uTorrent, האם יש משתמשים של התוכנה פה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

uTorrent, האם יש משתמשים של התוכנה פה?

iakovl

Recommended Posts

במסגרת החוויות והניסיונות שלי עם BT

אני מריץ למשך 24 שעות את uTorrent 1.1.7.1

הייתי רוצה לדעת האם יש משתמשים של התוכנה בפורום (אני יודע שיש, השאלה היא מי)

מהם הדעות שלכם על התוכנה?

אם איזה הגדרות אתם משתמשים בתוכנה?

איזה יש לכם?

איזה הגדרות הורדה/העלאה שמתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני השתמשתי בכמה קליינטים שונים ומצאתי שהכי טוב זה ה utorrent מגוון אופציות (בניגוד לbittornedo)

מהירות הכי טובה מבין הקליינטים.

ואפשרויות שאין אפילו באזורוס (תזמונים)

חוץ מזה שהיא קלילה בטירוף!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש BitComet אבל דבר אחד ממש מעצבן אותי בה זה כשאני מפעיל אותה האינטרנט ממש אבל ממש כבד שאי אפשר לעשות כלום

וזה מוגזם, בלתי אפשרי לשבת במחשב ולהוריד איתה. לא זכור לי אם באזוראס זה היה ככה. חוץ מזה היא מצויינת.

בכל מקרה מקווה להצעה טובה להחליף אותה אם זה פותר את הבעיה שציינתי. (אני מתכוון שהיא סוחטת את כל הפס (1.5) גם כשהיא לא מוריד על מקסימום הרוחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בutorrent ואני מאוד מרוצה , הקטע של המהירות לעומת זאת לא כל כך נכון , זה קליינט קצת יותר איטי מטבעו כי המגמה היא להקל כמה שיותר על המערכת וזה בא על חשבון מהירות , הנה כמה טיפים איך לשפר את המהירות:

בהגדרות תחת advanced תשנו את:

net.low_cpu ל false

ואת bt.slow connect ל false

תחת options את

global number of connections למספר יותר גבוה, אצלי זה על 1000

זה אמור לשפר את המהירות בהרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש ב-uTorrent

תוכנה מעולה ! ובקושי צורכת משאבים.

בקשר למהירות , צריך לתת לה כמה שעות כדי שהיא ממש תצבור מהירות , אבל אם אני משאיר אותה פועלת בערך שעה אז היא מורידה לי על 50 שזה די מספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אומרים לך להוריד 4 ג'יגה על 150+ או על 50 מה תעדיף?!?! והביטקומט שלא כמו האזוראס מבוססת ג'אווה האיטיתי לא לוקח כל כך הרבה נכון שיותר משאר התוכנות הקלות האלה אבל זה לא מה שמפריע לי. אני מחפש פיתרון טוב בהורדה כמו הביטקומט אבל לוקחת פחות רוחב פס כשהיא מוריד על 50~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטקומט מה שמעצבן איתה זה שהיא תמיד מורידה יותר ממה שהטורנט עצמו אמור לשקול

לא מת על דרך העבודה שלי

לטעמי ביטורנדו הרבה יותר מדוייקת, כבר שנה וחצי אני משתמש בה והיא מורידה בדיוק את הגודל שמצויין באתר ולא בייט אחד יותר, גם מהירויות ההורדה איתה מטראקרים טובים עוברות את ה-140 בקלות לדברים פופולאריים

הביטקומט הפכה לכבדה בגירסאות האחרונות, ביטורנדו לוקחת בערך רבע מהזיכרון שהיא צריכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחזור לנושא הת'רד. פותח הת'רד מריץ את התוכנה ל24 שעות נראה את התגובות. אם זכור לי השתמשת בביטקומט לפניי זה,

אז תן לנו השוואות. בכל מקרה אני מתלבט בין מעבר לביטורנדו utorrent וגם ה ABC בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשתמש בתוכנה שיעלה פה רשמים ומי שלא שיכנס ל www.utorrent.com ויוריד .

אין צורך בהתקנה , התוכנה עצמה שוקל 96K בלבד , שזה פלא הנדסי בפני עצמו , ולדעתי זאת תוכנה ששווה לדחוף קדימה , אני אישית גם הייתי רוצה לשמוע מה יש לאחרים לומר עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולנושא

ניסיתי את הuT נחמד, חביב

אבל דברים שאהבתי שיש בCOMET אין

הדברים החשובים הם התמיכה בDHT ובחירה של איזה קבצים להוריד (לפני שההורדה מתחילה) כמו גם, נושא המהירות (אפילו עם שינויי הגדרות) טעון שיפר

אבל!!!

בגלל שהתוכנה מתעדכנת כל כמה ימים, ואמורים לבוא הדברים שציינתי ועוד

צריך להמשיך ולצפות על uT

בנתיים חזרתי לCOMET ואני מנסה עוד תוכנת ביטורנט חדשה (בלי שם) נראה מה היא יכולה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...