זקוק להערות / המלצות לגבי מפרט לסטודנט 6000-8000 ש"ח (גמיש) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להערות / המלצות לגבי מפרט לסטודנט 6000-8000 ש"ח (גמיש)

rene

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המפרט מיועד לעבודה משרדית / צפייה בסרטים / משחקים (לא Gamer כבד), רצוי כמובן לרדת לכיוון ה- 6000 ש"ח  ;D

זה למה.. הוא סטודנט שלא רוצה להוציא את כל הכסף שלו..

מה גם שהוא לא כבד בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה.. הוא סטודנט שלא רוצה להוציא את כל הכסף שלו..

מה גם שהוא לא כבד בכלל

זה לא קשור עכשייו אני הראתי לך למה לא קונים את הלוח הזה בכלל!!!!!

אז מה אתה מביא לי דבריים שאומריים שהכרטיס בו הוא מספיק לו...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכונה מקביל ל300וואט??  שצריך אל פסק של 700VA בשביל מערכת עם ספק של 300וואט ? ???

הנה לינק שיסביר הכל: מדריך האל-פסק

700VA מספיק כדי להחזיק מחשב ומסך בהספק כולל של עד 420 ואט (שלפי דעתי זה אמור להספיק כדי להחזיק את כל המערכת שלו כולל המדפסת)

הם הייו צריכים לקחת את כול הלוחות חזרה בגללשהם מכילים רק כרטיס lan port אחד ולוחות אם היום צריכים ומכילים 2לוחות lan port

הבנת...

וכדאי מאוד שתלמד אנגלית...זה חשוב מאוד....

חשבת שאולי תקנו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לינק שיסביר הכל: מדריך האל-פסק

700VA מספיק כדי להחזיק מחשב ומסך בהספק כולל של עד 420 ואט (שלפי דעתי זה אמור להספיק כדי להחזיק את כל המערכת שלו כולל המדפסת)

אחלה, תודה על המדריך :xyxthumbs: אבל איך אני יכול לדעת כמה וואט המחשב+המסך שלי צורכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכדאי מאוד שתלמד אנגלית...זה חשוב מאוד....

נראה לי שכדאי שתלמד בעצמך :)

הבעיה היא בכלל שה-Firewall שאמור להיות מבונה בצ'יפסט עובד רק על חיבור אחד, בעוד ברוב הלוחות יש שני חיבורים. והבעיה היא שאין דרך לומר על איזה חיבור ה-Firewall עובד והמשתמש הפשוט יניח שהוא מוגן.

לרובנו הבעיה הזו לא רלוונטית בכלל.

הבעיה היותר רצינית שהם מציינים בהמשך זה שמספר משתמשים דיווחו על 'data corruption' עם הצ'יפסטים הללו. כלומר אפשרות שאם תעתיק קבצים הם ישונו ויהפכו ללא פעילים.

הם מציינים שזו בעצם בעיה כללית עם הצ'יפסט של nForce4 ומקשרים לדיון בעניין בפורום של .

עריכה: חפירה קצת יותר עמוקה בנושא הביאה תגובה רישמית של nVIDIA:

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=58539

How the Inquirer makes a connection of a recent Web thread to a theoretical worldwide pull back of our entire new product portfolio is beyond us.

Again, just to be clear, we have NOT ceased shipping or pulled back any NVIDIA nForce products. Our recently announced 6150, 6100, and 430/400-based GPU motherboards are in full production and are selling very well for us, as are all of our products.

הבעיה שציינו עם הכרטיסי רשת אינה בעיה בכלל, ה-Firewall של מן הסתם פעיל רק על הכרטיס שמגיע מהצ'יפסט, אם היצרן הוסיף כרטיס נוסף מן הסתם אין עליו הגנה. ובכלל מוזר שמזכירים אותה בהקשר עם לוחות 6100 שמגיעים כולם בינתים עם כרטיס בודד.

הבעיה של הכוננים הקשיחים גם הוזכרה בכלל על הצ'יפסט הרגיל של ה-NF4 ולא ה-6100, ונראה שהיא במקרים ספציפים של עומס יותר ושימוש בכונני מקסטור בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה דום..

the damonion יש לך עוד משהו להוסיף לדיון הזה... :kopfpatsch:

נראה לי שהכי כדאי לו ללכת על המפרט שהצעתי עם המסך הששמתי שם.. במידה ומשחקים לא ירוצו לו מספיק חזק תמיד אפשר לקנות כרטיס מסך...

ויש חסכון ממש גדול בכסף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה דום..

the damonion יש לך עוד משהו להוסיף לדיון הזה...  :kopfpatsch:

נראה לי שהכי כדאי לו ללכת על המפרט שהצעתי עם המסך הששמתי שם.. במידה ומשחקים לא ירוצו לו מספיק חזק תמיד אפשר לקנות כרטיס מסך...

ויש חסכון ממש גדול בכסף!!

למה לא לקנות עכשיו

קונים מחשב אז קונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...