אני רוצה לבנות קירור מים - יש לי כמה שאלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לבנות קירור מים - יש לי כמה שאלות

itaysp

Recommended Posts

שלום :)

לאחרונה דיברתי עם דוד שלי ואיכשהו השיחה התפתחה והוא אמר לי שאם אני צריך להכין משהו עם CNC אז הוא יכול לסדר לי.

אז ישר קפץ לי הרעיון של הקירור מים :D

עכשיו הסתובבתי בכל מיני אתרים וחיפשתי מידע על הבלוקים אבל עדיין יש לי מלא שאלות.

ראיתי שיש הבדל בין הקטרים של הצינורות והחיבורים, למה זה משנה? ובאיזה כדאי לי לבחור?

ראיתי שיש לבלוקים 2 חיבורים לצינורות (מן הסתם אחד נכנס ואחד יוצא) אבל אז ראיתי בלוקים עם 3 חיבורים, למה החיבור השלישי?

איפה אני יכול למצוא הסברים איך אמור להראות הבלוק? אבא שלי עובד הרבה עם Autocad ויש לו מחשב דיי בשביל זה (כרטיס מסך FireGL 3200)

אז הוא מן הסתם יכול לעזור לי ביצירת המודל. אבל עדיין אני לא יודע מה המשמעות של כל העיקולים בתוך הבלוק, יש להם משמעותאו שאני יכול לעשות אותם איך שבא לי? (ברור שיש להם משמעות כדי לקרר כמה שיותר אבל אבל אני מדבר על העיצוב שלהם בתוך הבלוק).

חשבתי בינתיים לבנות רק למעבד ולכרטיס מסך.

מעבד: 64 3000

כרטיס מסך: 6800NU

והקירור שיש לי על המעבד עכשיו זה -120. הייתי צריך להחליף את התושבת שהייתה על הלוח בשבילו אבל עדיין יש לי את התושבת

הישנה. אני צריך אותם אם שהבלוק מתחבר ישר ללול ולא לתושבת?

איזה משאבה אני צריך? כמה כוח?

איזה רדיאטור אני צריך?

ומה לגבי המים שעוברים בצינורות?

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה באמת לא קשור לפורום הזה, וסביר להניח שיעבירו את זה בקרוב

אני אענה עכשיו

* ההבדל בין בלוק עם 3 חיבורים ל2 הוא העיצוב הפנימי שלי הבלוק. יש עיצובים שדורשים 3 חיבורים ויש כאלה שדורשים 2

* יש חשיבות בעיצוב הפנימי של הבלוק, יש כמה עיצובים פופולריים כמו CROSS FLOW , WHITE WATER , MAZE ועוד'...

* יש לך לוח 939 מה שאומר שאתה תשתמש ככל הנראה בשני החורים שיש בלוח ולא בתושבת

* ההמצלה למשאבה היא לפחות 1000 ליטר לשעה עם לפחות ראש של שני מטר. תמיד אפשר יותר...

* השאלה היא לא איזה רדיאטור אתה צריך, אלא איזה רדיאטור אתה יכול להשיג, ומה הצרכים שלך

* הבעיה היא, כשאומרים מיים הכוונה יותר היא לקירור נוזלי, מה שעובר בצנרת זה לא "סתם" מי רגילים או מי ברז אלא מיים ספציפיים מאוד (אפילו לא חייב להיות מיים) עם תוספות שונות כנגד נזקים

במידה ויש לך עוד שאלות

אתה מוזמן לשאול אותם בפורום או ליצור קשר איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת שלי היא 754 ולא 939...

איפה אני יכול למצוא שירטוטים של איך נראה העיצוב הפנימי של הקירור?

לגבי הרדיאטור - אני מתכוון כנראה לקנות.. אין לי מאיפה להשיג, אז את הרדיאטור והמשאבה אני אקנה. וכנראה גם את הנוזל המיוחד הזה...

השימוש שלי לקירור מים כאן הוא בעיקר ההתנסות בלבנות ולתכנן את הכל, אחר כך בא השקט (אני לא ורצה מחשב רועש) ואולי אחר כך גם קצת OC,

ככה שאני צריך משהו דיי פשוט, ואני מקווה להוריד את הטמפ' של המעבד ל30 מעלות +- במנוחה... (ברגע זה היא 46 לא במאמץ, ובקיץ אפילו יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת שלי היא 754 ולא 939...

איפה אני יכול למצוא שירטוטים של איך נראה העיצוב הפנימי של הקירור?

לגבי הרדיאטור - אני מתכוון כנראה לקנות.. אין לי מאיפה להשיג, אז את הרדיאטור והמשאבה אני אקנה. וכנראה גם את הנוזל המיוחד הזה...

השימוש שלי לקירור מים כאן הוא בעיקר ההתנסות בלבנות ולתכנן את הכל, אחר כך בא השקט (אני לא ורצה מחשב רועש) ואולי אחר כך גם קצת OC,

ככה שאני צריך משהו דיי פשוט, ואני מקווה להוריד את הטמפ' של המעבד ל30 מעלות +- במנוחה... (ברגע זה היא 46 לא במאמץ, ובקיץ אפילו יותר).

שיעור 1 - 939 ו 754 מבחינת זה אותו דבר, החורים בלוח אם זהים

שיעור 2 - יש המון "עיצובים" יותר מדי בשביל לתת את כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אולי במקרה משהו שאתה מכיר שהוא פשוט? בעצם זה לא משנה לי (אני חושב)...

איפה אני יכול למצוא כמה עיצובים?

ואיפה אני יכול למצוא מידות? אני צריך לפרק את הלוח אם והקירור של הכרטיס מסך ולמדוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...