מחפש תחליף לIFRAME, עזרה ב INCLUDE# - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תחליף לIFRAME, עזרה ב INCLUDE#

MasterOr

Recommended Posts

אבל איך הוא יודע לאן להכניס את הדף? האתר שלי בנוי בצורת ח ואני רוצה שהדף הזה יכנס באמצע.

בIFRAME אני פשוט מגדיר אותו בדיוק ברווח שאני צריך ונותן לו דף אבל הוא פשוט חרא הדף לא נכנס יפה בFRAME.

ועוד שאלה איפה אני מכניס את השורה שנתת? בhead? או בראש הדף?

עריכה:

ניסיתי להכניס את השורה כמעט בכל מקום אני מקבל ERROR שזה בלתי אפשרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנת ASP.NET בעזרת VB.NET ונמאס לי מהIFRAME החובבני אני רוצה ללמוד אינקלוד אפעם לא הצלחתי להבין את זה.

אם מישהו יוכל לעזור לי בנושא.. תודה

טוב אם אתה מכיר את ה- properties של IFRAME ומכיר CSS אתה יכול להפוך את ה- IFRAME שיראה ממש כאילו הוא חלק מהדף

לגבי include יש 2 סוגי תחבירים

<!-- #include file = "filename.asp" -->

או

<!-- #include virtual = "/MyWebSite/Include/filename.asp" -->

אמרת שאתה עובד בסביבת .net ו-include שיטה קצת מיושנת ומתאימה ל- ASP , ב- ASP.NET התחליף ל-Include הוא WebControl

בכל אופן אם אתה מתעקש את יכול גם להשתמש ב- Include ב- ASP.NET

הפקודה מכניסה ממש את כל קטע ה- HTML בדיוק בשורה ששמת בדף האבא , לכן את הפקודה אתה יכול לשים בכל מקום

לרוב הדף המארח יכיל את השלד הסטנדרטי של HTML כלומר התגים html head body לכן רצוי שהדף המוכלל לא יכיל תגים אלו

טכניקה נוספת זה אם הקטע המוכלל הוא קטע מבני של למשל נתונים שמגיעים מבסיס נתונים , אתה יכול בדף המארח לכתוב תג מסוג DIV עם scroll

לכתוב סקריפט בצד ה- client שמוריד את הקטע שאותו אתה רוצה לכלול כ- XML ואז לשתול אותו בתוך ה- DIV , מהיר מאוד ביחס ליתר השיטות

כי אתה כך מנצל את כוח המחשוב של צד ה- client בעוד שצד ה- server מתפנה לשרת יותר בקשות בצורה יעילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...