עזרה לגבLEADTEK-6600GT 128 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבLEADTEK-6600GT 128

eshel107

Recommended Posts

אני מעונין לדעת כיצד אם ביכלל ניתן ליפתוח עוד צינורות בכרטיס.

וגם האם הקרור של הקרטיס מתאים ל-OC טוב ואם לא אז איזה קרור מומלץ מבלי לפשוט-רגל.

נ.ב.

יש לי קרור מעבד של זלמן שמקרר גם את כרטיס המסך+מאורר 80 רגיל מתחת לכרטיס המסך והמארז מאורר לא רע ביכלל.

תודה רבה!!!

אשמח לטיפים לגבי ה-OC לכרטיס זה.

חג שמח!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעונין לדעת כיצד אם ביכלל ניתן ליפתוח עוד צינורות בכרטיס.

וגם האם הקרור של הקרטיס מתאים ל-OC טוב ואם לא אז איזה קרור מומלץ מבלי לפשוט-רגל.

נ.ב.

יש לי קרור מעבד של זלמן שמקרר גם את כרטיס המסך+מאורר 80 רגיל מתחת לכרטיס המסך והמארז מאורר לא רע ביכלל.

תודה רבה!!!

אשמח לטיפים לגבי ה-OC לכרטיס זה.

חג שמח!!!!

בנוגע לקירור אז כן הוא אמור להספיק(כמובן זה רק אם אתה לא רוצה לעשות OC מטורף) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, זאת לא גירסה מוחלשת של כרטיס מסויים, אז אין צינורות לפתוח..

ובקשר לקירור, ממה שקראתי ושמעתי, הקירור של לידטק הוא בין הכי טובים, אם לא הכי טוב, שמקבלים בתור סטוק עם הכרטיס..בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה עד כה!!!

ועכשיו רציתי לדעת מבעלי נסיון עשיתי OC ל-6600GT מ-900 ל-1100 וליבה מ-500 ל-570 עם קרור סטוק של LEADTEK

הכרטיס לא ממש מתחמם אבל לא הצלחתי לעלות יותר ושגם היה יציב לאורך זמן.

גם ב-590 ליבה ו-1200 לא היו לי הפרעות {ארטיפקטים} אבל המחשב נתקע לאחר זמן מה של עבודה עם-3DMARK03 ושוב עד ללא הפרעות בדרך והכרטיס לא ממש התחמם.

אשמח להצעות ודעות בעניין וגם לתוצאות נוספות לשם השוואה המון המון תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תבדוק מה הטמפ' של הGPU שלך במאמץ בזמן אמת עם RIVA TUNER . אם אתה בודק אחרי משחק או בנצ' הטמפ' צונחת הרבה תוך כמה שניות.

בד"כ התחממות יתר גורמת לארטיפקטים ולא ל FREEZE , אבל גם זה יכול להיות.

גורם אחר לאי יציבות יכול להיות מתח 12V חלש או לא יציב. מוטב שתחבר לכרטיס מולקס שמזינה רק אותו. תבדוק את עניין המתח עם EVEREST למשל (זאת בהנחה שה 6600GT שלך הוא AGP?).

עם הסטוק שהיה לי הטמפ הגיעו ל90+ במאמץ, הרכבתי זלמן ומאז הכל קריר.

הכרטיס שלי לוקח 600/1200 בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מחובר על חוט ניפרד מהכול {מהספק לכרטיס} אבל אני לא מבין כיצד אפשר לבדוק את ה-GPU ב-RIVA TUNER אשמח להסבר וגם לדעת אם יש תוכנות בדיקה אשר בודקות את הכרטיס וגם מאפשרות לראות את הטמפרטורה בזמן הבדיקה.

נ.ב.

מזה EVERST מעולם לא שמעתי עליה וכן זה-AGP

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEREST זאת תוכנה לבדיקת החומרה במחשב (בין היתר גם טמפ')..

אבל בשביל לבדוק איתה מה הטמפרטורה תצטרך לצאת מהמשחק או מהתוכנת באנצ (מה שיגרום לירידה בטמפ'.)

תפתח את הריוה טיונר תלחץ על החץ מתחת השורה שרשום בה את השם שלך הכרטיס מסך

ושם תלחץ על hardware MONITOR (מסומן באדום בתמונה)..

ואז יפתח לך תצוגה של הטמפ'/מהירות ליבה/מהירות וכו

תשאיר את זה פתוח ושאת ה משחק במשחקים או עושה בדיקה עם תוכנה שהיא מסיימת תחזור ותראה לכמה הכרטיס הגיע..

ובדרך כלל פריזים או תקיעות במשחקים נובעים ממהירות גבוהה מדיי (ארטיפקטים זה בדרך כלל בגלל הזכרונות..)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשיים תודה רבה רבה הגעתי מ-900 ל-1190 ומ-500 ל-575 עובד נפלא רץ שעתיים בDOOM3 ללא שום בעייה עם פילטרים וגם 2005 עבר יפה 4000 לא רע בכלל!!! והטמפרטורה לא עברה את ה-70 מעלות אחרי שעתיים וחצי של משחק {FAR CRY].

אז כמו שכבר כתבתי תודה תודה תודה.

נ.ב.

אם למישהוא יש תגובה כלשהי אשמח לקבל הן ביקורת והן פידבק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...