שדרוג כרטיס מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך

freesoul23

Recommended Posts

רציתי להגיש את ההצעה על הכרטיס אך פחות או יותר רציתי שתוכל "להרוויח" עוד קצת טקסטורה במשחקים אז הבאתי לך את ה256MB...

לצורך העיניין החברה GIL לאחר כמה בדיקות היא חברה סבבה והיכולות שלה טובות מאוד כמו כול כרטיס כיום והיא אחת החברות המעטות כיום שנותנת 3 שנים אחריות על מוצריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס כזה התוספת של ה128 לא תיתן אף תרומה וגם במיפרט הזה וכמו שאמרתי חבל על הכסף במיפרט הזה הכרטיס יתן לך להריץ רק קצת

יותר מישחקים וגם אז ברמות נמוכות עדיף לחסוך למחשב חדש ולא ליזרוק תכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם לא הבנת אותי, אני לא מתכוון לקנות מחשב חדש בזמן הקרוב, והרבה מאוד משחקים דורשים לפחות geforse 3, כך שאצלי לא ניתן בכלל להפעיל אותם, ולכן אני מוכן להשקיע 300-400 שקל כדי לקנות כרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין 256M ל128M אין הבדל במיוחד לא במחשב שלך! אבל ההבדל עצום בין 256BIT ל 128BIT , לך רק על ה 256BIT

הכרטיס של GIL בלוג'יק הוא 64 ביט וזה חרא !

תקנה את הכרטיס של Giga byte 128 ביט ו 128 מגה -כי את פלונטר אני לא מכיר לעומת לוג'יק שהם אחלה ...

killer4god שוב פעם אתה יוצא אידיוט !

אין 256 ביט בכרטיס מבוסס על RV350 \360 הם מגיעים מקסימום עם 128 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/tradezone/index.php?cat=showitem&item=4040

אני דווקא הייתי הולך על כרטיס משומש... תאמין לי שאפשר לסמוך על זה.. שני הקודמים שלי 9100 and 9500pro

היו משומשים..

את ה9100 השגתי בזמנו ב150 שזה היה לפני שנה וחצי.. שזה מחיר לא רע בכלל בשבילו, אפילו מצויין..

את ה9500pro השגתי ב350 שקל!! לפני כ8 חודשים... אז לדעתי תעשה את החושבים שלך.

אין לך צורך בכרטיס חדש... זה סתם עולה יותר כסף, ועם 400 שקל משומש.. מי יודע מה עוד תשיג.. יש לך עוד פורומים עם כרטיסים למכירה.. תשאל פה, ניתן לך חוות דעת אם כדאי ובאיזה מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה צריך ליזכור שהמעבד שלו זה פנטיום 1.6 והזיכרון SDRAM וזה מאוד יגביל אותו בכל מיקרה עדיף ליקנות מחשב משומש שלם ולא רק כרטיס

יש חנויות שנותנות אחריות על משומש למי שקונה מהם הוא גם יכול לעשות תריד אין בכל מיקרה אני מבין אותך ואני מבין שאתה לא רוצה ליקנות מחשב

אבל כמו שאמרתי כרטיס חדש לא יעזור הרבה פה ואתה תיתכזב מהר מאוד שמישחקים כמו "פחד"לא יפעלו לך ביכלל במחשב למרות הכרטיס

אפילו אטלון במהירות שעון הזות היה עושה לך בעיות שלו לדבר על 4 במהירות כזות בקיצור תילמד ליחיות בשלום אים הגרוטה שלך וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...