המלצה לאוזניות. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות.

Pro modder

Recommended Posts

שלום.

יש לי DVR AV700, קיבלתי איתו שרכשתי במזגרת והן כמובן לא משהו..

אני מעוניין לשדרג אותם במשהו יותר טוב , התקציב 270$ פחות או יותר.

אני מעוניין באוזניות כפתור או קונחיה, לשמיעת ....

כמה אנשים המליצו לי על e2c של SHURE, אבל אני רוצה לשמוע את דעתכם ואולי יש לכם הצעות יותר טובות.

בנוסף אני רוצה לקנות Headphons שישמשו אותי לצפיית בסראונד ( 5.1) , קראתי את הכתבה על ה" מדוזה" אבל הבנתי שיש גם את האוזניות של ZALMAN , מה עדיף? הפרש המחירים בינהם לא ממש משנה לי..

תודה מראש לכל העוזרים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

270$ וממליצים לו על ה-e2?

ה-e4 עולות בעיקרון 300$, אבל אפשר למצוא בפחות (הרבה פחות) אם מחפשים ב- (חדשות כמובן, לא משומשות). יש אותן לחבר בפורום שלנו (שאולי יגיב אם הוא יראה את הדיון הזה) ולטעמו הן מעולות. גם אני שמעתי אותן, וגם לדעתי הן ששוות את המחיר.

כמובן שיש חלופות, אבל אישית לא יצא לי לשמוע הרבה ניידות במחיר הזה (אוזניות ניידות לא ממש מעניינות אותי). תפנה אל Alechko, ייתכן שיהיו לו כמה עצות מעבר לזו שנתתי לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

270$ וממליצים לו על ה-e2?

ה-e4 עולות בעיקרון 300$, אבל אפשר למצוא בפחות (הרבה פחות) אם מחפשים ב- (חדשות כמובן, לא משומשות). יש אותן לחבר בפורום שלנו (שאולי יגיב אם הוא יראה את הדיון הזה) ולטעמו הן מעולות. גם אני שמעתי אותן, וגם לדעתי הן ששוות את המחיר.

כמובן שיש חלופות, אבל אישית לא יצא לי לשמוע הרבה ניידות במחיר הזה (אוזניות ניידות לא ממש מעניינות אותי). תפנה אל Alechko, ייתכן שיהיו לו כמה עצות מעבר לזו שנתתי לך.

Anatoli.

את הe4 אפשר גם למצוא ב250 או אפילו פחות.

בנוסף לebay אפשרגם לבדוק בפרוגל או מנגנוני השוואות מחירים.

לאיזה חבר פורום יש אותן?! :s05:

חלופות יש חברה מתחרה של שור שנקראת ETYNOTIC Research, מומלץ לבדוק גם דגמים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...