עמדתי לחטוף. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

גם בארץ זה קים רק במקומות מסוימים העיר שלי לדוגמה מאוד בטוחה גם מאלימות וגם מיתאונות דרכים הבעיה שליפעמים צריך ללכת למקומות המסריחים האלה

ואז המצב קצת מפחיד ביפו יש ליפעמים קרבות אים חם לדוגמה זה אומנם בין עברינים אבל חפים מיפשע יכולים ליפגע

והעובדה שאתה לא תושב המקום ולא מכיר אנשים ומקומות מגבירה תפחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם אני קראתי את כל התרד המעניין והמלמד הזה...

וגם לי קרה מקרה כזה, אבל קצת שונה. מאוד שונה:

אני הולך לבד ברחוב בחזרה מחבר שגר 250 מטר מהבית שלי. [glow=red,2,300]לבד[/glow].

באמצע הדרך, אני פוגש שני ילדים בני 10-11 הולכים להם ברחוב כאילו לא יודע מה קרה לאמא שלהם.

אחד מהם לוחש משהו לחברו, ואז הם מתקרבים אלי בצורה מוזרה :screwy: אבל קצת שיכורה.

השני פיתאום שואל מה השעה כשהיה לו ולחברו שעון!(וגם לי) אמרתי להם:"SORRY BUT I DON'T SPEEK HEBREW".

אחד מהם אומר:"מה אתה אומר?!?!?!?!?!?! ???" ואני פשוט ממשיך ללכת.

אחרי עשר שניות מתחיל האקשן: אחד מסתובב פתאום ואומר באנגלית:"F*CK YOU MAN!!!!"

אני אומר:"WTF?!?!?!?! :pissed:"

הם מסתובבים שניהם והתחלנו לריב, לא יודע למה. לא משנה. קיסחתי להם את הצורה, ואת האמא.

ואמרתי להם בסוף:"אתם במקרה יודעים מה השעה? :lol:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מרגיש די מרוצה מעצמי, לא הייתי מתחיל איתם מכות, אני לא מחפש בעיות, אני מודה שאם הם היו שולפים סכינים הייתי כבר בבעיה.

ו זה גם הייה ממש דביליות מצידי ללכת לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לבד ברחוב בחזרה מחבר שגר 250 מטר מהבית שלי. [glow=red,2,300]לבד[/glow].

באמצע הדרך, אני פוגש שני ילדים בני 10-11 הולכים להם ברחוב כאילו לא יודע מה קרה לאמא שלהם.

אחד מהם לוחש משהו לחברו, ואז הם מתקרבים אלי בצורה מוזרה :screwy: אבל קצת שיכורה.

השני פיתאום שואל מה השעה כשהיה לו ולחברו שעון!(וגם לי) אמרתי להם:"SORRY BUT I DON'T SPEEK HEBREW".

הם מסתובבים שניהם והתחלנו לריב, לא יודע למה. לא משנה. קיסחתי להם את הצורה, ואת האמא.

חחח הרגת אותי

דווקא אני מרגיש די מרוצה מעצמי, לא הייתי מתחיל איתם מכות, אני לא מחפש בעיות, אני מודה שאם הם היו שולפים סכינים הייתי כבר בבעיה.

ו זה גם הייה ממש דביליות מצידי ללכת לבד.

עשית בשכל

די נשמה אל תתרגש מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קראתי את כל התרד המעניין והמלמד הזה...

וגם לי קרה מקרה כזה, אבל קצת שונה. מאוד שונה:

הרבצת לילדים בני 12 יצאת גיבור... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Those little asshole need to be taught to give respect to elders.

:xyxthumbs:

צודקת מאה אחוז, היה לי פעם מקרה שאני וחברים רכבנו על אופניים היינו 3 או 4, פתאום חבורה של צוציקים צצים משום מקום מתחילים לרדת עלינו לקלל . בהתחלה צחקנו אבל הם לא הפסיקו וזה ילדים בני איזה 10 ככה..

הקיצר עזבנו תמקום וזה רק מחזק את העובדת שדריה אמרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווואה עד שהגעתי לע"מ 12 נזכרתי במלא דברים קשורים

אבל לפני זה העיקר שיצאת והכול בסדר :)

קיצר פעם ישבנו אני ועוד כמה חברים מחוץ לבצפר (כמה דקות אחרי שסיימנו ללמוד) ועוד חבר שלנו היה אמור לבוא וממש רצינו ללכת אבל ההוא לא הגיע אז התקשרנו אליו אמרנו לו "אחי בוא מהר יש מכות ביי" לקח לו בידיוק 2 דקות להגיד (הוא היה קצת רחוק בבצפר אחר בערך אמ....200 מטר משם) עם (ואני לא מגזים) לפחות 50 איש מאחוריו שבאו לעזור.

