Gigabyte GA-8IEXP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte GA-8IEXP

Necessary_Evil

Recommended Posts

מה אתם אומרים עליו? שוה קניה? אני מתכננת לקחת אותו + P4 1.8 וזכרון עוד לא החלטתי...

אני רוצה שיחזיק מעמד הרבה זמן ועם אופציה לשדרוג בעתיד...

לוח טוב או עדיף לקחת משהו אחר? (האיפוקס למשל...)

תודה מראש,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו, סלח לי..מהתגובה שלך אני מבין שאתה לא יודע על איזה לוח אתה מדבר או על יכולות הOC שלו.

ללוח אין בכלל את ראטיו ה4:5 (נמצא בלוחות הI845G) אלא את ה3:4 ואת ה1:1 בלבד, מבחינת O\C יש כאלה עם מזל כזה ויש כאלה עם מזל כזה, ברוב המקרים יש בעיות איתו בהרצת הזיכרון ב190-200 ומעלה (תוך כדי שימוש ב3:4).

אני הייתי ממליץ לך לבדוק את הIT7\IT7-2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהרצת את המעבד שלך ב2500 לא אומר כלום, אני הגעתי עם שלי היום ל2560 ללא העלאת מתח-- זה כבר עניין של המעבד עצמו.

אם אני זוכר נכון ההבדל הוא משהו כמו 50 שקל..וואם הIT7-2 בעל יכולות אוברקלוקיננג כמו של קודמו אז הוא הטוב ביותר כיום לP4+DDR (אל תשכח את הפיצ'רים...SATA,AGPX8,FIREWIRE והרשימה עוד ארוכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב מסויים כשיהיה לי אומץ (וידע) אני אעשה לו ...

אבל זה:

"ללוח אין בכלל את ראטיו ה4:5 (נמצא בלוחות הI845G) אלא את ה3:4 ואת ה1:1 בלבד, מבחינת O\C יש כאלה עם מזל כזה ויש כאלה עם מזל כזה, ברוב המקרים יש בעיות איתו בהרצת הזיכרון ב190-200 ומעלה (תוך כדי שימוש ב3:4)."

(הכוונה לראטיו) לא אומר לי כלום...(וכן, חיפשתי...)

עוד שאלה אחת- מה ההבדל בין I845G ו E (גם זה חיפשתי...אני חושבת שקראתי פה פעם אבל לא מצאתי...)?

תודה,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראטיו- היחס בין מהירות הזיכרון למהירות המעבד..3:4 למשל, צהזיכרון פועל ב1.33 X מהירות המעבד.

בI845G יש כרטיס מסך מובנה ובקר שונה, כמו כן לוחות הI845G מגיעים לתוצאות OC גרועות יותר בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...