שלום לכולם!!! - חבר חדש ששמח להצטרף לפורום הזה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם!!! - חבר חדש ששמח להצטרף לפורום הזה.

Zupapa

Recommended Posts

שלום לכולם בפורום הזה!!

אני קורא בפורום הזה כבר הרבה זמן ורציתי להגיד שזה אחלה פורום עם אנשים נחמדים שבהחלט יש להם ידע נרחב. אני עצמי צרבתי כבר למעלה מ-1000 מדיות של דיוידי ואשמח לתרום כאן מניסיוני וכן להוועץ בעצותיהם של אחרים.

לסיום הודעה זו אציין כי המדיה המועדפת עליי היא של TAIYO YUDEN- זו פשוט מדית דיוידי עם 0% תקלות (לא כולל הפסקות חשמל בלתי צפויות בזמן הצריבה) ועוד מדיה מצוינת היא של FUJIFILM.

בברכת חג שמח לכל חברי הפורום

:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zuppapa, אנא קרא את חוקי הפורום, ושנה את הכותרת לכותרת איפורמטיבית, וזאת ע"י כפתור עריכה.

מחוקי הפורום:

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת

תודה

אגב

אשמח אם תתרום מהידע שלך הפורום הזה .

וברוך הבא לפורום ! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן חן לכם :-)

אני מציע לכולם לא לא להתקרב למדיות הדיוידי של TEAC !!!

הם עם קוד מזוייף של TAIYO YUDEN אבל הן לא מתקרבות לעשירית רמה של יודן. היבואן של TEAC בארץ (סמיקום לקסיס) קיבל את האישור מ-TEAC העולמית לשווק בארץ דיסקים עם שמם ופנה לחברות לא הכי איכותיות שמייצרות מדיות דיוידי. נפלתי חזק עם המדיות האלה ולעולם לא אקנה אותן יותר.

בקשר למדיות של TDK - עד מהירות 4 בנדא מגנטיקס (היבואן של TDK בישראל) היו מייבאים את המדיות של TDK שהן תוצרת מקורית של TAIYO YUDEN ובאמת הדיסקים היו איכותיים מאוד (וגם יקרים חבל"ז) אבל כמו חברות גדולות וטובות אחרות את המהירות 8 של TDK כבר מייצרים בטיוואן וירדה קצת הרמה למרות שהם עדיין טובים יותר מדיסקים אחרים בשוק. פורמט הפלוס של TDK מיוצר גם הוא בטיוואן ועדיין נחשב לאיכותי.

מקווה שעזרתי.

:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

אפשר גם אפשר

אני בתחום הדיוידי כבר כמעט 4 שנים (עם פיוניר דגם DVR-103 למי שמכיר שהיה הצורב הראשון שלי) ומאז אני חסיד של פיוניר ושל פורמט המינוס.

כיום יש לי את DVR-110 של פיוניר ואני מרוצה עד הגג. מוזר לי מאוד שכולם משבחים כאן את NEC ו- אבל לא ראיתי איזכורים על PIONEER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מדיות של TEAC.

המידע לא בדיוק נמחק מהדיסק  - אבל במדיות פחות איכותיות המידע עלול לההפך ללא-קריא אחרי תקופה קצרה יותר.  

היו לי מיקרים של מדיות של TEAC שכבר אחרי שבוע מיום הצריבה לא יכולתי לקרוא מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-psxr

אתה צודק - באמת קשה לדעת מה הקוד של המדיה ולכן צריך לשמוע מאנשים שכבר התנסו עם המדיה או פשוט לקנות כמות קטנה ולבדוק בעצמך. תראה - יכול להיות שיהיה למדיה קוד מזוייף של יודן אבל היא עדיין תהיה סבירה לצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ZUPAPA וברוך הבא.

לגבי מדיות של TY וכו'... נכתב פה כבר הרבה מאוד. כדאי שתקרא קצת מה שכבר נכתב.

לגבי איכות הקריאה של הפיוניר, אפשר להתווכח על זה, אבל בכל מקרה אין שום סיבה היום לשלם עליו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

אפשר גם אפשר

אני בתחום הדיוידי כבר כמעט 4 שנים (עם פיוניר דגם DVR-103 למי שמכיר שהיה הצורב הראשון שלי) ומאז אני חסיד של פיוניר ושל פורמט המינוס.

כיום יש לי את DVR-110 של פיוניר ואני מרוצה עד הגג. מוזר לי מאוד שכולם משבחים כאן את NEC ו- אבל לא ראיתי איזכורים על PIONEER.

יש לי את ה103 עכשיו, אין בעיות הכל מצויין. רק עלה קצת הרבה דאז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...