הזמנתי את הIriver PMP-120 -הגיע המוצר :) עדכון בעמוד 1- - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי את הIriver PMP-120 -הגיע המוצר :) עדכון בעמוד 1-

adamginz

Recommended Posts

מEBAY, דוד שלי כל הזמן נמצא בארצות הברית כולל את התקופה הזאת, הוא חוזר ביום ראשון בעוד שבוע.

העלות 253.98 דולר, נגן מגיע באריזה מקורית סגור בניילונים וכמובן שנת אחריות .

1180 שקלים :)

רוצה כבר שהוא יגיע  :'( :'(

אני רוצה להודות לכולם על העזרה הפאסיבית  ??? לא פתחתי איזה תראד מעשי אבל נעזרתי בכל הדיונים שלכם  :lol: :lol:

אז אני יעדכן אותכם עוד שבוע שהוא יגיע.... ובנתיים קדימה להוריד ושירים יש לי רק 800 מגה שירים  :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***עדכון***

הנגן יגיע ביום שבת בלילה אחרי מלא בעיות.

הכל התחיל בזה שהמוכר פתאום מודיע לי שצריך לשלוח את המוצר ל CONFIRMED ADRESS, ומי שמבין או בעצם גם מי שלא מבין יודע שלישראלים אין כתובת מאושרת בגלל בעיות סנכרון של וכרטיסי האשראי בארץ.

התווכחתי איתו רבות אך הוא סרב לשלוח. כמובן שהגשתי תלונה לPAYPAL, שהקפיאו לו את החשבון .

אז כמובן שהוא כבר הסכים להגיע לפשרה- אני אבטל את התלונה והוא ישלח לי לכתובת אבל אני אשלם עם החשבון של דודה שלי גרה בארץ אבל בעבר התגוררה בארצות הברית ובבעלותה דירה בניו יורק עם כרטיס אשראי בבנק אמריקאי שכתוב על דירתה ולכרטיס יש חשבון PAYPAL

כמובן שהסכמתי , ולדודה שלי לא הייתה שום בעייה - בכל זאת יש לה בחשבון איזה יתרה של 6000 דולר שאין לה על מה לבזבז LOL ומותר להעביר לחשבון בנק רק 500 $ לחודש אז בנתיים זה שוכב שם .

החבילה נשלחה כשעה!!! אחרי ששלחתי לו את התשלום .

לסיום , כל מה שאני רוצה להגיד לכם זה אל תוותרו! אני נלחמתי על התהליך הזה כבר ארבעה ימים של פינג פונג עצום! . בהתחלה הוא רצה לזכות אותי רק 25% פחות ולהחזיר את הכסף אבל סירבתי - וכמובן שהסבלנות משתלמת.

זהו :)

נתנגן ביום ראשון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*-*- עדכון -*-*

הנגן באמת היה שווה את השבוע המתנה!!

פשוט מעולה!

הוא עכשיו בהטענה אבל ממה שהספקתי לראות ( הייתי חייב לנגן איזה קטע קצר :( ) הוא מעולה!

החיבור שלו לטלויזיה ברמה הכי גובהה שראיתי יותר טוב מסרט שמשכירים בבלוקבאסטר.

הוא מזוהה במחשב בתור דיסק קשיח של TOSHIBA מה שאומר שהחברות עובדות בשיתוף פעולה.

יותר מאוחר אני יסע לקחת את המצלמה שלי מאחותי ואני יעלה לכם .

פשוט נגן מדהים :)

אהבתי מאוד את האפשרות שאפשר לחבר ישר אליו דיסק און קיי , וגם את המצלמה הדיגיטאלית ולהעביר לו וקבצים בלי המחשב - אחלה יתרון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...