בעיה בחיבור טלויזיה למחשב. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור טלויזיה למחשב.

mathan

Recommended Posts

ככה, יש לי פה קצת ישנה, ומאחורה יש לה רק חיבור קוואקס[אם אני כותב נכון, הכוונה היא לחיבור של הכבלים] ועוד חיבור של 21 פינים.

יש לי פה כבל שממיר מהחיבור של ה21 פינים ל3 בננות האלה...צהוב לבן ואדום. יש לי גם כבל שמתחבר ליציאה של הכרטיס מסך, הtvout[זה שדומה לPS/2]

והצד השני שלו הוא הנקבה של החיבור הצהוב..

אז אחרי התיאור המסורבל, אם היתה אני חושב שהיה יותר טוב, חיברתי את הכבלים אחד לשני, והטלויזיה לא מציגה את המחשב..חיפשתי כל מיני דברים בדריבר של הכרטיס מסך, וכל מה שניסיתי שם לא עבד..

למישהו יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בכבל בננה צהוב שהוא זכר משני הצדדים שלו, תתקע צד אחד בכרטיס מסך ואת הצד השני במתאם.

זה אמור לעבוד , רק תשנה את המצב בכרטיס מסך מ Screen  ל- TV.

יותר מיזה אי אפשר לעשות.

ואגב , שאלות מסוג זה עדיף לשאול בפורום -אודיו וקולנוע ביתי , אני בטוח ששם יעזרו לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר בבלאגן:

דבר ראשון - לא נראה לי שזה הפורום המתאים אבל בכל זאת,

קיימים כמה סוגי חיבורים:

1. זה שנראה כמו PS/2 נקרא S-VIDEO

2. זה עם הבננות נקרא RCA

3. החיבור אנטנה של הטלויזיה לא נקרא קואקס (עד כמה שאני יודע) אלא חיבור RF או חיבור אנטנה (כמה מפתיע...)

4. החיבור 21 פינים נקרא SCART.

לפי מה שהבנתי לך יש בכרטיס מסך (דרך אגב זה או לא?) יציאת SVIDEO , אתה צריך כבל SVIDEO ל RCA ומתאם SCART לRCA.

אח"כ מחברים את המתאם לTV ואת הכבל למחשב ולמתאם.

בסופו של דבר צריך להגדיר בדרייבר שיפצל את התמונה גם לTV (תחפש במאפייני תצוגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ המתאם נותן כבל זכר..ובכרטיס מסך אין לי חיבור בננה כזה..זה משהו אחר, וגם לזה יש לי מתאם..זנותן חיבור בננה נקבה, אז חיברתי את הזכר שיוצא מהמתאם שמתחבר לטלויזיה לצד הנקבה של הבננה של המתאם שמתחבר למחשב.

יש איזה תכנה או משהו שיכולה לעזור? כי לא מצאתי שינוי של הכרטיס מחיבור למסך של המחשב למסך של טלוזייה?

ובאמת לא ידעתי בדיוק לאן זה מתאים, אז פירסמתי כאן..מנהלים, אם אתם יכולים להעביר את זה לאודיו וקולנוע ביתי, אז תעבירו..באמת נראה לחי שזה מתאים יותר לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הכבל שיש לך? אני חושב שהבעיה נעוצה בו.

חיבור 21 פינים משמש בתור כניסה ויציאה בו זמנית. יכול ליוות שהכבל שלך הוא כבל שיש לו רק יציאות.

יש כבלים עם חיבור 21 פינים בצד אחד ו-6 בננות מצד שני (3 כניסה/3 יציאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ המתאם נותן כבל זכר..ובכרטיס מסך אין לי חיבור בננה כזה..זה משהו אחר, וגם לזה יש לי מתאם..זנותן חיבור בננה נקבה, אז חיברתי את הזכר שיוצא מהמתאם שמתחבר לטלויזיה לצד הנקבה של הבננה של המתאם שמתחבר למחשב.

לא הבנתי כל כך איזה חיבורים ומתאמים יש לך. תנסה לצלם או לחפש באינטרנט.

יש איזה תכנה או משהו שיכולה לעזור? כי לא מצאתי שינוי של הכרטיס מחיבור למסך של המחשב למסך של טלוזייה?

אין לך אפשרות כזאת כמו אצלי (תמונה מצורפת)?

עריכה:

יכול להיות שהמתאם מוגדר להוציא תמונה ולא לקבל. תבדוק אם יש עליו מפסק שבורר בין INPUT ל-OUTPUT

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי המתאם שיש לך בין SCART לבין ה RCA הוא מתאם כבל ( קיים גם מתאם שכולו פלסטיק ) במתאם שלו אני לא חושב שיש מפסק סוויץ' שמחליף בין INPUT ל OUTPUT.

אתה יכול לקנות את המתאם מהפלסטיק עם הסוויץ' בכל חנות למוצאי חשמל\טלוויזיות ( SAKAL אלקטרוניקה למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ את הכבל המתאם קיבלתי מיס..עשינו נקודה חדשה, והם השאירו את הכבל הזה למקרה שנרצה לחבר לממיר שלהם ישנה יותר. הוא נראה מאוד מאולתר..לא משהו שאפשר לקנות, אלא משהו שמישהו ישב אצלם והכין..חח

ויש בו 21 פינים מצד אחד, ורק 3 בננות מהצד השני..אני הבנתי שהבננות מתחברות לממיר[אם מחברים את הטלויזיה הזאת לממיר של יס, כמו שהכבל היה אמור להיות מחובר] וה21 פינים לטלויזיה..אבל אבא שלי אמר לי שיכול להיות שה21 פינים בטלויזיה זה רק יציאה, לוידאו או משהו.

אז ללכת לאיזה חנות חשמל ולבקש ממיר scart לrca?

זה עסק יקר או משהו פשוט כזה? כי אני עושה את זה סתם בשביל הכיף, זה לא משהו שאני אשקיע בו יותר מדי כסף...יותר פשוט יהיה לסדר את המסך כדי שאני אוכל לראות גם מהמיטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...