צריך המלצות לזיכרון ,לוח אם ,כרטיס מסך ומעבד אתלון XP - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לזיכרון ,לוח אם ,כרטיס מסך ומעבד אתלון XP

bobo

Recommended Posts

שלום ידידים ,

אני צריך ממכם המלצות לגבי קניית לוח אם חדש ,זיכרון 256 וכרטיס גרפי ג'יפורס 4 ,בשביל מעבד את'לון ,עד 2000 ש"ח בסה"כ לכל הרכיבים ,כולל המעבד. איזו חברה מומלצת לכל רכיב והסוג הכללי המומלץ לו (כלומר מהירות ,למשל, ללוח אם)?

תודה מראש ,

בובו

נ.ב. תמליצו לי גם אם אתם יכולים על מהירות למעבד שמתאימה לטווח מחירים שציינתי. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה לא יכול להכניס את כל מה שאמרת ב-2000 ש"ח בלבד...מצטער אני ממליץ לך לחסוך עוד 1000 ש"ח לפחות או לא לקנות בינתיים כרטיס מסך חדש...איזה כרטיס מסך יש לך עכשיו?

עוד משהו - איזה מארז יש לך? צריך ספק תואם , כי אם יש לך ספק רק ל-pII\PIII אתה תצטרך להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה לא יכול להכניס את כל מה שאמרת ב-2000 ש"ח בלבד...מצטער אני ממליץ לך לחסוך עוד 1000 ש"ח לפחות או לא לקנות בינתיים כרטיס מסך חדש...איזה כרטיס מסך יש לך עכשיו?

עוד משהו - איזה מארז יש לך? צריך ספק תואם , כי אם יש לך ספק רק ל-pII\PIII אתה תצטרך להחליף.

אני עובד עם מארז+ספק שהיו לי עם הפנטיום 3 450 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי :

או שתקנה ספק enermax power supply 350W = הדגם: EG365P-VE. עולה בסביבות ה-370 ש"ח.

תוסיף את הספק הזה למארז MIDI שיש לך כרגע.

או שתקנה מארז+ספק - tsunami virgo 350W \ Aopen QF-48A אשר עולים בסביבות 250 ש"ח...

מעבד: 1800

לוח אם: GA-7VRXP REV 2.0

זיכרון: 256mb 333 PC-2700 Trascend \ \ Micron

סה"כ לא כולל כרטיס מסך:

האפשרות עם הספק - 2300 ש"ח בערך.

האפשרות עם המארז - 2185 ש"ח בערך.

עכשיו תנסה לחסוך עוד 1000 ש"ח לפחות ואז תוכל להכניס:

SUMA \ MSI 4 ti-4200 64mb - עולים בסביבות ה1000 ש"ח, אולי פחות.

Leadtek 4 ti-4200 128mb - עולה בסביבות ה-1250 ש"ח, אולי פחות.

מקווה שעזרתי ;)

בברכה, מתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...