טוב, קרה דבר הזוי מלפני מס' דקות... דורש את תשומת ליבכם - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב, קרה דבר הזוי מלפני מס' דקות... דורש את תשומת ליבכם

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פשוט לא מאמין!!!

ממש בטעות נכנסתי לתראד הזה ונכון אתמול בלילה אני וחברה שלי שמענו את הבומיים האלו...

אני ממושב בורגתה...

בהתחלה חשבתי שאולי זה מסוק צבאי כי נוחתים ממש מאחורי הבית שלי...קרוב לטול כרם...חחח

אבל כנראה שלא... מעכשיו אני עם 24 שעות אולי יהיו בומיים שוב ומעלי יהיה עצם בלתי מזוהה...

בואנה זה פשוט ענק חצי מדינה הרגישה את זה

גדול פשוט גדול! :jump:

מבורגתא? מי אתה חח?

אני מעולש.

הרגשתי את הבומים האלה כשהייתי באבן יהודה, וחבר שאספתי מכפר יונה הרגיש גם.

למחרת הרגשתי את זה גם בעולש...כשהייתי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעל המושב שלי (חניאל) עוברים כל הזמן אמריקאים אולי הם עשו את זה (יש כמה ממש מוזרים).

אני הייתי בבסיס זיקים (עושה שם טירונות) היה שם הרבה פיצוצים כמו שאתם מדברים אליהם אבל זה היה כל היום (זיקים = צעד מעזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופסור דע השתגע.

(אה..וגמ אני שמעתי בומיים)

(WTF?!?!?!?!?!?!?!!??! למה שאני שולח הודעה/עורך אותה יש ברקע

של ילדים מפליצים וצוחקים על זה?!?!?! מה קורה פה?! חשבתי שהשארתי סרטון פתוח ברשת או משו כזה

אבל לא! אני ממזער את הדפדפן וזה מספיק, אני עובר לתוכנה כלשהיא וזה מפסיק ושאני חוזר לדפדפן זה חוזר.

מה עשיתם לאתר?!?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופסור דע השתגע.

של ילדים מפליצים וצוחקים על זה?!?!?! מה קורה פה?! חשבתי שהשארתי סרטון פתוח ברשת או משו כזה

אבל לא! אני ממזער את הדפדפן וזה מספיק, אני עובר לתוכנה כלשהיא וזה מפסיק ושאני חוזר לדפדפן זה חוזר.

מה עשיתם לאתר?!?!)

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופסור דע השתגע.

מה עשיתם לאתר?!?!)

אם אתה באמת לא יודע לך לדף הקודם ותבין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם לקרוא 13 עמודים זה מעייף

אני גר בצפון-נצרת עילית .

אתמול הייתי ער עד 3 בערך ולא הרגשתי כלום וגם לא שמעתי

אבל לפני זה בערך ב11 כשהסתובבתי עם חברים 2 מהם שמו לב לאיזה משהו לבן זוהר כזה נופל ואז נעלם-אני לא שמתי לב והם לא היו בטוחים מה זה.

לפי התגובות וכל הקונספיצרציות שהעלו פה וב YNET אני חושב שזה איזשהו ניסוי סודי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...