בעיה חמורה בהתקנה של מחשב AMD - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה בהתקנה של מחשב AMD

מעבדת מחשבים יהוד

Recommended Posts

בנוסף לכל בטח לא התקינו את המאורר טוב על המעבד (בטח יש איזה מדבקה שמפריעה באמצע)...

איך לא התקינו את המאוורר טוב ויש על המעבד משחה טרמית ? סימן שהגוף נוגע במעבד לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לא התקינו את המאוורר טוב ויש על המעבד משחה טרמית קירור ? סימן שהגוף קירור נוגע במעבד לא ?

איך לא ? זה לא בעיה, לא שמו משחה נכון, לא הדקו את המאורר מספיק טוב למעלה... לא יודע.. תבין רק שזה בעיה אצלך, לא כללית במחשבי , יש פה מספיק אנשים שלא משחקים איתו רק והוא עובד מספיק טוב...

או שתיקח למי שהרכיב אותו שיסדר את הבעיה, או שפשוט תחזיר ותקח ממקום אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחה על הגוף קירור עצמו הוא מגיע עם משחה לא צריך למרוח

ואני בטוח שהוא נוגע אני אישית הוצאתי את הגוף קירור והכנסתי אותו מחדש.

אני יודע שזה ששם את הגוף קירור נגע בטעות עם היד במשחה והוציא חלק ממנה ...

אבל הוצאתי את הגוף והיה מספיק משחה על המעבד..

תסתכלו על זה מעבד 939 עם צלעות קירור כמו שלי -----> lgloo 7200 light

http://www.digit-life.com/articles2/cooling-systems/s754-coolers-shootout-oct2k4.html

עומד על 70 מעלות ! ואתם אומרים שמעל 60 זה גרוע ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל בטח לא התקינו את המאורר טוב על המעבד (בטח יש איזה מדבקה שמפריעה באמצע)...

הגוף הורכב מצויין על לוח האם והטמפרטורה של ה 50 מעלות זהה לעוד כמה מחשבים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה הלוח של . חרא של לוחות.

"חרא של לוחות"

תקשיב ותקשיב טוב ! אני פריק של עלית ! הבעיה הייתה בצי'פסט ! של ATI ציפסט מסריח שעשה לי בעיות גם בלוח של ספיר 478

להתרחק מזה כמו אש !!!!

החלפתי את הלוח עם ציפסט של VIA והמחשב טס :)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חרא של לוחות"

אני אישית לעולם לא הייתי קונה לוח של . הייתי מעדיף להיות שפחת המין של היטלר ולא לקנות לוח של . לדעתי, זו תחתית השפל, זה ה bottom feeder של לוחות האם. אם בעולם יש את כל האורגניזמים, ובסוף את האמבות, שהן הנחותות, אז הלוחות האלו הן כמו אמבה, רק שאוהבות רקטומים של אמבות אחרות.

זו התחתית. לעולם, לעולם אל תקנו , זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לעולם לא הייתי קונה לוח של . הייתי מעדיף להיות שפחת המין של היטלר ולא לקנות לוח של . לדעתי, זו תחתית השפל, זה ה bottom feeder של לוחות האם. אם בעולם יש את כל האורגניזמים, ובסוף את האמבות, שהן הנחותות, אז הלוחות האלו הן כמו אמבה, רק שאוהבות רקטומים של אמבות אחרות.

זו התחתית. לעולם, לעולם אל תקנו , זו דעתי.

חחחח מלך :xyxthumbs:

מה רע ב תגיד לי ?

אחלה לוח ...

יש שם כמעט אותם פיצ'רים כמו בכל הלוחות...

אותם שבבים כמו בכל הלוחות (ציפסט )

ממממ אני עדיין תוהה לגבי איכות בקרת הייצור שלהם אבל ביחס של עלות מחיר ותועלת הם חברה מספר 1 בעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, לגבי המבחן ההזוי במיוחד שהבאת-

טמפ' החדר היא 33 מעלות!!!!!!!!!!!!!! אנחנו לא באפריקה, אצלנו בחורף טמפ' החדר הממוצעת היא 20. מה שמיידית מוריד את טמפ' המעבד לכ 40 מעלות.

ומה הקשר למעבדת המחשבים ביהוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...