מחשב קופא! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא!

anakin

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי בעיה במחשב שמעולם לא ראיתי לפני ולכן אני גם לא מצליח לפתור אותה.

המחשב פשוט קופא, זאת אומרת כל מה שהיה על המסך פשוט נשאר אותו הדבר, כלום לא זז ואי אפשר לעשות כלום.

אפשר לפתוח את הכוננים ולסגור אותם, המאוורים ממשכים לעבוד וגם המודם מראה כאילו יש תקשורת אבל המחשב קפוא.

הדרך היחידה לצאת מזה היא ריסט ידני או כיבוי ידני.

התקלה מגיעה כל פעם אחרי זמן אחר, ניסיתי לבדוק אולי יש תוכנה שגורמת לזה...לא, כל פעם שזה קורה משהו אחר עובד, ולפעמים זה קורה כשכלום לא עובד.

לפעמים זה קורה אחרי 10 דקות ולפעמים עובדרות 3 שעות וזה לא קורה.

הטמפ' הן די רגילות ולא עולות במיוחד ברגע שזה קורה.

בוינדוס אני לא מצליח למצוא שום נתונים לגבי הקריסה כי מבחינתו הוא לא קורס אלא פשוט הכל קופא (אני משער שבגלל זה אין נתונים).

לפי דעתי זה הדיסק הקשיח שפשוט מספיק לעבוד משום מה.

דיסק קשיח מדגם ברקודה 40 ג'יגה של חברת סיגייט.

מעבד 4 1.4.

זיכרון rdram 384 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה קורה גם לי ומה לא עשיתי אני משתגע אבל לי זה קורה בממוצע כל 24 שעות ולי יש קספרסקי אנטי וירוס מעודכן יום יום

עשיתי סריקה וכלום!!!

זה קורה לי מאז ששלחתי את המחשב לתיקון משום שנשרף לי הכרטיס מסך ומאז שהחזירו לי אותו זה קורה יווו זה כלכך מדכא!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת המצאה?

מה זאת אומרת תקלה ידועה? ממתי?

חוץ מזה יש לי sp2 כבר המון זמן והוינדוס שלי מעודכן...כך שלא נראה לי שזאת הבעיה.

פירמוט? לפי דעתי זאת בעית חומרה כך שפירמוט בכל מקרה לא אמור לעזור, אם למישהו כאן יש סיבה לחשוב שזאת בעית תוכנה אז אני אנסה פירמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שלמה שכתבתי...הוינדוס מעודכן ויש לי sp2...

השאלה היא האם כאשר המחשב עלול לקרוס כל רגע ואין לי כל כך אפשרות לגבות שווה לי לעשות פורמט והאים אני בטוח שהמחשב לא יקרוס ויתקע באמצע התקנת הוינדוס וכך אשאר בלי כלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מכל הבדיקות...זה קרה גם לי, בהתחלה החליפו לי כרטיס מסך ואחר  כך החליפו לי את הלוח אם...

רוב הסיכויים שזה ואתה לא תראה כלום(אצלי לדעתי הייתה בעיה בסלוט של הAGP על הלוח אם...)

בקיצור תנצל את האחריות,שהם ישברו את הראש עם המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרס שוב...הפעם הצליח לשלוח דוח שגיאות למייקרוסופט והנה

התשובה.http://oca.microsoft.com/en/response.aspx?SGD=6d7080b5-7392-427d-8917-62b4f41f5760&SID=708

חוץ מזה ביצעתי סריקת שגיאות לכונן (רק למחציה אחת של הוינדוס עכשיו אני אבצע גם לשניה) אבל ע"י הסורק המובנה של הוינדוס, יש המלצה לתוכנה אחרת?

בדיקת ביצעתי והוא עבר 3בדיקות וכולן היו תקינות.

טמפ'

מעבד 1.4 18-22 (אני יודע שזה נמוך מאוד, כנראה סנסור דפוק אבל זה מה שתמיד ראיתי).

לוח 32

דיסק קשיח 35-46

הטמפ' תמיד היו ככה.

לוח דפוק...לצערי כבר מזמן לא באחריות, יש שיטות לבדוק או תוכנות מאמץ שיכולות לבדוק כל רכיב ואז לפי הקריסה אני אדע איפה בדיוק הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...