למה אני לא יכול לצרוב במהירות נמוכה מ- 8x ??? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא יכול לצרוב במהירות נמוכה מ- 8x ???

SMoKeR

Recommended Posts

אהלן אנשים!

אני לא רושם פה הרבה בפורום כי אני כבר לא הכי בנאדם של מחשבים כמו שהייתי פעם.. אבל הפעם אני צריך את עזרתכם....

יש לי צורב (די ישן) רגיל של LG

הדגם: HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B

ואני משתגע מהעובדה שאני לא מצליח לצרוב על מהירות נמוכה מ-8x....למה?

שימו לב (לתמונה)...

burning_speeds.JPG

עכשיו ניסיתי גם תוכנות אחרות חוץ מ Nero וגם שם אני רואה שיש לי את אותם מהירויות צריבה בתפריט הבחירה...(חוץ מ CDRWin ששם יש לי גם ת'אפשרות לבחור ב 4x,2x אבל זה חרטא כי גם שם הצורב צרב על 8x וניתן היה להרגיש זאת לפי המהירות שבה סיים הצורב לצרוב את הדיסק)

אז מה אני עושה????

נ.ב: אף פעם לא עשיתי עדכון קושחה לצורב...יכול להיות שאם אעשה זאת זה יפתור לי תבעיה?

שאלה אחרונה: איך אני מברר מה ה- FirmWare Version של הצורב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) למה זה מפריע לך... הרי אין דיסקים כאלה כבר היום, ולא שזה כזה תענוג גדול לצרוב על כל כך לאט (זה מתאים לתקופה של לפני 5-6 שנים)

2) למה אתה צריך מהירות נמוכה מ8.

1) אני מנסה לצרוב משחק ל- PSX שלי ואני מאמין שאם אצרוב אותו במהירות נמוכה יותר אז אצליח לגרום לפלייסטיישן לקרוא את הדיסק בצורה חלקה יותר...

כי עד עכשיו אני סובל משתי בעיות

א' - או שהדיסק היה נתקע כבר בהתחלה (על המסך השחור שנדלק הפלייסטישן)

ב' - או שפעם בשנה זה היה עובד אבל נתקע באמצע המשחק...

ככה שזה לא כזה תענוב בשבילי לצרוב כזה לאט אבל אם המשחק עובד, ועובדה שהוא עובד כי הוא כבר עלה לא פעם ולא פעמיים אז זה אומר שזאת בעיה שכנראה נובעת מהעובדה שהפלייסטיישן לא מסתדר הכי טוב עם הדיסק (ולצורך אינדיקציה ניסיתי גם משחקים אחרים שהורדתי מהאינטרנט וכרגיל אותה בעיית היתה גם איתם, עלו פעם ב...וגם שהם עלו הם היו נתקעים באיזהשהו שלב בזמן המשחק)

2) זה כבר די ברור לא?...

אני לא כזה בטוח שאם אצרוב במהירות 1x זה יפתור לי את הבעיה אבל גם אם לא לפחות אקבל כיוון חד יותר לגבי הבעיה (שיכולה גם לנבוע מסיבות אחרות כגון: תאימות הפלייסטיישן עם סוג המדיה שלי וכ'ו)

אבל נתחיל מזה שאנסה לצרוב קודם נמוך יותר...

מישו יודע איך אני עושה זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול...

אני לא חושב שצריבה איטית יותר תעזור לך.

סביר להניח שהמודציפ שלך נדפק.

אני מאמין שצריבה איטית יותר דווקא כן תעזור כי אחוזי ההצלחה בסקרים הם נמוכים מאוד בצריבה על 8x....

בנוגע למוד'ציפ...תמיד אפשר להעיף אותו ולהביא אחד אחר...אבל עובדה שהוא קורא טוב מאוד משחקים צרובים מהשוק (שוק הכרמל למי שרוצה לדעת)

אז לא נראה לי שזאת בעיה במוד צ'יפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שצריבה איטית יותר דווקא כן תעזור כי אחוזי ההצלחה בסקרים הם נמוכים מאוד בצריבה על 8x....

בנוגע למוד'ציפ...תמיד אפשר להעיף אותו ולהביא אחד אחר...אבל עובדה שהוא קורא טוב מאוד משחקים צרובים מהשוק (שוק הכרמל למי שרוצה לדעת)

אז לא נראה לי שזאת בעיה במוד צ'יפ

אתה מעלה לי :)

זה כבר לא ככה מזמן. הצורבים אז היו ממש לא יציבים. היום יש BUFFER UNDERUN PROTECTION ומלא פונקציות ששומרות על צריבה איכותית, אפילו במהירות 32.

מה שכן, לא הייתי צורב ב52, אבל אין לך במילא ככה שזה לא משנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לי Buffer Underrun Protection אני פשוט מנסה למצוא דרך לצרוב במהירות נמוכה יותר....

דרך אגב...הבאפר שלי לא הכי יציב בזמן הצריבה! אם אני יעביר את הצורב למצב DMA זה יכול לעזור?

הבעיה היא שאני לא מצליח לעבור ל DMA והצורב נשאר על PIO...

*עריכה: (ראה תמונה)*

http://freehost19.websamba.com/SMoKe-MaN/nit.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...