מה עדיף על האייפוד? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף על האייפוד?

cain_not_abel

Recommended Posts

התפעלתי מהידע שלכם, ממש מרשים.

הבנתי שהאייפוד הוא כן מקום שאפשר לזרוק אליו קבצים, אך לא ממש הבנתי את ההקשר.

אפשר לשלוח תמונות ממצלמה (עם חיבור ) לאייפוד?

והאם אי אפשר להעביר שירים בין אייפוד לאייפוד גם באייפוד החדש? כי זה ממש בעיה רצינית.

ולמה אף אחד לא סוקר את האייפוד החדש כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה יצא לי לשמוע באייפוד נאנו מול הX5L

ןזה עולם אחר!איכות הסאונד של האייאודיו טובה בהרבה מהאייפוד!

לאייאודיו יש במכשיר עצמו הרבה יותר מתקדמת מבחינת סאונד(BBE-MP3ENHECED-EQ)

ועוד כמה שאני לא זוכר!

יכולות האיכסון שלו הרבה יותר גבוהות מבחינת ה OTG!ואתה לא צריך שום תוכנה תומכת!

צילמת במצלמה שלך בטיול נגמר לך המקום לעוד תמונות?אין בעיה תוציא תאיאודיו

בלי מחשב בלי בטיח תרוקן תתמונות לאייאודיו ויש לך כרטיס חדש וריק להמשך צילום!

מבחינת המסך!לא נראה לי שיש למישהו סבלנות לראות סרט שלם על מסך 2 אינץ

כולל אייפוד כולל אייאודיו כולל אייריבר!

למי יש כוח לראות שעה וחצי סרט על 2 אינץ!אצל כולם זה גימיק!אבל גימיק נחמד

תעביר כמה קליפים איזה 2-3 הופעות לעשות דוואווין על החבר"ה וזהו!!!

אני אומר את זה מנסיון!באייאודיו יש לך אפשרות לראות גם לראות קבצי טקסט TXT!

שיכול בגדול לשמש אותך ביומן!וזה ממש נחמד!

המלצה שלי לך על האיאודיו אתה תהנה ממנו כל רגע!גם שאין עליך אוזניות(עדיף של סינהייזר :smile1:)

אבל בעידן שלנו בגדול גם אם תקנה אייפוד או אייריבר אתה תהנה!

בוא נגיד שלא "תיפול"באף אחד משלושתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפעלתי מהידע שלכם, ממש מרשים.

הבנתי שהאייפוד הוא כן מקום שאפשר לזרוק אליו קבצים, אך לא ממש הבנתי את ההקשר.

אפשר לשלוח תמונות ממצלמה (עם חיבור ) לאייפוד?

בעזרת תוסף.

והאם אי אפשר להעביר שירים בין אייפוד לאייפוד גם באייפוד החדש? כי זה ממש בעיה רצינית.

בלי מחשב זה בלתי אפשרי, כיוון שהאייפוד דורש תוכנת סנכרון ע"מ להכניס את הקבצים לDB שלו.

אולי אפשר עם תתוסף המצלמה להפוך אותו להוסט גם לאייפוד ולהעביר ככה מאייפוד לאייפוד, לא יודע, בכל אופן יש עם זה 2 בעיות:

1. האייפוד משנה את שמות הקבצים בDB שלו, כך שלא תוכל לדעת איזה שיר אתה מעביר, אלא אם אפשר גם לראות את נתוני התאגים(את התאגים הוא לא משנה בDB, כיוון שהוא קורא מהם).

2. כיוון שהאייפוד צריך תוכנה שתארגן לו את הDB, לא תוכל להכניס אותם ישירות לDB שלו עד שלא תגיע למחשב.

במחשבה שנייה, אני לא בטוח עד כמה זה אפשרי להפוך את המתאם הזה להוסט, כיוון שבתרפיט של האייפוד יש אופצייה של פוטו אימפורט, כך שסוגי קבצים אחרים סביר להניח שהוא לא יקרא.

ולמה אף אחד לא סוקר את האייפוד החדש כבר?

איזה?

מי אמר שיש אותו כבר למישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיאודיו נחות לעומת האייפוד.

למרות זמן הפעולה המאוד ממושך (35 שעות נגינה) המסך הקטן, אפשרות הווידיאו המביישת (לעומת האייפוד החדש), הגויסטיק הקטן

והליטוש הסופי פשוט לא מרגשים כמו באייפוד.

באייפוד יש מסך גדול יותר עם 30 פריימים לשניה, רמה הרבה יותר גבוהה משיש באיאודיו.

רק חבל שהאייפוד החדש עולה כל כך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבעלים הגאה של h340, ואני מאוד מרוצה אז יכול להיות שאני אהיה קצת משוחד, מתנצל מראש! ;)

לדעתי, כל שלושת המכשירים טובים (חוץ מהipod- אני מצטער איכות השמע שלו לא משהו- ובתכלס אחרי 2 וחצי אתה לא תגע בווידאו שלו יותר, מבטיח לך!, וחוץ מזה, אני חייב לראות את המוזיקה שלי בתיקיות אני הייתי שובר את הipod אחרי שעה אם הוא היה מראה לי את זה לפי tags ולא file-trees) ובין הiaudio לiriver אתה צריך לבחור כי כל אחד מהם מתפשר על דברים אחרים, וזה לגמרי העדפה אישית.

