מכונית משפחתית ב60000 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית משפחתית ב60000

evman007

Recommended Posts

זהו? אלה הדברים היחידים שמעניינים אתכם?

קחו קורולה עם מנוע VVTI אבל תתכוננו לשיעמום מחריד.

והתנהגות כביש בכלל לא קשורה למהירות שאתה נוסע בה.

כן בגללזה אנחנו עם סופר לנסר.טויוטוה לא מעניינת.אז הבחירה היא בין פוקוס ללאנטיס.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון את הלנטיס תעיף קיבינימט מהרשימה, אחת המשפחתיות הכי גרועות בישראל, אל תקשיב לGILZ אין לו מושג על מה הוא מדבר הוא חי בסרט שמאזדה ביצועיסטית כמו בוגאטי מפוארת כמו מאייבך מתנהגת כמו לוטוס וצורכת דלק כמו C3 דיזל :screwy: גיל אני מציע שתחזיר את הסרט לוידאומט.

פוקוס תהיה בחירה טובה, כבר ציינתי קודם היא נהנית מאמינות גבוהה, היא נוחה, היא מתנהגת ומהנה.

הקורולה (הצורה האחורנה) תהיה הביצועיסטית ביותר, יש לה התנהגות טובה, הצריכת דלק שלה תהיה עדיפה משמעותית והאמינות שואפת ל-100 אבל הבעיה שלה שחסר לה ניצוץ...משהו שמלהיב.

אני גם מציע שתקשיב למה שאומרים לך בCARSFORUM אבל אל תתייחס ל-AMG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוקוס תהיה בחירה טובה, כבר ציינתי קודם היא נהנית מאמינות גבוהה, היא נוחה, היא מתנהגת ומהנה.

הקורולה (הצורה האחורנה) תהיה הביצועיסטית ביותר, יש לה התנהגות טובה, הצריכת דלק שלה תהיה עדיפה משמעותית והאמינות שואפת ל-100 אבל הבעיה שלה שחסר לה ניצוץ...משהו שמלהיב.

אני גם מציע שתקשיב למה שאומרים לך בCARSFORUM אבל אל תתייחס ל-AMG.

איזה שטויות ! הדגם האחרון של FORD שהיה מוצלח היה Model T.

פוקוס זה גרוע עלפי כל כלי מידע ובמיוחד האמינות. כמובן שיש אנשים שאוהבים לראות את המוסכניק שלהם כל שבוע, אני אישית מעדיף כל-10,000 ק"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מדבר שטויות, אם פורד היו כאלה מעפנים הם לא היו כזאת אימפריה.

זה שאתה מתעלל בפוקוס שלך זה לא עושה את כלל הפוקוסים בארץ לאקזמפלרים עם אמינות נחותה.

כל (טוב כמעט) פוקוס שמורה ומטופלת תשמור על אמינות גבוהה וזה מוכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מדבר שטויות, אם פורד היו כאלה מעפנים הם לא היו כזאת אימפריה.

זה שאתה מתעלל בפוקוס שלך זה לא עושה את כלל הפוקוסים בארץ לאקזמפלרים עם אמינות נחותה.

כל (טוב כמעט) פוקוס שמורה ומטופלת תשמור על אמינות גבוהה וזה מוכח.

זכותך להאמין במה שאתה רוצה.

אני אומר את דעתי ולא רק על סמך פוקוס שיש לי בבית אלא על ניסיון של 2 חברים שלי שגם להם היו סיפורים מאוד לא טובים עם פוקוס.

ואם תעשה השווה של פוקוס-סיוויק-קורולה, לפוקוס אין סיכוי.

ולגבי אימפריה - GM היצרנית הגדולה בעולם ותן לי דוגמה לדגמים מוצלחים שלהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות ! הדגם האחרון של FORD שהיה מוצלח היה Model T.

פוקוס זה גרוע עלפי כל כלי מידע ובמיוחד האמינות. כמובן שיש אנשים שאוהבים לראות את המוסכניק שלהם כל שבוע, אני אישית מעדיף כל-10,000 ק"מ.

פחחחחחח

כמה שטויות אתה פולט זה מדהים

יש לי ולחבר שלי פוקוס ליסינג שרואה שטח כל שבוע ועוברת התעללות קשה וקיקים ועוד לא קרתה איתה תקלה אחת במשך קצת יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לסיוויק אין סיכוי.

שמע אני אומר את מה שאני אומר על סמך מנהל ב-CARSFORUM שיש לו פוקוס ויש עוד לא מעט אנשים עם פוקוס ששומרת על אמינות גבוהה.

הפוקוס שלך מליסינג, על אוטו מליסינג שמים קצוץ הוא בכלל לא מטופל ועובר קריעה אין לך מה להכחיש את זה כי אם האוטו היה מטופל הוא היה עובד כמו שצריך.

דגמים מוצלח של GENERAL MOTORS? סאאבים למיניהם, קאדילק CTS קאדילק אסקלייד, איסוזו D-MAX, אופל אסטרה, אופל ספידסטר, האמר H1 H2 H3 והרשימה עוד נמשכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמה פרועה לחלוטין, לאנטיס המשפחתית הכי גרועה שטויות, עובדה שהיא נמכרת מאוד, אתה רוצה להגיד שכלכך הרבה אנשים טיפשים וקונים זבל???, ושחכת את יונדאי אקנסט ואת קאיה סרטאו זה ''זבל'', ובקרולה אין תא נוסעים מלא בשחור כמו פיח???

ואני מעדיף כל יפנית על גבינה צרפתית מלוחה שמקרטעת 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...