פוטבול - יש חייה כאזות בארץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוטבול - יש חייה כאזות בארץ?

Rinkadink

Recommended Posts

טוב אני וחברים שלי פתחנו קבוצת פוטבול וכל שבת אנחנו משחקים, כל שבת אנחנו משחקים עם קבוצה מאזור אחר.

זה ממש כיף הכזרי והרבה פציעות וזאת הבעיה העיקרית שבגללה פתחתי את התר'ד האם מישהו מכיר מקום , חנות או כל דבר שאפשר להשיג בו מגנים לפוטבול המריקאי ? כבר חיפשתי בהרבה מקומות כמו חניות ולא מאצתי האם קיים דבר כזה בארץ?

תודה מראש, דרך אגב עדיף חנות בדרום-מרכז הארץ.

לאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו יש קבוצה לא מקצועית, אבל כן משחקים פוטבול עם חוקים ותיקולים (לא פוטבול טאצ').

כבר הרבה שנים קיים הדבר, לפחות 5 שנים אם אני לא טועה.

למרות שאין אצלנו ענקים, עדיין אפשר להפצע.

מה שאנחנו עושים זה פשוט נזהרים... והפציעה היחידה שקרתה מאז שאני הייתי (לפני זה לא יודע) זה שמישהו שבר את האצבע מזה שהוא תפס כדור לא טוב.

באמת משחק מצויין, צריך לפתח אותו בארץ.

הגילאים שלנו הם כיתה י, יא, וכאלה שעוד מעט משתחררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישחק חזק זה טוב אבל לפני כמה ימים קרה אצלינו תקרית בגללה אנו ניזהרים הרבה יותר עכשיו נתחיל בזה שאין מישחק בלי בגדים קרועים אחריו, לפני יומים בטעות נתפסה ידו את אחד בצוור של השני הכמעט נישברה מיפרקת - כלומר עוד שנייה והאינו בן אדם בגלל מישחק והגנו להמסקנה שבמישחק הזה אי אפשר בלי מגנים כי בלי מגנים המישחק הופך להיות ליותר מידיי מסוכן לא כייפי. :cwm21:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משחק עם חברים שלי, הפיתרון שיש (די חרא) שפשוט תופסים את הבן אדם בשתי ידיים, כי אם נתחיל לתקל ישברו דברים וגם כולם ספורטים מצטיינים ודי מפחדים על הגוף שלהם.

אם אתם קבוצה, יחסית מאורגנים, תזמינו מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראנרבקים אמורים לשקול הרבה פחות ולהיות מהירים. ב80 קילו זה לא ממש אפשרי.

המגנים צרכים להיות סוסים.

מדינה מטומטמת לא מפתחת שום ספוט נורמלי בארץ..כבר הכדורגל שלהם יצא מכל החורים!

אני מבין למה לא מפתחים הוקי אבל למה לא מפתחים פוטבול תהרגו אותי לא אני לא מבין.

בארצות הברית אין בית ספר ללא מיגרש פוטבול או מיגרש הוקי :pissed:

טוב אז שפוטבול לא יהיה רשמי אבל למה לא מיבאים ציוד???! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מכירים את התרגיל בהיאבקות שבו שני אנשים נפגשים במהירות, אחד שם יד לגרון של האחר, שנופל ממש חזק על הגב?

זה קרה לנו. זה היה ממש מצחיק, עד שראינו שלבנאדם ממש כואב....

איזה אחד ממש מהיר רץ עם הכדור, ואחד בהגנה ניסה להגיע אליו, לחבק אותו ולהפיל אותו (אצלנו לא מפוצצים בכוונה אחרים בעזרת המרפק או הכתף, זה מסוכן).

והמתקיף שינה כיוון מהר מדי, והם ניכנסו אחד בשני כשהיד של האחד תקועה בגרון של המתקיף, שפשוט השטתח אחורה על הריצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...