Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז

fire1ce

Recommended Posts

במקרה ראיתי את הפוסט בעמוד הראשי, ראיתי, אהבתי . . . אבל, הערה והארה:מ מ מ . . .  ::)

המאווררים האחוריים לעולם יוציאו אוויר החוצה, ע"פ העקרון של הפיזיקה שבו אוויר חם עולה למעלה. אפילו אל תתווכח איתי. חוק - האחוריים והעליון/ים מוציאים אוויר חם. הקדמיים - מכניסים אוויר קר. תראה את עקרון הקירור (אצלי זה גם המארז שבתמונה להלן):

AirFlow.JPG

יש לך תמארז הזה של TT ?!?!!?!?!?!?!!?!?!?!?!!?!?!

אלוהים הוא כזה יפהההההההההה !!! אני פשוט מת עליו במיוחד את הכסוף!!!$?#@?%#@

*עריכה*

אגב יצא לך פצצה אני חייב להגיד החלון הצביעה!! כבוד! :yelclap:

אגב אני מסכים שהמאווררים האחוריים מוציאים! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WwWOoOWwW!!!!!!!!!!!!!!!!

מדהים!

יצא ממש ממש מדהים!

נתת לי "פוש" רציני לעשות צביעה למארז הקודם שלי :) (המארז ריק אין בוא כלום והיתכוונתי לימכור אותו) ועכשיו יהיה לי בבית מארז ספר :P

אחי יצאת גדול! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו , קניתה 3 בקבוקי ספריי בצבע שחור ? או שצבעת גם בספריי כסף משהו?

בקשר לסרט בידוד- איזולירבנד..

יש לו נתייה להתקלף מהר , רצוי שתחמם קצת איפה שהוא נגמר בעזרת אקדח דבק חם , אל תשתמש במצית כי היא מפחמת את האיזולירבנד .

ואם זה היה תלוי בי הייתי משנה לסליבינג במקום הצינור השקייה ,( יש דברים שפשוט מיועדים לגינה) או לסליבינג גומי מלא אם יש לך את הכסף להשקיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

=) אין לי את הכסף להשקיע מצטער  :'( עם היה כבר היתי קונה!

דרך אגב אני אוהב את הצינור השקייה.

דרך  אגב השם שלך זה מקסים ? 

השם שלי סטס אני ידוע כ fire1ce הדגש הוא על 1! כי יש הרבה אנשים שזה אצלם fireice

*קניתי 2 בקבוקי ספריי שחור מט, ובקבוק צהוב מבריק (בצביע זה נותן אפק מעבר יפה בין צבע ל צבע והדגשה לצבע המבריק)

היום שיניתי את כיווני המאוורים כמו שהמליצו פה. הטמפרטורה ירדה ב 2 מעלות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אני אוהב את הצינור השקייה.

יש לי הצעה בשבילך אם אתה כבר נמשך לצינורות השקייה  ;)

יש את אותו צינור רק בצבעים שונים , למשל צהוב וכתום שיכולים מאוד להתאים למוד שלך , ובקשר לסרט בידוד , יש בכל הצבעים אז אתה יכול להחליף בקלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תקנה למעבד יותר מרשים מהרגיל של האינטל. זה השקעה קטנה בסביבות 200 שקלים איזה ביג טייפון או משהו וההשקה תחזיר לך את הכסף גם במראה וגם ביופי.

במראה וביופי?!

פחח. SAMO...

הצביעה יצאה לך מעולה! אתה יכול לפרט איך צבעת?(שלבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלבי הצביעה:

- השתמשתי בשתי סוגים של צבע: אחד מאט (השחור) והשני מבריק שהוא יותר נפוץ ממאט(צהוב)

- בהתחלה צבעתי את הדלת עם החלון בצבע שחור מאט ואת הדלת הימנית ללא חלון.

***דרך הגב מאד חשוב לדעת שעם צובעים עם צבע מבריק צריך לצבוע ממרחק כ30 עד 40 cm מאד נזהירות ושכבות קטנות ובאחידות - כדי דלא יהיו נזילות. זה לוקח זמן.

אך לעומת הצבע המבריק כאשר צובעים עם מאט ניתן לצבוע ממרחק של 10 cm עד 20 cm צביעה מהירה (לא להישאר על נקודה אחת). צביעה עם צבע מאט לדעתי יותר קלה מהמבריק.

- כאשר בדקתי שהכול התיבש ויצאה מצוין בדלתות המשכתי לחלק העליון של המחשב. הורדתי אותו מהשלד המארז וכם אותו צבעתי בשחור - את כולו.

- בזמן שהחלק העליון התיבש הורדתי את הפנל הקדמי של המארז ו בידדתי את האזור שאני רוצה לצבוע בצהוב בעזרת נייר של וניר דבק שעשוי מנייר כזה - לא הפלסטיק השקוף.

- צבעתי את החלק הקדמי בצהוב.

- בזמן שסימתי עם הצביעה של החלק הקידמי החלק העליון התיבש מספיק ככה שני יוכל להדביק עליו נייר דבק. שוב בדדתי אצ האזור שני רוצה לצבועה בצבע צהוב.

- צבעתי את החלק העליון בצהוב וננתי לו הרבה זמן להתיבש עם הנייר עליו (כ 4 שעות לפני שהורדתי את הנייר)

- לאחר מכן המשכתי עם החלק הקדמי - בדדתי את החלק שכבר צבעתי בצהוב ככה שהיה מחוסה כולו. וצבעתי בשחור.

נתתי יום לצבעה להתיבש סופית הורדתי את כל הנייר והרכבתי הכל חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...