iriver u10 vs ipod video - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iriver u10 vs ipod video

topipi

Recommended Posts

טוב אז ככה אני מתלבט בין לקנות video לבין iriver u10 . אני יודע שאחד מהם הוא דיסק קשיח ואחד הוא זיכרון פלאש (אבל גם כך הקיבולת לא ממש מענינית אותי) . אני יודע שה מציג וידיאו על 30 פריימרים לשניה בעוד ה iriver u10 רק על 15 . האיכות שמיעה של איירביר הרבה יותר טובה מipod למרות שאמרו שלipod החדש שיפרו את האיכות שמעה בהרבה ( אני לא יודע אם זה ממש נכון ) .לipod מסך 2.5 אינץ וiriver u10 2.2 !

במה לבחור (אל תיחסו שזה שאחד נגן דיסק קשיח והשני למרות שקשה שלא)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ע"פ מה שידוע לי האיכות של אייריבר עולה בכמה מונים על האיכות של .

ביררתי את זה בהמון פורומים אבל מי יודע אולי אני טועה .בסך הכל עד עכשיו ראיתי רק איך קוטלים את . אבל כדי לא לחרוג מין השאלה

מה כדי לי לקנות (גם כך אני לא יעבור את ה 2 גיגה של iriver u10 ) .הפרש מכירים לא מענין אותי (רק שלא תחשבו שאני איזה עשיר מפונק שלא איכפת לו מהכסף , פשוט עבדתי כל כך קשה בשביל לקנות אז אני הולך על the best)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בוא נתחיל כך בין iaudio x5l ל iriver h340 ה iriver h340 לוקח (טנכאי בחנות אמר לי אז אין מה להתווכח )

עכשיו בין iriver u10 לבין iriver h340 ה iriver u10 לוקח (הסאונד בו יותר טוב , הממשק , וגם הוידיאו -המסך גדול יותר והוא מציג נראה לי ביותר פריימרים לשניה).

ולכן אין סיבה שאני אקנה את ה iriver h340 (אבל תודה רבה על ההצעה).

עכשיו בקשר למי שאמר שלא להתקרב לכל מה שכתוב עליו מושפע מדעה קדומה (מודבר בצעד נורא מתקדם של אפל ) ולכן זה משאיר אותי עם אותה שאלה :

iriver u10 או video ?

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בוא נתחיל כך בין iaudio x5l ל iriver h340 ה iriver h340 לוקח (טנכאי בחנות אמר לי אז אין מה להתווכח )

:D, בחנויות הם לרוב לא יודעים כלום, מעטים המוכרי(או הטכנאים)ם שידעו אפילו להגיד לך מה הפירוש של DAP.

עכשיו בין iriver u10 לבין iriver h340 ה iriver u10 לוקח (הסאונד בו יותר טוב , הממשק , וגם הוידיאו -המסך גדול יותר והוא מציג נראה לי ביותר פריימרים לשניה).

כן, 30

ולכן אין סיבה שאני אקנה את ה iriver h340 (אבל תודה רבה על ההצעה).

עכשיו בקשר למי שאמר שלא להתקרב לכל מה שכתוב עליו מושפ*I'm with ya*ע מדעה קדומה (מודבר בצעד נורא מתקדם של ) ולכן זה משאיר אותי עם אותה שאלה :

iriver u10 או video ?

תודה רבה על העזרה

לא מצאתי ממש במפרט של U10 כמה שעות אבל קח בחשבון שלאייפוד יש 2/3, כך שהוא לא מתאים לPMP אלא יותר לצפייה דרכו בטלוויזייה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...