התלבטות בין דגמים שונים של מיני דיסק בתקציב של 1,000 ש"ח... - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין דגמים שונים של מיני דיסק בתקציב של 1,000 ש"ח...

yotamoo

Recommended Posts

Hello everyone how are you?!?!?!?! :hi:

I just got back from India where i used my MD quite alot and my recommendation is:

1.do not buy sony-buy they have a better inner amplifier and if U like quality sound do not use the LP option...

2. if you can try getting an older model (i mean one of the first models -they simply last longer)

hope i helped

TOMER

BTW

I HAVE MZR-700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Well,

It doesnt really matter because if you use ATRAC, than *recording* them will mean a second compression.

Therefor MP3's might sound worse with MD's than with playes.

However CD content will be much better.

This was MY experience dont take the blame out on me if something goes wrong :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע זה לא נכון כי גם וגם ATRAC מכווצים ע"י הורדה של תחום תדרים שהאוזן לא שומעת

ולכן ATRAC לא ישנה כי ה כבר הוריד את כל התדרים שהיו יורדים עם ה ATRAC

ובנימה אישית עוד לא קרה שהקלטתי למינידיסק והוא נשמע פחות טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVANGER: אתה קצת שבוי בקסמיו של המינידיסק והמוח שלך נישטף קלות ע"י מכונת השיווק המשומנת היטב של אחת החברות הגדולות בעולם שהמציאה את המינידיסק.

תאמין לי גם אני חולה על המינידיסק שלי - קטן , מגניב, שוקל מעט, עשוי ממתכת, אבל לא עד כדי כך שאני מעריץ אותו וסוגד לו (לפחות אני משתדל :). כבר פעם שנייה שאני רואה משפט כמו ATRAC יותר טוב מ , או LP2 יותר טוב מMP3, נו באמת - אתה בכלל מסוגל להגדיר מה זה MP3?? אני בטוח שאתה מתכוון לשירים שאתה מוריד באינטרנט שרובם בקצב מסכן של 128 ודחוסים בצורה ביזיונית ע"י דוחסים עלובים שמוציאים כל זכר של איכות. - אל תשכח שאותם שירים ישמעו באותה צורה עלובה או אפילו יותר גרוע במינידיסק. אבל אם יש לך דיסק מקורי - המרה לMP3, אם אתה יודע איך לעשות אותה כמו שצריך בBITRATE נכון ומשתמש בדוחס איכותי, תישמע לא פחות טוב מ ATRAC ולחלוטין יותר טוב מLP2. על הדוחס LAME שמעת? על BITRATE יותר גבוהה מ 128שמעת ?? על קצב מישתנה VBR שמעת ?? הקיצר אל תיזרוק סתם משפטים שנובעים מהערצה עיוורת למינידיסק, הוא באמת פורמט איכותי רק הגמישות שלו גורמת לו להופיע גם בצד הפחות יפה שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תרגיע , המוח שלי לא נשטף ולא כלום פשוט היו לי הרבה מינידיסקים מאז1995 ואני חושב שהוא יותר טוב :AR15:

ב. הוא לא רע אבל גם לא טוב הוא פשוט הכי נפוץ כיווצים טובים יותר ואיכותיים יותר לא חסר (VQF OGG MP3PRO ואפילוWMA)

ג. שמעתי הרבה בכל BITRATE (כולל 320) לדעתי הכיווץ שלו עדיין יותר מדי ברוטאלי והוא מוריד חלק מהמוזיקה

אם לך זה לא מפריע סבבה , איכות של מוזיקה משתנה לפי השומע לדעתי לא ממש איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבנג'ר:

טוב נו הבנתי את הראש שלך אבל הרי לא מדובר כאן ב-איזה שיטת דחיסה יותר טובה בקצב 1 ל 1(הרי ATRAC הוא לא דוחס שמישתמשים בו במחשב ו הוא לא דוחס שמשתמשים בו במינידיסק)....

