שדרוג כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך

freesoul23

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין להחליף את הכרטיס מסך שיש לי(Geforse2 mx 200) בכרטיס מסך יותר חדש, בתקציב עד 400 שקל ובחנויות אמינות שניתן להזמין דרך ושיהיה מותאם לדגם של שלי שתומך עד AGPX4 .

המחשב שברשותי הוא:פנטיום 4 1.6 עם לוח אם:ecs p4IBAS chipset i845,

כמו כן שמעתי טענות שדגמים של כמו שלי עושים בעיות עם כרטיסים יותר חדישים ממה שיש לי(בזמן התקנת הדרייבר) האם יש שחר לטענות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך לא ממש יעזור לך כאן..., אתה צריך מעבד, או לוח..., תבדוק איזה יש למעבד שלך ואז אם יש לו NORTHWOOD יתכן מאוד שתוכל להמהיר אותו ולהגיע למהירויות גבוהות מאוד(ה1.6 נחשב לאוברקלוקר מעולה ורובם עושים 2.6GHZ בלי בעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון איך אני בודק איזה הליבה יש למעבד שלי,

דבר שני מטרת השידרוג היא שאני לפחות אצליח להפעיל חלק מהמשחקים החדשים, כי לרוב בגלל כרטיס מסך ישן המחשב אפילו לא מפעיל אותם,

אין לי בעיה לשחק בהגדרות הכי נמוכות או כמעט הכי נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU-Z 1.29

http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=317

בקשר לכרטיס מסך אם תוכל לחרוג בכ70ש"ח תוכל לקחת כרטיס מסך מעולה GIL ALASTOR GEFORCE 6200 128MB\128BIT ב468ש"ח

WWW.LOGICPC.CO.IL

אך כמובן כמה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק כרטיס כמו 9550 באמת זות הבחירה הנכונה פה אבל גם זה לא יחזיק הרבה מעמד סך הכל חבל להשקיע כסף במחשב שלך כי די בטוח שרוב

הרכיבים פה מיושנים המעבד והזיכרון לא טובים למישחקים הכבדים וגם OC לא יעזור הרבה והלוח גם לא יתן לך הרבה אפשרויות שידרוג

אני במצב כזה היתי חוסך למחשב חדש ומנסה לימכור תישן אפילו תמורת זיכוי שיוריד מהמחיר של החדש (יש חנויות שעושות את זה כי הם מוכרות גם משומשים)

בכל אופן עדיף לא לשדרג תמחשב ובימקום זה לימצוא לו שימושים שהוא יכול לעשות -גלישה\סרטים\לימודים וכו או לימכור אותו

לשדרג כרטיס יתן לו להפעיל קצת יותר מישחקים אבל האיכות לא תהיה טובה אז חבל על הכסף זה כמו ליקנות צמיגים חדשים לאוטו של אל בנדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חדש אני לא מתכוון לקנות בזמן הקרוב.

בגלל זה אני רוצה לקנות כרטיס מסך זול ואני לא מתכוון להפעיל את המשחקים הכבדים על כל ההגדרות הכי גבוהות,

השאלה היא האם R9550 לא יעשה בעיות עם שלי ויש הרבה סוגים של R9550 מכל מיני חברות, אז מה עדיף ומאיזה חנות אמינה וזולה עדיף לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הסברתי נכון חלק מהמישחקים ביכלל לא יפעלו או שיפעלו בצורה לא שחיקה בכל מיקרה ככה שזה לא כדי תשחק במישחקים ישנים ואמולטורים

בימקום חבל לבזבז כסף שתוכל לשים בצד לדברים יותר טובים היום ב2000 שקל תוכל ליקנות מחשב שבכל פרמטר יותר טוב מהמחשב הנוכחי שלך

(בלי מסך תוכנות וכו)אני לא אומר שזה אבל מחשב במחיר כזה יכול להפעיל לך מישחקים ולתת לך אפשרויות שידרוג בעתיד (כמובן בתנאי שמישהו

רציני מכין לך תמיפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי ה6200 הוא הכרטיס למחשב שלך וניתן גם להופכו לכרטיס חזק בהרבה יותר מה9550,וכמובן הכרטיס משתמש בטכנולוגיות חדישות וב9.0C

עם פתיחת הצינורות וC@ קטן תוכל להופכו לקרוב ל6600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אבל אתם כנראה לא הבנתם אותי, אני לא שואל אם המשחקים החדשים יעבדו או לא, אלא האם הכרטיסים החדשים(R9550 לדוגמא) יעבודו עם שלי, כי נאמר לי שקיימת בעיית תאימות בין שלי לכרטיסים החדשים שיכולים לגרום להודעת שגיאה בעת התקנת הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...