משהו מפחיד בקשר לחנויות אינטרנט :O - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מפחיד בקשר לחנויות אינטרנט :O

Black_Citadel

Recommended Posts

הבעיה זה לא רק בחנויות אלה באקרים שגם שאתה גולש לאתרים מאובטחים יכולים לשים לך רוגלות במחשב ולגלות את המיספר

חוץ מיזה הרבה מהחנויות האלה לא נותנות אחריות אישית על מוצרים ובמיקרה שאיזה ספק פושט רגל אתה נידפק כמו שקרה לו מיזמן להרבה אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חילקתי את הויזה שלי לאיזה 10 חנויות באינטרנט בקניית מוצרים...

עכשיו, נגיד ועוד איזה כמה שנים אחת מהן פושטת רגל, הם יכולים לחגוג לי על הויזה :nixweiss:

אל תדאג, חוק כרטיסי האשראי מגן עליך.

עיסקה באינטרנט נקראת "עיסקה במסמך חסר", כיוון שאין חתימה שלך על חשבונית/ספח כרטיס האשראי. במקרה כזה, כל מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל את כספך בחזרה זה להודיע לחברת האשראי שאתה לא ביצעת את העיסקה. לפי החוק, החברה חייבת להחזיר לך את הכסף - ומניסיוני האישי הם עושים את זה בלי בעיה.

אבל לפני שאתה חושב לחגוג על הכרטיס ואז להודיע שלא ביצעת את העסקאות, דע שחברות האשראי פותחות בחקירה על כל מקרה כזה. אם יגלו שרימית, זו עבירה פלילית עליה נענשים במאסר.

אם ביצעת את העיסקה והחברה פשטה רגל לפני שקיבלת את המוצר, המצב שונה. במקרה הזה אתה יכול להורות לחברת האשראי לעצור את התשלומים שעוד לא בוצעו (בהנחה שזו עסקת תשלומים מול החברה שפשטה רגל ולא מול חברת האשראי), אבל מה שכבר שולם - אבד. זה, כמובן, נכון גם בעסקאות שלא נעשו דרך האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאתה קונה לא באינטרנט בכרטיס אשראי המוכר לא יכול לקחת לך את המספר כרטיס אשראי? למה דווקא לאינטרנט נטפלים?

יכול מאוד להיות.

ולמי ששואל איך זה יכול להיות אז דוגמא קטנה, ישבת במסעדה ונתת את הכרטיס למלצר, הוא מעביר את הכרטיס במכונה אוטומטית וגם מגהץ אותו במכונה ידנית

אתה חותם על השובר של המכונה האוטומטית והוא מעתיק את החתימה שלך לשובר הידני ומגלגל אותו לחנות למוצרי חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות.

ולמי ששואל איך זה יכול להיות אז דוגמא קטנה, ישבת במסעדה ונתת את הכרטיס למלצר, הוא מעביר את הכרטיס במכונה אוטומטית וגם מגהץ אותו במכונה ידנית

אתה חותם על השובר של המכונה האוטומטית והוא מעתיק את החתימה שלך לשובר הידני ומגלגל אותו לחנות למוצרי חשמל.

זה למה אני תמיד יהיה ליד מי שאני מביא לו את הויזה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...