היום משתחרר דמו מולטי של F.E.A.R! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום משתחרר דמו מולטי של F.E.A.R!

Sifo Jen

Recommended Posts

אז זהו, היום יצא לנו לשחק בדמו מולטי שלו, לפי גיימספוט הוא משתחרר ש11 בבוקר ET שזה בערך עוד שעתיים וחצי...

יש למה לצפות...

ברגע שאני אוריד אותו, תלוי בזמינות שלו ואם אני יהיה בעבודה אני אפתח לו DEDICATED SERVER (מקווה שהדמו יבוא עם אפשרות כזו) ואפרסם את האי פי..

(יש לי אפלוד ממש גבוהה ומחשב חזק..).

ביינתיים רק ספירה לאחור..

(-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , מולטי = MULTIPLAYER

ואני מקווה שאני בכלל יהיה פה שהוא ישתחרר, אם אני אצליח להתקין את המשחק לפני שאני אלך לעבודה אני אוכל לפתוח שרת דרך הרימוט דסקטופ.. אם לא, אני חושב ב4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כל ההיפ? ציפיתי שהשרתים יהיו עמוסים לגמרי ושכולם ידברו על זה שבוע לפני שהוא יצא כמו שהיה בדמו הראשון, אולי בגלל שמלא דמואים טובים ויצאים בזמן האחרון (COD SSII FEAR ...)

אני מוריד עכשיו ב60KBS, זה אומר שיש לי בערך שעתיים לנהל חיים נורמאלים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כל ההיפ? ציפיתי שהשרתים יהיו עמוסים לגמרי ושכולם ידברו על זה שבוע לפני שהוא יצא כמו שהיה בדמו הראשון, אולי בגלל שמלא דמואים טובים ויצאים בזמן האחרון (COD SSII FEAR ...)

אני מוריד עכשיו ב60KBS, זה אומר שיש לי בערך שעתיים לנהל חיים נורמאלים  8)

זה בגלל שהדמו הזה לא מיוחד ולא מחדש

עד לא מזמן היה את הMULTIPLAYER BETA של FEAR שהיה פתוח לכולם..

זה היה יותר נרחב מהדמו...וכל מי שרצה לנסות את המולטי כבר ניסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה קרה לאתר http://www.filerush.com/

בדרך כלל אני מוריד ממנו על מהיריות 120+

עכשיו אני מוריד ממנו את הדמו מולטי של

F.E.A.R

וזה בקושי על 10 קי

אתם יכולים לבדוק אם גם אצלכם זה ככה ?

או שזה רק אצלי ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואני רואה שאין אפשרות בשום מקום לרשום IP מי שרוצה להצטרף לסרבר שלי (יש כרגע 10 אנשים עם פינג ממוצע של 29), פשוט למיין לפי פינג והראשון יהיה:

"Fast IL host"

זה שלי ;D

ביינתים הוא כמעט מלא (הוא במקסימום 16 שחקנים).

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ....זה היה.... אהה... :-\

מדהים!

איזה משחק...

הוא נראה לי קצת יותר כבד מהסינגל (יותר שחקנים יותר עומס), אבל המשחקיות עדיין מדהימה גם במולטי.

בהתחלה זה היה מפחיד רצח, כולם זזים מהר ואני מת תוך שנייה אחת אבל עם הזמן זה נעשה הרבה הרבה יותר רצוף ומגיעים לקטעים עם כמויות אקשן ואנדרנלין שבייחם לא ראיתי במשחק מחשב, ממש מטורף לפעמים

- הגעתי למצב שאני מסתתר בפינה חשוכה בשביל להתאושש נפשית ממה שהלך כרגע מולי :lol:.

עדיין לא הבנתי לגמרי את הבולט טיים מוד במולטי אבל זה ללא ספק כיף (:

אם מישהו יכל להסביר, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ארטיפקט כלשהו שנמצא איפשהו במפה ( תלוי איזה מפה ) הוא מופיע כמו שאר הנשקים שאפשר לקחת מהריצפה..

ברגע שלוקחים אותו יש לך את האפשרות להפעיל את הSlow Motion וברגע שמפעילים אותו הוא משפיע על כל שחקני הסרבר .. רק שתדע שברגע שאתה מחזיק את אותו ארטיפקט כולם בסרבר יודעים איפה אתה וכולם ירדפו אותך.. אז בהצלחה :xyxthumbs:

והמשחק באמת מדהים.. מי ששיחק בבטא ולא אהב אין למה להוריד את זה, זה כמעט אותו דבר רק שתקנו כמה באגים כמו החורים בקירות ועוד כל מיני דברים מיינורים

מה שכן יש שתי מפות חדשות .. והמפות שהיו בבטא נעלמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...