כרטיס Geforce 6800GT מת...זקוק לעזרה.. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס Geforce 6800GT מת...זקוק לעזרה..

tombcatz

Recommended Posts

אתה חי בסרט ידידי.

אין דבר כזה שטכנאי בשל חוסר המקצועיות שלו הורס רכוש ולא משלם על זה.

כשמשלמים לטכנאי חלק מהתשלום הולך לאחריות שהטכנאי חייב להביא על ביצוע העבודה שלו. אם העבודה לא בוצעה כראוי אז הטכנאי לא מקבל את הכסף או שהוא חייב לסדר את התקלה. במקרה הספציפי הזה הוא חייב לסדר את התקלה כי הכרטיס אומנם לא היה תקין ב 100 אחוז, אך היה ניתן להשתמש בו. זה לא צריך לעניין את הלקוח והוא צריך לקבל את הכרטיס מינימום במצב שהוא הביא אותו .

זה אלף בית של שירות לקוחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהקירור שהוא הרכיב לא היה טוב והרס סופית את הכרטיס רוב הסיכוי שהתכנאי הרס אותו אבל!,אם לא חתמתה איתו על אחריות אז אין מה לעשות!.

הוא חייב לקנות כרטיס מסך חדש כמובן רק עם הספקית,יצרנית לא תרצה לתקן/לתת חדש לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא חייבים לשלוח עם אריזה, מן הסתם. אף חנות לא מצפה שהבן אדם ישמור את האריזת קרטון.

מה שכן חייבים זה קבלה או משהו מקביל. בלי זה אין על מה לחשוב.

2. תנסו ליצור קשר עם היבואנים בארץ, אולי תצליחו לארגן משהו.

3. תנסו ליצור קשר עם הייצרן.

4. הטכנאי חייב לו כרטיס חדש. נקודה. נכון שאין חוזה כתוב וזה דווקא טוב למי שנשרף לו הכרטיס (ככה הוא לא יכול להתחמק בתרוצי חוזה למינהם). כל מקום בעולם יקבל את זה שכבעל מקצוע הוא חייב לבצע את העבודה עליה שילמו לו ואם שאם הוא הרס את המכשיר הוא צריך לפצות אותו. האם ה 9600XT מספיק כפיצוי מבחינה משפטית? יש סיכוי שכן (נכון שזה לא אידיאלי, אבל קיים הסיכוי שאם זה יגיע לבית משפט, לדוגמה, זה שהוא סיפק לו את הכרטיס הזה ככרטיס חילופי יספיק בשבילו. כמובן שזה לא בטוח) ויש סיכוי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי יכל לחמוק מאשמה כי אין הוחכה שהוא עשה משהו לכרטיס הוא לא צילם אותו שיש לו הוחכה ושהטכנאי התקין את הקירור אני בטוח שהוא אמר לו שעים אני מוריד את הקירור הולכת האחריות ועים הוא לא אמר אז זה משהו אחר אלה עים החבר שלו קנה את הקירור בניפרד הוא היה צריך לישאול ליקרוא הוראות או ליראות מה ומתי אחריות מיתבטלת כמו שרב האנשים שעושים יודעים שזה יפגע באחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי יכל לחמוק מאשמה כי אין הוחכה שהוא עשה משהו לכרטיס הוא לא צילם אותו שיש לו הוחכה ושהטכנאי התקין את הקירור אני בטוח שהוא אמר לו שעים אני מוריד את הקירור הולכת האחריות ועים הוא לא אמר אז זה משהו אחר אלה עים החבר שלו קנה את הקירור בניפרד הוא היה צריך לישאול ליקרוא הוראות או ליראות מה ומתי אחריות מיתבטלת כמו שרב האנשים שעושים יודעים שזה יפגע באחריות

העובדה שהכרטיס עבד לפני הטכנאי ואחרי הוא לא עבד מספיקה להרשעה בבית משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מי השם פה השאלה זות השרות של הטכני והחברה שיצרה תכרטיס אני חושב שהטכני היה בסדר כי הכרטיס בכל מיקרה היה חצי בקבר

והוא נתן כרטיס חלופי סביר

לי היתה בעיה ב9800פרו ולא נתנו לי כלום החנות שקניתי מימנה שלחה אותי ליבואן והיבואן שיקר לי ואמר שהוא ישלח תכרטיס לחול לתיקון ובסוף

אמר שהבעיה שהיתה לי  (יתחממות)לא כלולה באחריות למרות שלא שיחקתי בOC והמאוורר של הכרטיס יתקלקל פעם אחת והיה רשום להם במחשב את זה

כמובן שאף אחד  לא נתן לי פיצוי אפילו לא 5200 היום אני קונה מיחנות אמינה ואני יודע שאים קורה משהו בסיגנון יש לי אחריות ואני לא צריך ביכלל לדבר אים הספק

כמו בחנויות מפגרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מי השם פה השאלה זות השרות של הטכני והחברה שיצרה תכרטיס אני חושב שהטכני היה בסדר כי הכרטיס בכל מיקרה היה חצי בקבר

והוא נתן כרטיס חלופי סביר

לי היתה בעיה ב9800פרו ולא נתנו לי כלום החנות שקניתי מימנה שלחה אותי ליבואן והיבואן שיקר לי ואמר שהוא ישלח תכרטיס לחול לתיקון ובסוף

אמר שהבעיה שהיתה לי  (יתחממות)לא כלולה באחריות למרות שלא שיחקתי בOC והמאוורר של הכרטיס יתקלקל פעם אחת והיה רשום להם במחשב את זה

כמובן שאף אחד  לא נתן לי פיצוי אפילו לא 5200 היום אני קונה מיחנות אמינה ואני יודע שאים קורה משהו בסיגנון יש לי אחריות ואני לא צריך ביכלל לדבר אים הספק

כמו בחנויות מפגרות

רואים בימיוחד עים זה תחנאי שבה הביתה אלה ביכלל רובם רמאים זבלים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...