בכל מקרה, אם חשוב לך הvideo, ברמה שאתה מוכן להתפשר על כל השאר לך על הipod. אם חשוב לך audio ברמה הכי גבוהה לך על iriver ואם חשוב לך זמן בטריה מטורף לצד יכולות video סבירות (ומסך קטן ולא איכותי במיוחד) לך על iaudio.

ד"א- אתה יודע שלh340 בבאנדל יש מתקן כזה שאתה מחבר לו סוללת aa רגילות\נטענות ועם 2100mha אני מגיע ל50-60 שעות הפעלה רצופה? :yelclap::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם *עד - כדי - כך * חשוב לך הוידאו,קח נגן ייעודי :s07:.

הרי גם ככה בלתי אפשרי לראות ממש סרט על מכשירים כאלה,אולי אנימה וסימפסונס פה ושם,אבל בהחלט לא סרט רציני כמו שצריך!

מכשיר שמשלב,לגעתי,את כל הנגנים הוא הGMINI 402;

יש לו מסך גדול 2.2",מנגן סרטים של 30FPS,רזולוציה דומה לשל האייפוד,אפשר לראות בטלוויזיה דרכו,זמן ניגון טוב כ- 4 שעות,והוא סקסי לפחות כמו האייפוד לדעתי :smile1:,הוא גם קטן כמו האייפוד ולא מגושם,והדובדבן שבקצפת - הוא עולה פחות ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייאודיו נחות לעומת האייפוד!?!?

אחי קח אייפוד!נראה לי שאתה יותר בעניין של לאבזר אותו ולא בעניין של איכות!

30 פריימים אמרת?אייריבר 10!אייאודיו 15!

באף אחד משלושתם לא תראה יותר מ 10 דקות רצוף!סמוך עלי!

ובעניין הליטוש!?נחזקתה פעם אייריבר?אייאודיו?איפוד?

נראה לי שאתה כבר נעול על האייפוד!אז קנייה נעימה!תהנה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקחו את זה אישית, אני פשוט מנסה להחליט פה. המידע שאני מקבל יכול להיות שונה מהמידע שאתם מקבלים.

מצד אחד אתם צודקים, ווידאו זה חלש, בייחוד במסך קטן ובזמן בטריה עלוב בזמן ההרצה.

לפי הביקורת שהבאתם לפה אפשר לראות שהווידיאו באיאודיו זה ממש בושה, 10 פריימים לשניה, רוזולוציה לא טובה, מסך קטן, זה באמת טריק שיווקי.

אבל האייפוד מציע משהו אחר, 30 פריימים לשניה - המינימום להצגת תמונה טובה, אני משחק משחקים על רמה כזאת של פריימים, מסך גדול יותר

ורוזולוציה טובה יותר.

נראה לי שאתם קצת מפספסים את הנקודה שאולי הפעם זה קצת יותר מטריק שאף אחד לא משתמש בו.

ובאמת שאני לא נעול על האייפוד. גם אני הייתי שונא אייפוד קטן בגלל הנחיתות שלו והמארז הנדפק בקלות שלו, אבל עכשיו הראו לי אחרת, ואי אפשר להתווכח עם העובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל האיאודיו זה 15 פריים לשנייה

האייריבר זה 10 פריים

אבל האייפוד מציע משהו אחר, 30 פריימים לשניה - המינימום להצגת תמונה טובה, אני משחק משחקים על רמה כזאת של פריימים, מסך גדול יותר

ורוזולוציה טובה יותר.

נראה לי שאתם קצת מפספסים את הנקודה שאולי הפעם זה קצת יותר מטריק שאף אחד לא משתמש בו.

המינימום להצגת תמונת ווידאו הוא 10 פריים לשנייה(אם זה לא היה המינימום לא היו עושים את זה באייריבר)

בטלוויזיה רגילה יש 25 פריים לשנייה כך ש-30 פריים זה בעצם כבר לא כל כך משנה!

ושוב השאלה היא מה אתה מחפש?נגן ונגן ווידאו!או נגן ווידאו ו-MP3

כי אם אתה מחפש את האחרון סביר להניח שזה האייפוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הגימני הזה? נראה כמו איזה PSP מוקטן.

אתה מפספס את הרעיון.

נגנן זה יפה ונחמד, אבל עוד מעט לכל הנגנים תהיה יכולת ווידיאו, ולא רק שתישאר מאחור, אלא שהשימוש יעשה נפוץ יותר ויותר מה שיהפוך את הMP3 ליותר גרוטאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16855501130#DetailSpecs

שוב,זה בידיוק מה שאתה מחפש.

אם ניקח את הנגנים שהוצעו פה:H320 של נהר-אני,X5L של קול-אני,וG5 של משטח-אני,ונשווה אותם לGMINI 402 נקבל שהוא ממש SLAYER של כולם גם יחד ;D.

יכולות -הוא לוקח ובגדול!

ממשק-לדעתי ,לו יש את הנוח והידידותי מכולם!

פיצ'רים-למעט רדיו יש לו את של כל השאר ויותר:חיבור לטלוויזיה,חריץ לכרטיסי ועוד(ואפילו משחקים חמודים :smile1:)!

OTG ושאר ירקות-לו יש את התמיכה הטובה ביותר!

זמן -נקרא לזה,מקום שני :cool2:!

עיצוב-בן-זונה! :cool2:

מימדים-מנצח בגדול,קומפקטי קל משקל ודק,נכנס לכל כיס!

מחיר-שוב מנצח,הזול מכולם,לא רק שהוא נכנס לכל כיס הוא גם מתאים לכל אחד!

ולסיכום:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111

כלומר, GMINI 402!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

(פינקתי בכמה 1ים)

'תחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...