חנות לתיקון אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנות לתיקון אוזניות

Stanly

Recommended Posts

אני בטוח שבתמורה לתשלום לא תהייה להם בעיה (במידה ויש להם מעבדה כמובן).

על אילו מדובר, ומה בדיוק הבעיה?

סביר מאוד להניח שלא תהייה לי בעיה לתקן אותן. לשמחתי כבר יצא לי לתקן יותר מסט אחד. זו ממש לא תורה מסיני.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ.... אני חושב שזה יהיה קצת בעייתי משהו, כיוון שהחוט של האוזניות קרוע.

גם צריך להחליף את הספוגיות ואין לי מושג מה איכות השמיעה שלהם כרגע, אגב זה ספורטה..

ואם אתה רוצה לתקן אותן... בשמחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה החוט קרוע? נקרע לגמרי? להחליף חוט זו לא בעיה גדולה.

את הספוגים לא אוכל להחליף לך, שכן מדובר בדגם ספציפי מאוד. נסה ליצור קשר עם היבואנים אדר.

כמו כן, למיטב זיכרוני האוזניות האילו עולות בחול 20$, עדיף להזמין מחו"ל חדות מאשר לשלם 100 שקלים על החלפת ספוגים וכבל (תלוי כמה ירצו באדר).

אם יש לך איך לקפוץ לחדרה, אתה מוזמן. אני אבדוק מה אני יכול לעשות בעניין הכבל. בלי לראות את הבעיה בעצמי קצת קשה לי לדעת מה אני יכול לעשות ומה אני לא יכול לעשות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלדגם הספציפי הזה יהיה מאד קשה להחליף את החוט כיוון שהחוט שביפנים הוא מולחם בצורה כזו שאם מישהו שלא מיקצוען יכול לגרום נזק רב, כעיקרון האוזניות הללו עולות בארץ מינימום שלוש מאות שקלים, אז הם כן יקרות, וכן כדאי לתקנן...

לקפוץ לחדרה זה יהיה קצת קשה... ניראה מה יהיה (וכמה אתה תידרוש לתיקון הולם..) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקצוען?! ככה אתה רואה אותי? :-\

בכל אופן, לא נראה לי שיש באוזניות האילו משהו מיוחד כל כך. כבר יצא לי לתקן שעולות בערך פי 10, ויותר מפעם אחת.

אין שום סיבה שתקנה בארץ במחירי שחיטה, אם אפשר בחצי מחיר להזמין סט מארה"ב יחד עם עלויות המשלוח לארץ מחנות עם שירות טוב בהרבה ממה שיש בארץ.

בנוגע למחיר, אני לא לוקח מחירי שחיטה, אני לא עושה את זה בשביל לדפוק קופה, אלא בשביל הכיף. אם אתה רוצה לדון בעניין ברצינות (או סתם לקפוץ לכיף) פנה אליי בפרטי, או באייסי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...