איך בונים רשת בתוך רשת? - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בונים רשת בתוך רשת?

borg

Recommended Posts

אמנם רק 2 זוגות שזורים פעילים ב 100BaseTX בניגוד לכל הארבעה ב 1000BaseT, אבל כבל 4 גידים לא עומד בתקן של Cat5 (כבר מהיותו 4 גידים), ולכן ברוב המקרים גם לא עומד בדרישות החומרים, השזירה והסיכוך של Cat5/Cat5e.

זאת הסיבה שהכבלים האלה לרוב זועתיים, ומציגים הרבה מאוד שגיאות כבר במרחק לא גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי יש רשת אלחוטית שבניתי מלינקסיס 54G אני חייב להגיד פה לאור התגובות לרעה על הרשתות האלחוטיות הדבר אינו נכון !

לפחות אצלי לינקסיס הינה חברה מצוינת אני מחובר לראוטר מאז שקניתי לא נותק אף פעם ! ( 3-4 חודשים) מלבד הפסקות חשמל שגרמו לפעמים לאובדן ההגדרות ...

עסק של בדיוק דקה להחזירן ... חוצמזה שמקבלים כל תקופה עדכון קושחה . שווה ביותר

בקיצר על יציבות אין מה לדבר ובקשר לפינגים ? כל המחשבים שלי בבית מקושרים על 1ms ! לא נראה לי שיש פחות מזה ואם יש אז זה לא משמעותי ...

בקשר להעברת קבצים אצלי זה נפתר ע"י דבר פשוט

תזמינו מארז של HD 3.5 אינטש' קנו הארד דיסק 3.5 אינטש' ( זה של ניידים למי שלא ידע ) מדובר בעסק של 100$ בלבד... אפילו פחות היום

וקיבלתם הארד דיסק עם 40 או 80 ג'יגה ! בטכנולוגיה של 2 ! כל קובץ גדול שאיי פעם תרצו להעביר ממחשב למחשב יועבר בתוך דקות ...

לדוגמא סרט DIVX אחד שאצלי יועבר להארד דיסק בתוך 55 שניות... זה 700 מגה לדקה ! קיצר מהירות טוטאלית של 12.5 מגה לשנייה טהור ונקי ...

הרי לכם פתרון... לקבצים גדולים

מדובר בהשקעה לא גדולה ... והיא מצוינת להעברת לחברים והעברת מידע ממחשב למחשב בעבודה נכנס בכל פאוץ' וכיס בגודל כף יד אפילו פחות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

דיסק קשיח של זה "2.5.

דיסק קשיח זה פתרון טוב להעברת קבצים גדולים בין מחשבים מרוחקים שלא נמצאים ברשת מקומית. אבל, בבית עדיף להעביר קבצים ברשת הבייתית. ככה אתה פשוט שולח את הקבצים ברשת, במקום להעתיק אותם לדיסק הקשיח הנייד, לקום מהכסא, ללכת למחשב השני, ולהעתיק אליו את הקבצים מהדיסק הקשיח הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...