התנגשות תזמונים, מה נכון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנגשות תזמונים, מה נכון?

gigabot

Recommended Posts

שלום, קניתי חדשים בתזמונים 2-3-3-6, אך בביוס זה מראה לי שונה,

בתמונות המצורפות הורדתי את התזמונים ל 2-2-2-5 אך היה לי 2-4-4-7 , מה נכון? למה להאמין?

ומה יותר חזוב מהירות או תזמונים?

המליצו לי על הזכרונות האלו לOC אבל הם ממש לא מתהדרים בזה.. אולי אני לא עושה משהו נכון?

תודה רבה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התזמונים האלו של הG.Skill ZX אז אני מניח שאלו הזכרונות שברשותך

הצ'יפים הם של Micron שגם משתמשת בהם בסדרת הBallistix שלהם.

הם לא מתהדרים בOC על תזמונים הדוקים כמו שקינפגת (למרות שהם עושים אותם במהירויות שקרובות ל400-420MHZ) , אך הם אוהבים תזמונים גבוהים שאיתם הם פשוט פורחים לעומת ההדוקים.

תזמונים אופטימלים לזכרונות אלו יחד עם המהירויות הבאים:

2.5-3-2-X AND/OR 2.5-3-3-X Upto 500Mhz

3-3-2-X AND/OR 3-3-3-X Upto 550Mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח!!!! 428 בקושי סוחב לי..

אין לי בעיה לשחרר תזמונים , איך לעזעזל אני מגיע ל 500?!

יש לי בשבילהם, אין הרבה מתח להביא..

שאלה ככה על הדרך הבוסטר שווה את המחיר? הוא יתן הרבה לזיכרונות הנ"ל ?

ומה זה אומר באס 250 למשל? זה 500MHZ?

2.5-4-4-8 1T at 250 FSB. No problem. למה אני לא מצליח?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה שכתבתי למעלה נלקח מהאתר של GSKILL, למה אני לא מצליח והם הצליחו? הם הוסיפו מתח?

בלוח שלי אני יכול להוסיף 0.1V או % לא זוכר, זה אומר 2.7... יש עוד דרך ארוכה עד ל3.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, קניתי חדשים בתזמונים 2-3-3-6, אך בביוס זה מראה לי שונה,

בתמונות המצורפות הורדתי את התזמונים ל 2-2-2-5 אך היה לי 2-4-4-7 , מה נכון? למה להאמין?

ומה יותר חזוב מהירות או תזמונים?

המליצו לי על הזכרונות האלו לOC אבל הם ממש לא מתהדרים בזה.. אולי אני לא עושה משהו נכון?

תודה רבה

משום מה אני לא סומך על אוורסט

תבדוק את התיזמונים בCPUZ

תן לזיכרונות את המתח המקסימלי שאתה יכול (הכוונה מתחת ל3.1 )

רק שתדע שיכול להיות שתוכנות מזייפות ויכול להיות שביוס מזייף ולא טוען את מה שאמרו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות דבר כזה?

אם אני משנה תיחס..

השאלה זה לכמה bus הלוח שלך יכול להגיע ועד כמה שאני יודע אין אפשרות לשנות מכפלות לבאס של הציפסט שבלוחות של אינטל

את האוברקלוק ל4.2 עשית עם הלוח הזה ?

אם כן תיתעלם מימה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את הspd לתיזמונים שהם עובדים בפועל, הspd אומר לך על כמה הזיכרונות יועדו לפעול, כל מה שזה אומר זה שב200mhz הזיכרונות מחוייבים לעשות את התיזמונים שכתובים, אתה מעלה את המהירות אתה חייב לשחרר את התיזמונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את הspd לתיזמונים שהם עובדים בפועל, הspd אומר לך על כמה הזיכרונות יועדו לפעול, כל מה שזה אומר זה שב200mhz הזיכרונות מחוייבים לעשות את התיזמונים שכתובים, אתה מעלה את המהירות אתה חייב לשחרר את התיזמונים...

זה לא בהכרח נכון. לפעמים הלוח קורא לא נכון את ה SPD. למשל, לי יש זכרונות שעם יועדו לפעול על 2.5,3,3 אבל הSPD (הלוח) מזהה אותה 3,4,4.

SPD יכול מאוד לזייף, מה שמשנה זה סוג הזכרונות וסוג הצ'יפים (שאפשר לדעת לרוב ע"פ rev), אלו הנתונים הכי אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...