Nec 3540 לא קורא מדיה DVD+R - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nec 3540 לא קורא מדיה DVD+R

swg

Recommended Posts

Nec 3540 לא קורא מדיה DVD+R.

עשיתי הפעלה מחדש למחשב ועדיין לא קורא.

הדיסק לא ריק, יש בו סרט.

הדיסק של אופי דיפו במהירות 2X. הDVD בבית קורא יופי את המדיה, אך הצורב אומר שהדיסק ריק והוא מיועד לצריבה.

הצורב קורא מדיות אחרות.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם איזו מדיה בדיוק? זה של דיפו לא אומר הרבה,לפי דעתי דיסק זול ופשוט,זה שנגן קרא אותו לא עושה אותו יותר איכותי,ניסית לצרוב על מדיות אחרות ולבדוק אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לצורבים של NEC יש הרבה בעיות בקריאה של דיסקים, אז ברוך הבא למועדון.

הפיתרון, לצרוב על דיסקים אחרים (אני משתמש במקסטור) או להחליף צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא משנה,אני לא קורא מה שנוח לי,אתה טוען שלנק יש בעיות קריאה,והפתרון שלך לצרוב על דיסקים אחרים או להחליף צורב....אין לי שום בעיה עם הפתרון שלך,אבל הטענה שלך...תשים לב למה שאמרת.

בכל מקרה,עזוב,לא משנה שהכנסתי מדיות ממש פשוטות וזולות לנק'ים שלי,לא משנה שהוא קרא וקורא את כולם,לא משנה שאתה טוען נחרצות שלכל הנקים יש בעיות קריאה....זו אשמתי,הבנת הנקרא שלי בקרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרת שלצורבים של נק יש הרבה בעיות של קריאה,לי יש צורב נק (שניים,אחד 3500 ואחד 3540) ואין לי שום בעיית קריאה,אז מה זה אומר?

זה אומר שיש לך ציפיות בינוניו\נמוכות.

הקריאה של ה NEC לא גרועה אבל רחוקההההה מלהיות מושלמת...

בכל מקרה הדיסקים כנראה לא משהו, תעבור לדיסקים מרשימת המומלצים של NEC:

http://www.sw.nec.co.jp/products/optical/en/ND-3540A/3540Amedia_list_101.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מה זה מושלם,לי לא היו בעיות עם שום מדיה,לא -+R לא +-RW ולא CDR\W,זה שמישהו לוקח מדיה של חצי אגורה ומתפלא למה הצורב לא קורא,זה כבר משהו אחר.

הוספה:

זה נשמע כאילו אני מחזיק מניות בנק,אני ממש לא,אני לא סתם מגן על נק בגלל שיש לי אותו,פשוט מנסיון אישי לא נתקלתי בשום בעיה שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרבתי את המדיה עם הDVD המקליט שלי.

בדרך כלל שאני צורב על המדיות הרב פעמיות שלי(MEMOREX) זה קולט במחשב יופי, אך שאני צורב עם האופיס(X2 חד פעמי+) זה לא קולט, אבל כן קולט בDVD עצמו.

הצורב קורא את כל הדיסקים חוץ מזה. ניתקלתי בעוד דיסק שלי(X2 TEAC) שלא נצרב טוב... אבל זה כבר נצרב בצורב אז עזבו את זה, טעות של הצורב...

עוד רעיונות? (Please)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...