מישהו יכול לעזור לי בלעשות oc למחשב שלי, ולהסביר לי כמה דברים?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול לעזור לי בלעשות oc למחשב שלי, ולהסביר לי כמה דברים??

the damonion

Recommended Posts

שלום אני רוצה לעשות oc למחשב לשי ולדעת עם הוא מתאים לזה ואני לא מבין כול כך בנושא אבל אני מבין בחומרה....

את המפרט שלי אפשר לראות בפרופיל בבקשה עזרו לי אין לי בעיה לקרוא מדריכם וכאלה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני רוצה לעשות oc למחשב לשי ולדעת עם הוא מתאים לזה ואני לא מבין כול כך בנושא אבל אני מבין בחומרה....

את המפרט שלי אפשר לראות בפרופיל בבקשה עזרו לי אין לי בעיה לקרוא מדריכם וכאלה :hi:

אתה רוצה לעשות OC למעבד לכרטיס מסך לזיכרונות למה בדיוק ?

+יש מדריך בעמוד הראשי שמסביר על ..

באופן כללי אתה יכו להכנס לביוס ולהעלות את ה FSB שלך (רצוי מאוד לא להעלות את המתח שרשום לך ליד..)

ולא לעשות את זה בקפיצות גדלות מדי..

אתה יכול להביא טמפרטורה של המעבד שלך?

http://www.lavalys.com/products/overview.php?pid=1〈=en

הינה תוכנה לבדיקה תוריד כנס לחישן ותעתיק את מה שהוא רושם בטמפרטורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב sisoftware

הטמפרטורה היא 43.5 מעלות מהירות 2.21 ומאורר מגיע כמאט ל5000 rpm

v1.100\1.450

אלה עם המתחים ותגישד לי כמה לעות ולמה לעלות בבקשה וזיכרונות שלי הם croser cms 512 cl2 והוא כותב לי שיש לי 1270 מגה אני חושב שזה הוסיף לבד וירטואלי אה ומעבד יכול להגיד ל89 מעלות עם אני לא טובעה אבל אני לא רוצה לעבור את ה 50 55 מעלות..קיצר תמליץ לי אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על השגיאות כתיב כתבתי מהר...

טובעה טועה* עם הם*לעות לעלות* להגיד להגיע*

1: קרא את חוקי הפורום אסור לך לשלוח 2 הודעות אחת אחרי השניה אתה יכול לקבל הזהרה על זה

2: אין בעיה הבנתי מה שאתה רוצה וגם אצלי זה כך לפעמים כי אני רושם מבלי להסתכל..

3: תיבדוק גם בבקשה עם התוכנה שנתתי לך לינק אליה נראה לי קצת מוזר שיש לך 5K RPM במאוורים..

מצד שני נתקלתי פעמים רבות בזיופים של מדידת הטמפרטורה או מהירות סיבובי המאוורים בתוכנות שונות לכן תמיד כדי לודא פעמים...

4:אתה תאבד את האחריות על המעבד אם אתה לא יודע אין אחריות אחרי OC בכול אופן אם אתה מתעקש תביא טמפרטורות מהEVERST..

יש לך אפשריות בביוס לשנות את התדר שהמעבד שלך עובד בו אתה כבר תראה את זה בכול ביוס זה משהו אחר במקרה אחד אתה יכול לשנות את זה ידנית לאט לאט ובביוס אחר אתה צריך ליבחור בין כמה אפשריות.. ולפעמים האיפשריות חסמוה אך הרחבתי יותר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אוורסט כבר ממזמן אני חושב שהורדתי אותה מהאתר ואני לא יודע איך לבדוק בה את מהירות המאוורים זה home הגירסה

Error Detection Method 64-bit ECC

Error Correction None

Supported Memory Interleave 1-Way

Current Memory Interleave 1-Way

Supported Memory Speeds 70ns, 60ns, 50ns

Supported Memory Types SPM, DIMM

Supported Memory Voltages 2.9V

Maximum Memory Module Size 4096 MB

Memory Slots 4

זה זיכרונות טובים לoc ??

Processor Properties:

Manufacturer

Version 64 Processor 3700+

External Clock 200 MHz

Maximum Clock 3000 MHz

Current Clock 2200 MHz

Type Central Processor

Voltage 1.4 V

Status Enabled

Socket Designation Socket 939

זה מה שיש לי ...ואני יכנס לביוס אני יבדוק מה עם המהירות של המאוורים פשוט יש לי ביוס מוזר שקשה להיתסעק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אוורסט כבר ממזמן אני חושב שהורדתי אותה מהאתר ואני לא יודע איך לבדוק בה את מהירות המאוורים זה home הגירסה

Error Detection Method 64-bit ECC

Error Correction None

Supported Memory Interleave 1-Way

Current Memory Interleave 1-Way

Supported Memory Speeds 70ns, 60ns, 50ns

Supported Memory Types SPM, DIMM

Supported Memory Voltages 2.9V

Maximum Memory Module Size 4096 MB

Memory Slots 4

זה זיכרונות טובים לoc ??

Processor Properties:

Manufacturer

Version 64 Processor 3700+

External Clock 200 MHz

Maximum Clock 3000 MHz

Current Clock 2200 MHz

Type Central Processor

Voltage 1.4 V

Status Enabled

Socket Designation Socket 939

זה מה שיש לי ...ואני יכנס לביוס אני יבדוק מה עם המהירות של המאוורים פשוט יש לי ביוס מוזר שקשה להיתסעק בו

אוקיי זה ממש מבולגן בסך הכול אין בעיה לעשות OC גם לזיכרונות אבל אתה צריך לפרט אתה רק נתת לי אתה לא נתת לי מידע על הזיכרונות רק על המתח שהם פועלים שהוא 2.9V אם אני לא טועה ואת זה שאתה יכול לשים במחשב שלך עד 4 סלוטים לזה

כלומר 1GBX4 בכול אופן תיתן פירוט על הזיכרונות עצם זה אומר להיות בMOTHERBORAD>SPD

אוקיי חבריה לא הבנתי מה זה הERROR בהתחלה Error Detection Method 64-bit ECC

ולפי מה שידוע לי זיכרונות של ECC הם בעיקר לשרתים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש לי זיכרונות קרוסייר xms אני חושב ושאני מפעיל תאוורסט זה מראה לי שיש לי 1270 מגה

ניסתי לעשות אוברקלוק למעבד אבל שיתי קצת יותר מידי והו קרס ולא היה לי מחשב יומייים במהירות ליבה הלעתי ל300 היה לי 200 והיה שם משהו שהוא באחוזים וזה היה disaibl שמתי על 90 אחוזזה היה הכי גבוה והעלתי את המעלות ל55

והמהירות של המאוורר שלי היא 5000 הרפם יש לי מאוורר שקיבלתי עם המעבד שלי הרידיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...