הכיווצים שהזכרת כאן כולם מיועדים לקצב נמוך ומפיקים תוצאות הרבה יותר טובות מ בקצב הנמוך מ 100 KBPS.אבל בקצב גבוה יותר לסאונד איכותי באמת: את VQF ו WMA לא היתי מחשיב כי VQF לא תומך בקצב גבוה לסאונד איכותי באמת, ו WMA מוסיף עיוותים בלתי ניסבלים בכל קצב ככה שלא היתי משתמש בו לסאונד איכותי. ל גבי ה 320 ששמעת, אני כבר שמעתי 190 שנישמע יותר טוב מ 320 - שוב הוא גמיש(מבחינת צורת דחיסה וסוג הדוחס) אני מדבר על הדחיסה הטובה ביותר של שזה המיבחן האמיתי, והדוחס הטוב ביותר הוא גם חופשי, אני מדבר על LAME בגירסה 3.92, האם הקבצים ששמעת נדחסו בדוחס זה ?? קשה לי להאמין תנסה לדחוס בדוחס זה בקצב 320 כש JOINT STEREO עובד (!!) ואז תעשה בדיקה - תאמין לי אני עשיתי המון אני יודע מה שאני אומר (למרות השורה האחרונה שרשמת שיכולה להפיל טענה של כל אחד :) ) , מה לעשות שלATRAC יש כולה שני דוחסים ששניהם איכותיים וזה בהחלט מדביק לו סטיגמה של איכותי, לMP3 יש טונה דוחסים - הרוב גרועים וזה מה שמדביק לו סטיגמה של לא איכותי אצל המון אנשים - פשוט צריך לדעת להשתמש בדוחס הנכון בצורה הנכונה.

לגבי "...הכיווץ שלו עדיין יותר מדי ברוטאלי והוא מוריד חלק מהמוזיקה...." - בדוחס איכותי בקצב של למעלה מ 192 מאוד מאוד קשה להבחין בהורדה של חלק מהמוזיקה וגם בעיוותים, צריך להאזין עם ציוד מאוד איכותי מספר פעמים ולהשוות כל פעם עם המקור - וגם אז מאוד קשה - הקיצר בשמיעה רגילה אין בכלל על מה לדבר... לדעתי אתה מתכוון שוב לקצבים נמוכים- ובמקרה זה אתה בהחלט צודק, או לדוחסים גרועים בקצבים לא מאוד גבוהים.

ככה שלהגיד "ATRAC יתר טוב מMP3" או לפחות "LP2 יותר טוב מMP3" זה לא ממש נכון, הרי MP3 שדחוס ב קצב 200 VBR JOINT STEREO עם LAME ישמע יותר טוב מ LP2 - בדוק !! אבל LP2 בהחלט נותן תוצאה מכובדת ואיכותית... זה מה שהיתכוונתי הטענות הראשונות שלך היו כלליות מדי וסתם קטלו את ה MP3 בלי שום סיבה ונישמעו פשוט כמו "מזדה יותר טוב מסוברו" או משהו כזה...

אני בעצמי משתמש במינידיסק, ולא באחד פשוט ככה שאני לא משוחד ממש לטובת ה MP3... ואני גם לא משתמש באזניות דפוקות, וב 4 מטר של כבל לרמקולים של המערכת שלי אפשר לקנות דיסקמן - ככה שהטענות שלי לא נובעות מחוסר בציוד השמעה איכותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הרבה יותר שווה לקנות נגן mp3 (לא בארץ כמובן!!!)

אני קניתי את ה- 6 GB ב-200$ בארה"ב

נגן מצויין לכל הצרכים שלי

מאוד נוח לעבודה, עם מסך גדול והרבה אפשרויות

יש גם דגם שמקליט (שעולה יותר כמובן)

והיום אפשר להשיג גם 10 GB באותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...