והיה עוד פעם שהלכתי לקניון ביום שישי לשבת עם חברים (עד לשם הלכתי לבד) ובדרך תפסו אותי כמה אנשים והתחילו לתפוס פוזה עזבתי אותם הלכתי לקניון ואחרי כמה דקות חזרתי עם חברים וכמה חברים שלי תפסו את ההם לשיחה קצרה שאחריה הם כבר התנהגו יפה

והיה גם קטע לפני +- שנה שאני וכמה חברים הולכים פתאום קבוצה של 20 איש (המאפיה הרוסית שלנו) תופסים אותנו ובאים לקחת כסף/טלפונים מה שיש חברים שלי ככה מנסים לצאת מהמעגל שהם עשו לנו ואני כזה יושב לי בצד בשקט שחברים שלי ירגעו ואז הסתכלתי על כמה מהרוסים שם תפסתי שניים שאני מכיר וכזה זה היה..."מיכאל יבגני!!!" ההם הסתכלו עלי זרקו כמה מילים ברוסית באו שני רוסים אחרים תפסו אותי והוציאו אותי משם אז אמרתי להם שלא יעשו כלום לחברים שלי והלכתי לשבת בצד ואחרי כמה דקות הם שיחררו אותם (חחחח אני זוכר אחרי זה הרגשתי מזה גבר חחחח)

וחוץ מזה בכללי יש כמה שמות בכפ"ס שכדאי להכיר ואם אתה אומר אותם למישו ברחוב הוא תופס מטר

יאללה אני עפתי לישון צריך לקום מחר מוקדם לילה טוב לכולם

ותיזהרו ברחובות שאתם הולכים לבד!!

אגב נזכרתי במשו

לפני איזה שנה נסעתי לחולון לבקר ידידה ואז ממנה הייתי אמור לקחת את ההסעות של חולון לnokia nights ואני זוכר איך פחדתי שם להיות בלעדיה עם החולונים אחרי כול מה שאומרים עליהם ואז הגעתי שם להסעות (לאיפה שהם היו אמורות להגיע..) וההסעות לא הגיעו ואז לא זוכר איך התחלתי לדבר שם עם כמה אנשים והם שאלו אותי מאיפה אני אז אמרתי להם שמכפ"ס אז בידיוק הם הזמינו מונית שירות אז הם לקחו אותי איתם ודאגו לי שמה עד שחברים שלי הגיעו וכול הזמן בדקו שהכול בסדר איתי ולא קרה לי כלום מכול הבלאגן שם וקיצר מאז יש לי כבוד לחולונים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע עם הסכינים? זה סתם מעפן

אם אנשים גברים שיתחילו לסחוב חרבות, גזרנים, קאטארים, מגלים וכו'

לא, באמת, כאילו מה הקטע בלדקור אנשים בלי להרעיל את הסכין קודם

מה הם משחקים ברובין הוד?

וקרה לי פעם שחבורה של פריקים מסוממים הציקו לי אז הלכתי מהמקום אבל זה היה מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים לשמוע משהו באמת מפחיד ?

יש לי מה שנקרא בהגה הרפואית "המופיליה" , שזה אומר אי קרישת דם... כן בדיוק . אז משריטה קטנה או מחתך קטן אני לא ימות מאיבוד דם אבל סיכויי ההשרדות שלי אחרי דקירה לא "גבוהים" במיוחד ... לא שבמקרה רגיל הם יהיו טובים

וזה לא נוגע רק לחתכים אלה גם לסתם "מכות"... אגרוף רציני בבטן יכול לגרום לשתף דם פנימי וגם אז המצב לא יהיה "טוב"

צחוק צחוק אבל הרבה פעמים שאני חושב על זה ועל מה שנסגר עם המדינה הזאת לא עוברים לי הרבה מחשבות אופטימיות לגבי הסכויים שיום אחד אני יתקל באנשים

הלא נכונים לא שלא נתקלתי כבר בהרבה מהם בעבר לא פעם ולא פעמיים אבל שרדתי עד עכשיו ותאמינו לי ששלפו עלי כבר סכינים\בקבוקי בירה שבורים פעם אחת גם אפילו אקדח טעון וכל טוב , וזה לא שאני עבריין או אחד שמחפש את זה אלה ההפך לגמרי

כך שזה לא מספיק כל הסכנות שיש בעולם ושלי בפרט אז יש לי גם את כל הערסים המשועממים וחסרי החיים האלה על הראש , ושתבינו היו לי פעם כמה "חברים" כאלה

לא בדיוק ערסים אבל באותו ראש והם פשוט מחפשים את זה את... המכות ! ואני אומר לכם את זה לא בתור "יפה נפש" אבל היתי בכמה מקרים שזה מדהים פשוט הם מחפשים את התרוץ הזה כדי להרביץ למישהו וגם שבסוף הסתבר שאין אחד כזה אז לא נורא נמצא אחר כך... תיק במשטרה לא יעזור ההפך זה כמו תואר כבוד בשבילם

והם יתפארו בזה שהם עכשיו הם כבר פרו ולא "נובים"

אני מנסה להתרחק מהטיפוסים האלה כמה שאפשר ולהסתובב עם חברים טובים אבל בכל זאת... life is a bitch... and then you die

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחשבו מה שהם רוצים , עוד כמה שנים כשרובכם יגדלו , תרכשו השכלה , תעבדו בתעשיית ההי טק ותרוויחו משכורות גבוהות בזמן שהערסים שהציקו לכם בילדות יחתמו אבטלה בלשכה ויעבדו בבניין או בשוק אתם אלה שתצחקו אחרונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...