איך אפשר לפתוח צינורות ב6200 שנעולים פיזית? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לפתוח צינורות ב6200 שנעולים פיזית?

SEangel

Recommended Posts

הכרטיס של MSI

בתמונה יש את מה שריווא אומר, וזה אחרי אישור וריסטרט (ז"א שהוא רואה רק 4 צינורות למרות שהתצורה שאמרתי לו היא של 8, ובשורה השניה כתוב דיסאייבל והרד וור מסק)

אז יש לך ליבת A4 שלא ניפתחת

היא ניראה שונה מהליבות הרגילות

חסרים עליו הלחמות

אולי אפשר להלחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בערך את אותו כרטיס..ואני זוכר שהתבאסתי כשראיתי שזה a4[הבנתי שאי אפשר לפתוח בו את הצינורות] והייתה לי בדיוק אותה תמונה..

החלטתי להחזיר אותו לסטוק ולהחזיר לחנות, ואז סתם לפניע שפירקתי אותו, אחרי שהחזרתי אותו לסטוק, הרצתי והתוצה ירדה ביותר מ1000 נקודות[03]

הגעתי למסקנה שמשהו כנראה לא בסדר בריווה טיונר, כי הכל עבד בסדר..

אז לאיש שפתח את הנושא, אני מציע להריץ תוכנות באנצ'מרק ולראות מה קורה עם הציון כשהכרטיס כמו שקיבלת אותו וכשהוא אחרי שפתחת את הצינורות..

אם אין ארטיפקטים, והציון עולה בדי הרבה אחרי הפתיחת צינורות, כנראה הקטע הזה של הליבת a4 לא תופס לגבי כרטיסים של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב03..ובאמת עם הפתיחת צינורות הגעתי ל2200 ומשהו ב05, ככה שאני חושב שהכל בסדר..בדקתי אותו עם 03 כי שם זה הכי בולט, הבדל של 1000 נקודות ישר שמים לב...

אממ ובקשר לרעיון של ההלחמה..עד כמה שהבנתי הצינורות הם לא דבר פיזי, אז אני לא חושב שאפשר להלחים לכרטיס משהו כדי לפתוח אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...