מאוורר ה 6800GT של לידטק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר ה 6800GT של לידטק

Jinjis Han

Recommended Posts

תעשה חיפוש, יש כאלה שהשיגו שיפור של כמעט 10 מעלות כשהם החליפו את המאוורר והורידו את הפלסטיק (שבכל מקרה צריך לעשות את זה כדי להחליף מאוורר)

הבעיה היא שאני לא יודע אם זה מבטל אחריות או לא, נראה לי אני יתקשר מחר לנעה וישאל אותם (מקסימום אני ישלח אליהם שישימו לי חדש ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עושה אןברקלוק לכרטיס,למה אתה צריך להחליף את הקירור..? \

לא יודע איך זה אצלו אבל אצלי הכרטיס במנוחה (בקיץ) 69 מעלות ובמאמץ אפילו הגעתי ל92, אני גם רוצה לעשות משהו בקשר לקירור, אולי אני יחליף לסיילנסר, יש למישהו איזה ביקורת עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עושה אןברקלוק לכרטיס,למה אתה צריך להחליף את הקירור..? \

אם היית עירני מספיק היית רואה שבחתימה שלי הכרטיס נמצא על ... ואם אני שואל שאלה שקשורה לקירור (בפורום שקשור לאבורקלוקינג) זה אמור להגיד לך משהו...

אולי אני יוריד את הפלסטיק... בחיפוש ראיתי שכמה אנשים התקשו להוציא אותו? מישהו יכול לאשר שהוא יוצא בלי שבירה?

תודה. (ברור שאני לא ינסה לשבור אותו אבל ראיתי מישהו שעשה את זה אז הסקתי שכניראה זה מודבק/מוברג או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תעשה כפי שרובנו הגדול עשה, קח את הכרטיס, תניח אותו על משטח אנטי סטטי, תוריד את הקירור ותבדוק מה אתה יכול או לא יכול לעשות. זהו. הכי פשוט שיש וימנע שאלות מיותרות ותשובות רבות שמבוססות לא על נסיון אישי אלא קריאה באתרים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של לידטק מסתמך יותר על הסינק מאשר על המאוורר, ולכן המאוורר איטי שקט ו...לא יעיל. אני לא ממליץ לפרק אותו כי בגודל כזה אי-אפשר למצוא מאוורר שיעשה את העבודה. אז מה שאני מציע:

1. תעדכן משחה טרמית.

2. תהדק את הסינק לכרטיס כמה שאפשר.

3. תסיר את הפילטר הטורדני שיושב על המאוורר (מברג פיליפס קטן יעשה את העבודה).

4. תצמיד לכרטיס מאוורר 120 ותחבר אותו ל5V.

עם כל הטיפים הנ"ל הכרטיס צריך להתקרר ב10 מעלות לפחות. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של לידטק מסתמך יותר על הסינק מאשר על המאוורר, ולכן המאוורר איטי שקט ו...לא יעיל. אני לא ממליץ לפרק אותו כי בגודל כזה אי-אפשר למצוא מאוורר שיעשה את העבודה. אז מה שאני מציע:

1. תעדכן משחה טרמית. -כדי לרעננן משחה טרמית צריך לפרק את כל הסינק שזה מאוד מורכב

2. תהדק את הסינק לכרטיס כמה שאפשר.

3. תסיר את הפילטר הטורדני שיושב על המאוורר (מברג פיליפס קטן יעשה את העבודה).  -זה לא עוזר בכלום

4. תצמיד לכרטיס מאוורר 120 ותחבר אותו ל5V. -אם לא מורידים את כיסוי הפלסטיק זה כמעט ולא יעזור

עם כל הטיפים הנ"ל הכרטיס צריך להתקרר ב10 מעלות לפחות. בהצלחה.

כדי להוריד את כיסוי הפלסטיק תריך לפרק את כל גוף הקירור (גם את החלק האחורי)

ואז מוסיפים מאוורר שיעיף רוח על הכרטיס ואז יהיה שיפור משמעותי  ( מנסיון  ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...