איזה מפרט יותר משתלם? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מפרט יותר משתלם?

איש מטורף

Recommended Posts

whats up peeps?

תראו, אני כבר די הרבה זמן מנסה להרכיב מפרט איכותי ועכשיו עם אישורה של אמא אני חושב שהצלחתי להרכיב משהו שמוסכם על שנינו.

הבעיה היא שאני לא יודע איזה מפרט שווה לי לבחור בגלל מספר דברים.

אז, קודם כל המפרטים:

Comp-IL

compil5cw.jpg

LogicPC

logicpc6pp.jpg

אז ככה, בComp-IL אני מקבל את ה7800GT של שמגיע עם הBF2 וספק מצויין של MGE עם סליבינג שמתאים למודינג שאני עושה כרגע.

אבל, המחיר הסופי הוא יחסית גבוה ולא מאפשר לי לרכוש תוספות כמו קטודות, מאווררים וגיים פאד.

לעומת זאת במפרט של LogicPC המפרט הסופי ללא התוספות למינהן הוא הרבה יותר זול, אבל כרטיס המסך הוא גרוע מהEVGA ואני דואג שאני ארגיש את ההבדל. הספק של Enermax נראה לי מצויין וקראתי עליו רבות, אך עדיין אני לא מסוגל להחליט אם הוא באמת איכותי. בLogic אני יכול עוד לקנות לעצמי 4 מאוררי 80cm עם בקר של TT וגיים פאד למשחקי מרוצים וNBA למינהם.

תראו, דבר נוסף שאני דואג ממנו, היא האחריות מכל חנות. האם למישהו יש נסיון עם החנויות ויכול לאמר לי איזה חנות מספקת יחס יותר אדיב ואחריות יותר נורמלית?

שתי המפרטים נראים לי מצויינים, אבל אני לא מסוגל להחליט בין שתיהם, אז בבקשה, תעזרו לי להחליט.

P.S

אל תשימו לב למאוררי הled ששמתי במפרט של logic, המפרט הסופי שונה בנושא זה.

והמחיר הסופי במפרט של logic גם כן שונה מכיון שדיברתי איתם והם הסכימו לתת לי שלושה תשלומים בלי ריבית, אז המחיר הסופי הוא ללא אחוזי תוספת מתשלומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מצויינים,אבל מה יעזור ספק יפה בלי חלון במארז? (אלא אם יש מודינג)

מה שבטוח שהאנרמקס יותר איכותי.אבל מבחינת מחיר/תועלת הוורטק לוקח...

הכרטיס של מגיע עם bf2 כמו שאמרת ולפה או לפה תצטרך בסוף להוציא את ה200 שקל על הbf2...(כמובן אם תרצה לשחק...P:)

חוץ מזה ההבדלים בביצועים בין שניהם הם זניחים...שום דבר שOC קטן לא יכול לתקן...

סה"כ זה עניין אישי...איפה אתה רוצה להוציא את הכסף שלך...כי לקנות סליבים לספק זה עוד חמישים שקל...ולהחליף מאוררים זה עוד לא מעט עבודה וכסף(לספק)...

ככה שאותו דבר כמו הBF2 לגבי הספק...לפה או לפה אתה תוציא את הכסף הזה...(אם תרצה כמובן)

אני אומר,השני,ישאר לך כסף למודינג שישתלם הרבה יותר במראה המארז...

והאופציה הראשונה תתאים יותר אם אתה מתכנן לקרוע תתחת בעוד קצת עבודות בישביל מוצרי המודינג...התוצר הסופי יכול לצאת פה יותר יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הראשון עדיף...אתה גם מקבל את הBF2 שעולה 200 ש''ח בבאנדל של ,אה...וכן,שחכתי להזכיר לך, הכי טובה לכרטיסי NVIDIA,אפילו יותר מ-.

הייתי ממליץ לך לרדת עם האר-דיסק ל160GB (שזה הרבה מאוד,ולא צריך יותר מזה) ולקחת מעבד יותר חזק,משהו בסגנון של 3200+ או 3500+

אבל הבחירה היא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט השני טוב יותר (בעיקר בזכות הספק הגרוע שיש במפרט הראשון). דברים שהייתי מחליף:

* שים צורב במקום כונן .

* קונה מקלדת בנפרד ועכבר MX 510 במקום הסט של .

* יורד בלוח אם (נשאר עדיין עם NFORCE4 ULTRA) כדי לקחת מסך טוב יותר כמו הסמסונג 793DF למשל או משהו טוב יותר אם יש תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תקרא קצת כתבות על הספק...הוא לא ירד מה12V כנ"ל לגבי ה5V וה3.3V...

ומבחן האומץ שלו היה שני 7800GT בסלי...לחפש לינק זה יהיה מטורף כי עליו בערך 20 כתבות שאני לא יעבור אליהם אחת אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין משהו חברה: המחשב אמור להיות כביכול של אח שלי, ככה שלא אכפת לי מהמקלדת ועכבר, וגם לא מהרמקולים - וגם לו - הוא בן 7.

אני יודע מצויין שהדברים האלה חרא :hat:

לגבי הVortec, לפי כתבות שקראתי עליו הוא ספק מצויין שלא יורד מהEnermax. לגבי המודינג: חלון ענק בגג ומשתי הצדדים זה מספיק טוב? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תקרא קצת כתבות על הספק...הוא לא ירד מה12V כנ"ל לגבי ה5V וה3.3V...

ומבחן האומץ שלו היה שני 7800GT בסלי...לחפש לינק זה יהיה מטורף כי עליו בערך 20 כתבות שאני לא יעבור אליהם אחת אחת...

MGE הם ברשימה השחורה של HARDFORUM - http://www.hardforum.com/showthread.php?t=792566

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איש מטורף", מה ההגיון בלקיחת 7800GTX על פני 7800GT ?

לידיעתך, ההבדל ביניהם מאוד מאוד קטן (4 צינורות עיבוד נוספים+קצת יותר במהירות באפיקי הזכרון של הכ.מסך לטובת ה-GTX) .

בשביל הבדל זה אתה רוצה לשלם כ-1,000 ש"ח נוספים? לדעתי שטות.גם בבדיקות ביצועים אתה תראה שההבדל מאוד מאוד נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איש מטורף", מה ההגיון בלקיחת 7800GTX על פני 7800GT ?

לידיעתך, ההבדל ביניהם מאוד מאוד קטן (4 צינורות עיבוד נוספים+קצת יותר במהירות באפיקי הזכרון של הכ.מסך לטובת ה-GTX) .

בשביל הבדל זה אתה רוצה לשלם כ-1,000 ש"ח נוספים? לדעתי שטות.גם בבדיקות ביצועים אתה תראה שההבדל מאוד מאוד נמוך.

הוא קיבל את ה7800GTX במחיר של 7800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...