P4 2.0 & Asus P4S533 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P4 2.0 & Asus P4S533

slider

Recommended Posts

2.0A ? כלומר נורט'ווד ?

לגבי תמיכה ב-DDR333, אם הדבר חשוב לך כל כך אז בסדר, אבל כעיקרון ע"י משחק קטן בביוס אתה יוצר לעצמך תמיכה ראויה בזכרונות אלה בקלות יחסית ועם ביצועים טובים לא פחות אם לא יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.0A ? כלומר נורט'ווד ?

לגבי תמיכה ב-DDR333, אם הדבר חשוב לך כל כך אז בסדר, אבל כעיקרון ע"י משחק קטן בביוס אתה יוצר לעצמך תמיכה ראויה בזכרונות אלה בקלות יחסית ועם ביצועים טובים לא פחות אם לא יותר...

כמובן שנורט'ווד...

טוב, אז הלוח הזה בסדר? לא יהיו בעיות בגלל שלמעבד יש FSB 400Mhz , נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו בעיות, פשוט יש תמיכה במעבדי נורת'ווד B ככה שברגע ה"הכנסה" הוא מזהה אותם כמעבדים שפועלים בFSB של 133 ואין צורך להעלות ידנית.

הוא בסדר, לא הכי מלהיב (SIS) אבל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בסדר, לא הכי מלהיב (SIS) אבל בסדר

גם אני חושב לקנות את הלוח הזה והייתי רוצה שתסביר מה לא מלהיב בלוחות שמבוססים על הצ'יפסט של סיס?

יש תחליף אחר שיוציא יותר מהמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לגבי הצרכים המחשב הוא למשחקים בעיקר ואני קונה זיכרון 2700...אני מחפש משהו שיחזיק את עצמו וגם את המחשב כמה שנים טובות

לגבי תקציב הייתי אומר משהו בסביבות ה 800 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160 ש"ח יש אפשרות להוסיף?

לסימפלטק הגיע הIT7-2 שהוא כנראה הלוח הטוב ביותר למערכת מבוססת P4+DDR כיום אחרי הIT7 (אני אומר זאת כיון שלא ידוע עדיין אם הIT7-2 מגיע לתוצאות O\C זהות).

בניגוד לקודמו הוא כולל גם חיבורי PS\2, שני ערוצי SATA וסלוט PCI נוסף (לפי מיטב זיכרוני).

כדאי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד של היה אפשרות טובה מאוד

אבל החלטתי בסוף שאני נשאר עם כי עד עכשיו הם לא איכזבו אותי (טפו טפו טפו) ואני לא רואה סיבה (חוץ מזה שאט'לון יותר זול) ללכת ולשנות כי בסה"כ הביצועים הם פחות או יותר אותם ביצועים.

אני יודע שזה אולי בזבוז של כסף אבל הרכב מנצח לא מחליפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...