר מיום ליום ;)

ו קבל WOW ולגבי הAUDIO (נושא שמאוד חשוב לי) רק שאני לא בטוח אם אני בכלל יוכל לנצל את כל הפורמטים כי הRECIEVER שלי הוא תומך רק ב DOLBY PROLOGIC II וDTS :(

נ.ב. שמתי לב שיש עוד לוח GA-K8N51PVMT-9 שהוא בדיוק אותו הדבר רק עם nVidia 6150 האם הוא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, אין בכלל דילמה המטרה שלי היא אחת ויחידה - Media Center PC. אז ה הMB עם הכרטיס הנ"ל

NVIDIA® 6150 and NVIDIA 430 למשל בדגם GA-K8N51PVMT-9 הוא באמת יותר טוב בשבילי.

אבל - למה יש לGB לוחות שעליהם כתוב Coaxial S/PDIF input/ output function וכאלה שכתוב עליהם רק S/PDIF input/ output function זה אומר שאם זה לא COAX אז זה יציאת בננה רגילה ובגלל זה פחות איכותית?

בנוסף לא ראיתי יצאית DVI על הMB מה שיכול לפגוע בשידורי HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח אם של חברת ASUS המבוסס על ערכת השבבים 6150 עם 2 יציאות VGA , אחת רגילה והשניה DVI

הדגם: AN8-VM CSM

בקישור לחברה:

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=15&l3=210&model=766&modelmenu=1

לא מצאתי היכן מוכרים בארץ.

אם תמצא - תעלה לפורום.. כי אני גם מחפש כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...