טוב, קרה דבר הזוי מלפני מס' דקות... דורש את תשומת ליבכם - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב, קרה דבר הזוי מלפני מס' דקות... דורש את תשומת ליבכם

R0ck

Recommended Posts

לזה שאמר שבום על קולי לא יכול להרעיד חלונות

בום על קולי מסוגל לנפץ לא רק להרעיד אותם

לכן בעזה המליצו לתושבים לפתוח את החלונות בזמן התקיפות כדי שהם לא יתנפצו

הניחוש שלי הוא שהבומים בוצעו בפועל בגדה המערבית והגיעו לאיזור השרון (לא כזה רחוק דוגרי)

moonjib

באיזה מושב אתה גר? אני גר בבית שמש

זכריה.

חחח מגניב אתה גר 5 דקות נסיעה ממני (חשבתי שרוב חברי הצוות גרים במרכז), איזו שכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלתי את דוד שלי הוא אמר שיכול להיות שזה חלק מנסיונות ההפחדה של הפלסטינים הוא אמר שזה כולל בומים על קוליים (בין השאר הפצצת אזורים פתוחים).

בכל אופן הוא לא יודע על זה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לך לקוות לדבר כזה כי אז תתחיל מלחמת עולם שלישית

בין מי למי בדיוק? ובוא נגיד שתתחיל, זה אנחנו וארה"ב מול איראן. לא כוחות.

נ.ב: גם לא תהיה בגלל שאיראן ושכנותיה או ימחקו מעל האדמה או שלא יהיה להם כסף למלחמה בגלל שכל המדינה שלה מלאת קרינה וגם היא תחיה באזור קרינה הרבה הרבה שנים אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שנראה לכם , זה כולה חיל-האוויר שלנו מפציץ מטרות ( או יותר נכון כמה טרוריסטים ) באזורים טול-כרם ובסביבה וגם קצת הרבה בעזה , אני גר באזור אשדוד אני שומע מידי לילה פיצוצים על קוליים שמגיעים מעשרות קילומטרים וגם בבוקר אני שומע מעל הבית :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו זה היה! ישבתי בסלון בערך ב 1:15 בלילה פיתאום הדלת של אחי התחילה לזוז כזה, ניסגרת וניפתח פתאום היה בום כול החלונות בבית זזו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת...

אם הצבא מודיע שהוא ביצע פעולה מסוימת, סימן שהוא ביצע אותה.

אם הצבא מכחיש שהוא ביצע פעולה מסוימת, סימן שהוא ביצע אותה.

לא בכל מקום יש קונספירציה. במקרה הכי גרוע, כמה טייסים סטו מהמסלול ולא רוצים לפרסם את זה....

ראיתי את כל הפרקים של תיקים באפלה והגעתי למסכנה. סקאלי יותר מגניבה ממאלדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שנראה לכם , זה כולה חיל-האוויר שלנו מפציץ מטרות ( או יותר נכון כמה טרוריסטים ) באזורים טול-כרם ובסביבה וגם קצת הרבה בעזה , אני גר באזור אשדוד אני שומע מידי לילה פיצוצים על קוליים שמגיעים מעשרות קילומטרים וגם בבוקר אני שומע מעל הבית :smile1:

אני גר באשדוד ולא שומעים פה כלום מה אתה מ**** את השכל :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת...

אם הצבא מודיע שהוא ביצע פעולה מסוימת, סימן שהוא ביצע אותה.

אם הצבא מכחיש שהוא ביצע פעולה מסוימת, סימן שהוא ביצע אותה.

לא בכל מקום יש קונספירציה. במקרה הכי גרוע, כמה טייסים סטו מהמסלול ולא רוצים לפרסם את זה....

אם יש קולות של פיצוצים ברחבי כל הארץ במשך כמה לילות ברצף לא נראה לי שאפשר פשחוט להגיד שצהל אומר שזה לא הוא אז בסדר לא נורא...

ואם זה באמת לא צהל אז זה אפילו הוא יותר מדאיג... לך תדע מה זה כן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם לא יודעים, כנראה שאתם לא צריכים לדעת.

אני לא מבין למה התקשורת / פורומים מחטטים בזה.

נניח, בתאוריה, שזו פעולה צבאית. אתם רוצים לחשוף אותה באינטרנט ולפגוע בבטחון מדינת ישראל? - המדינה שלכם?

כי חיטוט יתר בנושא יביא לזה.

מעבר לזה - דיבורים על בסיסים סודיים של ח"א מהווים אף הם פגיעה בביטחון המדינה ואם הם מבוצעים על-ידי חיילים - הרי מדובר בעבירה חמורה שהם עלולים לעמוד בגינה לדין.

לצומת ליבכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...