מה אתם אומרים על הביגטייפון ? לא תיהיה לי בעיה של מקום במארז? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הביגטייפון ? לא תיהיה לי בעיה של מקום במארז?

Kill-Bill

Recommended Posts

יש לי מארז של טרמלטק soprano ויש לי dfi nf4 lanparty 939

לא תיהיה בעיה של מקום במארז?

בעיה תיהיה כי המאוורר גדול אבל אני מתכוון לבעיה שהוא בכלל לא ייכנס לשם או שיהיה מרווח של 2 סנטימטר מהדלת

של המארז

ואם אתם יכולים להגיד לי מנסיון אישי שלכם אם זה מאוורר טוב ביחס למחיר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכנס לך במארז

זה שישאר מרווח קטן בין הדלת למאוורר אין מה לעשות בנידון (והרבה נצלים את זה לטובה ועושים חור בדיוד איפה שהמאוורר בדלת)..

והBT הוא הכי משתלם ביחס למחיר ולביצועים שלו

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי זה גם הגירסה עם החלון

ויש מאוורר בדיוק מול המעבד ככה שאו שאני משאיר שם את המאוורר שיעשה אוויר בדיוק על

הביגטייפון או שאני פשוט יוריד אותו אם לא יהיה מקום ואז לביגטייפון יהיה חלון בדלת

אבל הקטע הוא שאני רוצה להשאיר את המארז כמו שהוא זה הכי יפה והביג טייפון יהיה ככה מול

המאוורר של הדלת אבל זה יחסום את האוויר שהמאוורר של הדלת מפיק לכל המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה שאלה לגבי ה VM300A Skull של .

יש מאוורר על הדך, אבל לא מול המעבד, אלא קצת למטה יותר, מישהו ניסה להרכיב BT על המארז הזה? נכנס?

כרגע יש לי Silent Tower אבל הוא רועש יחסית ולא מספיק מקרר ויותר גרוע, המאוור מכוון כלפי מעלה (כלפי הספק) ומחמם אותו במקום להוציא את האוויר

אחורה לעבר שני המאווררים האחוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול את השאלה אבל בכלליות: מה צריך להיות רוחב המארז עלמנת שהביגטייפון יכנס וישב בלי בעיות וללא מרווח קטן בין המאוורר  לבין דופן המארז ?

אודה לסוג כזה של מארז ? ( רחב ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r link=topic=142768.msg1199091#msg1199091 date=1127852884]

אתה מתבלבל הוא מכניס חבוב

אולי מרגישים  שהוא מוצאי אבל לפעמים שאני מעשן אני רואה את העשן של הסגריה ניכנס ישר לשם

לא טוב לעשן :nono: סתם חחח אתה נותן למחשב להרגיש... בטח בלילה כשאתה ישן הוא מתחיל לחשש ולגשש. :lol::screwy::smile1:

לא משנה לקחתי משהוא קצת יותר מידי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...