8200 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8200

aldema

Recommended Posts

lol

יש כאלה שחושבים שאם התפקיד הג'ובניקי שלהם זה לתצפת על שטח אויב, זה הופך אותו למודיעין "קרבי"...

אין קשר בין זה לבין 8200.

תצפיתנים הם לעיתים קרביים לעיתים לא... תלוי במסלול הספציפי.

אלה שהם קרביים הם קרביים. הם פורסים בשטח ועוברים הכשרה קרבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יחידה 8200 היא יחידה עצומה בגודלה ובשלל התפקידים שלה..

לאלו שממכם לא יודעים , כן יש ביחידה חלק "קרבי" אם תרצו לקרוא לזה.

אומנם לא מעצרים וכדומה , אבל יש לא מעט דברים שהם עושים שבקלות יכולים לבייש את רוב הגדודים ביחידות החיר למינייהם ועליהם לא נפרט פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד דבר כזה...

שירות ביחידה קרבית במקצוע תצפיתן שעבר הכשרות קרביות הוא קרבי לכל דבר... הוכחה לכך שהם מקבלים תעודת לוחם... ואל תגידו למה מי מו מה...

הם לוחמים לכל דבר... אותם אימונים אותם סיכונים, ורק שתדעו שחלקם אף יוצאים ראשונים לשטח כביכול ע"מ לאסוף מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד דבר כזה...

שירות ביחידה קרבית במקצוע תצפיתן שעבר הכשרות קרביות הוא קרבי לכל דבר... הוכחה לכך שהם מקבלים תעודת לוחם... ואל תגידו למה מי מו מה...

הם לוחמים לכל דבר... אותם אימונים אותם סיכונים, ורק שתדעו שחלקם אף יוצאים ראשונים לשטח כביכול ע"מ לאסוף מידע.

הם לא טוחנים כמו כל הגדודים, אז זה שהם עשו הכשרה זה עוד כלום. בחטיבות אחרות אנשים עושים מסלול עפים למפקדה טבחים\נהגים\ג'ובניקים אז מה הם יחשבו קרביים...? ולתצפת גם בחורה עם 02 יכולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד דבר כזה...

אתה מדבר שטויות. איך אתה יכול להשוות בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא טוחנים כמו כל הגדודים, אז זה שהם עשו הכשרה זה עוד כלום. בחטיבות אחרות אנשים עושים מסלול עפים למפקדה טבחים\נהגים\ג'ובניקים אז מה הם יחשבו קרביים...? ולתצפת גם בחורה עם 02 יכולה

תבדילו בין 8200 לבין מוד"ש (מודיעין שדה), תפקיד של 8200 זה לא לתצפת, אני לא יכול להיכנס לפרטים על תפקידי היחידה בפורום.

בתקופת לבנון חיילי מוד"ש (אז זה לא היה חיל נפרד, אלא חלק מחיל מודיעין) ישבו במוצבים הכי קדמיים שרק צד"לניקים ולוחמי יחידות מיוחדות הגיעו לשם, אתה רוצה לרקרוא להם ג'ובניקים רק בגלל שתפקידם היה לתצפת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות. איך אתה יכול להשוות בכלל ?

אני לא דיברתי על 8200 בייחוד... אני לא דיברתי על יחידה טו השתייכות למשהו מסויים אני מתכוון לחייל במקצוע תצפיתן שהגיע ליחידה קרבית ועבר הכשרה ואת כל האימונים.

ואני יודע על מה אני מדבר, תאמינו לי....

הוא קרבי קרבי ועוד איזה.

ותאמינו לי לעוד דבר, יש פה כל כך הרבה וטבעי שככה שבגיל 15-17 מצהיר: מזה אתה גובניק מסריח, חכו תגיעו לזה אתם תבינו בעצמכם... אל תזרקו סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור כל מי שחי בסרט שחי"ר זה חיל הכי חשוב :

חי"ר לא מנצח מלחמות, מודיעין קובע את תוצאות המלחמה עוד לפני תחילתה והחיילות החשובים ביותר במלחמה זה חיל אוויר, חיל שיריון ותותחנים.

חי"ר "מטהר" את השטח ומחזיק את השטחים הכבושים.

מי שלא למד מספיק היסטוריה :

מלחמת ששת הימים (67) - מודיעין טוב, הערכה נכונה, ניצחון תוך 6 ימים...

מלחמת יום הכיפורים (73) - כישלון של מודיעין, הערכות לא נכונות, התוצאה עגומה.

אז כדאי שמוחות הכי טובים יגיעו למודיעין ולא לחי"ר (עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד) !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שהם עושים עבודה חשובה ביותר, אבל להגיד לבן אדם שעומד לקראת גיוס שזה תפקיד קרבי שכולל לחימה בשטח אויב - זה סתם מטעה אותו..

אני משוחרר כבר יותר מ-4 שנים ולכן אני לא יודע מה בדיוק המצב בשטח היום, אבל בזמני היו תצפיות בטוך השטחים הפלסטיניים, בתוך לבנון במוצבים הכי קדמיים, לוחמי מוד"ש עשו יותר מארבים מחיילי חי"ר, אולי תפקידם זה לא להיסתער ולהרוג, אבל הם בהחלט נוטלים חלק חשוב בלחימה.

תאמין לי שלא סתם הם עוברים הכשרה של חי"רניקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...