מהירות הגלישה באתרים מחו"ל נהייתה בלתי נסבלת... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הגלישה באתרים מחו"ל נהייתה בלתי נסבלת...

tombcatz

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי Netvision Cables במהירות 750K

ספקית הכבלים שלי היא כמובן HOT.

לאחרונה מהירות הגלישה וההורדה מאתרים בחו"ל נהייתה בלתי נסבלת,ואני לא מבין למה

בכל האתרים הישראליים הכל עובד נפלא,מהירויות גלישה גבוהות,פינגים נמוכים בשרתי משחק ישראליים,מהירויות הורדה גבוהות

אבל באתרים מחו"ל-אני בקושי מסוגל לגלוש

פתיחת אתר מחו"ל,גם אם הוא לא עמוס בכלל,לוקחת בסביבות ה-2 דקות במקרה הטוב

ההורדות מכל אתר לא יעלו על 30KB/S

והפינגים של שרתים מחו"ל נהייו זוועתיים

אני לא מבין למה צצה התופעה,וזה מרגיז ומאוד מאוד לא נוח...בייחוד לא שאני משלם עבור חבילת כבלים של 750K ומקבל מהירות של ISDN מעפן.

האם התופעה הזו נגרמה בגלל העומס החדש שנוצר על ספקיות האינטרנט מאז סגירת אתרי השיתוף הישראליים?או שאולי מדובר בבעיה ספיצפית אצלי?

כל רעיון למחשבה מאיפה יכולה לנבוע הבעיה יעזור מאוד

אודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברחו מנטויז'ן כל עוד אתם יכולים, כשהייתי מחובר אליהם המהירות לחו"ל הייתה פשוט מגעילה, פשוט גועל נפש לא מהיר ולא עמה, ועוד כשהתקשרתי אליהם קיבלתי נימוקים כגון: "זה המצב" "הבעייה כנראה אצלך במחשב" "אנו מציעים לך שירות חדש של אנטי-רוגלות" שיקחו את השירות אנטי רוגלות שלהם ויידחפו אותו לתחת!!!!

תעברו מנטויז'ן כמה שיותר מהר הם פשוט איטיים ועוד קשה להם להודות בזה, שיתחילו להשקיע בקווים נוספים לחו"ל במקום לנסות למרוח גם את אלה שמבינים את מקור הבעייה כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברחו מנטויז'ן כל עוד אתם יכולים, כשהייתי מחובר אליהם המהירות לחו"ל הייתה פשוט מגעילה, פשוט גועל נפש לא מהיר ולא עמה, ועוד כשהתקשרתי אליהם קיבלתי נימוקים כגון: "זה המצב" "הבעייה כנראה אצלך במחשב" "אנו מציעים לך שירות חדש של אנטי-רוגלות" שיקחו את השירות אנטי רוגלות שלהם ויידחפו אותו לתחת!!!!

תעברו מנטויז'ן כמה שיותר מהר הם פשוט איטיים ועוד קשה להם להודות בזה, שיתחילו להשקיע בקווים נוספים לחו"ל במקום לנסות למרוח גם את אלה שמבינים את מקור הבעייה כמוני.

מתי התחברת לנטויז'ן

עד היום היו לי מהירויות די מסחררות לשרתים מחו"ל

היו לי פינגים נמוכים רצח בשרתים בחו"ל ומהירויות הורדה מאוד גבוהות

רק בשבועיים האחרונים נהייתה בעיה קשה של איטיות

והיום זה הגיע לשיא חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי התחברת לנטויז'ן

עד היום היו לי מהירויות די מסחררות לשרתים מחו"ל

היו לי פינגים נמוכים רצח בשרתים בחו"ל ומהירויות הורדה מאוד גבוהות

רק בשבועיים האחרונים נהייתה בעיה קשה של איטיות

והיום זה הגיע לשיא חדש

אני מחובר אליהם בערך מינואר 2005, בחודשיים הראשונים זה עבד מצויין, אבל אחרי החודשיים האלה פחות או יותר הגלישה לחו"ל הייתה פשוט בלתי נסבלת, יכול להיות שבקטע מסויים זה יעבוד טוב למשך שבוע, שבוע וחצי אבל תכלס את הבעייה הזאת הם לא פתרו והכי מעצבן שהם לא מוכנים להודות, פינג 400-450 לדאונלוד.קום אצלם זה סביר ביותר {!}.

מי שחושב שאני מבלף יכול בעצמו להתקשר לנטויז'ן ולבקש הסברים למה הגלישה והפינגים לחו"ל מאוד בעייתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר אליהם בערך מינואר 2005, בחודשיים הראשונים זה עבד מצויין, אבל אחרי החודשיים האלה פחות או יותר הגלישה לחו"ל הייתה פשוט בלתי נסבלת, יכול להיות שבקטע מסויים זה יעבוד טוב למשך שבוע, שבוע וחצי אבל תכלס את הבעייה הזאת הם לא פתרו והכי מעצבן שהם לא מוכנים להודות, פינג 400-450 לדאונלוד.קום אצלם זה סביר ביותר {!}.

אני ב NV מ 1998,הכל סבבה,אין בעיות מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט בטח התראד ימחק....

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=146834.0

לפחות מישהו אחד קורא את הסטיקי.

אם מישהו הרגיש שינוי לרעה ואז לטובה במהירות, הת'ראד הרלוונטי לדיון שכזה הוא כאן.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...