השתלטות על מחשב אחר דרך האינטרנט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות על מחשב אחר דרך האינטרנט

shimon23

Recommended Posts

איך אני יכול להשתלט על מחשב אחר באמצעות האינטרנט עם Remote Desktop Connection ?

אתה פשוט שולח לאותו מחשב שאליו אתה רוצה להתחבר Remote Assistance invite,ברגע שאתם מחוברים אחד לשני,יש שם כפתור (take control או משהו כזה) וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות האקינג, הוא פשוט שאל איך כי אולי המחשב לא עובד טוב או שהוא רוצה להשוות...

"השתלטות"

אולי הוא פשוט רוצה לעזור לאיזה מישהו למחוק כמה קבצים מהמחשב? \:

פותח הת'רד, זה לא אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"השתלטות"

אולי הוא פשוט רוצה לעזור לאיזה מישהו למחוק כמה קבצים מהמחשב? \:

פותח הת'רד, זה לא אישי.

מה אתה רוצה??

זה תוכנה של מייקרוסופט שבאה עם הוונדאוז!

והוא שואל איך להשתמש בה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל דבר כזה זה האקינג ... יש גם דברים טובים . לדוגמה , דודה שלך הרסה משהו במחשב אבל היא גרה מאוד רחוק והרי מחירי הדלק מאוד יקרים בימנו אז בעזרת האפשרות הזאת אפשר להכנס למחשב שלה "להשטלת" עליו ולסדר את הבעיה ... לא חייבים רק להרוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להשתמש ב VNC מ http://www.realvnc.com/

כבר השתמשתי בתוכנה מספר פעמים כדי לעזור לאנשים שהסבר בטלפון איך לבצע את הפתרון בעצמם היה לוקח יותר מידי זמן.

בשביל התוכנה הזו אתה צריך שהצד של הסרבר יגיד לך את האי.פי שלו (ואת זה ניתן לעשות במהירות ע"י הטלפון / icq), וסיסמא ששניכם קובעים.

מאוד שימושי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאנשים כאן נהיים קצת יותר מדי פרנואידים... אם היייתי שואל איך לפרק Hd אז היו אומרים לי שאני רוצה להרוס מחשבים ?!

בסך הכל רציתי כמו שחלק ציינו כאן, לעזור לתקן מחשבים לחברים דרך האינטרנט. אני מעדיף לעשות זאת עם ה remote desktop connection

מפני שהיא קיימת כמעט על כל מחשב.

פתחתי את הפונקציה הזאת בווינדוס ולא מצאתי שם את האופציה של שליחת בקשת התחברות אלי, או לחילופין מקום להכנסת Ip.

אשמח לקבל עזרה בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורט ברירת מחדל של התוכנה 3389

אתה צריך לפתוח את האופציה למשתמש עם סיסמא (משתמש ללא סיסמא לא יעבוד).

מהמחשב המרוחק התחל->הפעלה-> mstsc

שם תכניס את הIP של המחשב שאתה רוצה להשתלט עליו וזהו....

דרך אגב אני ממליץ להגדיר את התוכנה למהירות חיבור כמה שיותר איטית כדי לקבל תגובה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכל רציתי כמו שחלק ציינו כאן, לעזור לתקן מחשבים לחברים דרך האינטרנט. אני מעדיף לעשות זאת עם ה remote desktop connection

מפני שהיא קיימת כמעט על כל מחשב.

יש בעייה אחת רצינית עם Remote Desktop והיא שכשאתה מתחבר אל מחשב מרוחק, האדם מול אותו מחשב רואה מסך נעול. או במילים אחרות, אי אפשר לבקש מהאדם שאתה עוזר לו "תכניס פה את הסיסמה שלך" או "תיכנס לתיקייה בה נמצא הקובץ המדובר", כי אתה היחיד ששולט בעכבר (ורואה את החלונות שרצים).

הדרך הנכונה לעזור מרחוק בקלות היא ע"י פתיחת כתובת קבועה למחשב שלך (התומך) נניח בעזרת no-ip.com (בהנחה שאין לך כבר IP קבוע) ויצירת קובץ התקנה ייעודי לך עם UltraVNC SC (ר"ת של SingleClick) שיכלול בתוכו את הקנפוג האישי שלך (הכי קריטי כמובן אותה כתובת קבועה של המחשב שלך). אתה שם את אותו EXE שאתה יוצר על שרת ווב (או שולח באימייל לאדם שאתה צריך לתמוך בו), האדם שאתה רוצה לעזור לו מוריד, עושה קליק-בודד על הקובץ, והופ אתה עוזר לו. מבחינה טכנית מה שקורה זה שהמחשב של הנתמך יוצר קשר החוצה אל המחשב שלך (בעל כתובת קבועה) כדי שהוא (שלך) ישלוט בו וכמובן שאם קנפגת את הראוטר/חומת-אש שלך כמו שצריך אתה תוכל לתמוך בו בלי הרבה כאבי ראש של משחק עם חומות-אש/ראוטרים בצד הנתמך...

שווה כמובן להשקיע כ"כ הרבה מאמץ התחלתי ביצירת אותו קובץ התקנה SC אם אתה תומך ביותר מאדם אחד או שניים...

חפש בגוגל UltraVNC SC למידע נוסף על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעייה אחת רצינית עם Remote Desktop והיא שכשאתה מתחבר אל מחשב מרוחק, האדם מול אותו מחשב רואה מסך נעול. או במילים אחרות, אי אפשר לבקש מהאדם שאתה עוזר לו "תכניס פה את הסיסמה שלך" או "תיכנס לתיקייה בה נמצא הקובץ המדובר", כי אתה היחיד ששולט בעכבר (ורואה את החלונות שרצים).

לא נכון,האדם שנמצא בצד השני יכול להזיז את העכבר ולהשתמש במחשב (לפעמים זה גם מצחיק שששני האנשים מנסים להזיז את העכבר ביחד חחח)...ובכלל,אתה יכול להתכתב איתו ו\או להשתמש במיקרופון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...