הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא רק שאני יודע לקרוא , אני גם יודע לקרוא בין השורות

אחרי שיחוקקו חוק כזה , אז מן הסתם ישימו דגש יותר חזק על גילוי תלונות שווא לא? ואיך יעשו את זה אם לא ע"י בדיקה יותר מדוקדקת של כל מקרה? כולל חקירה של המתלוננת שתצא מנקודת הנחה שהיא צריכה יותר להוכיח את האונס והמילה שלה לא מספיקה?

ואיפה אתה רואה שכתבתי שצריך חקירה פולשנית של האישה? :nixweiss: לעומת זאת כן אפשר לבדוק גירסאות של כל אישה לעומת גירסת הנאשם מה שלא עושים ממש היום ולשים לב לחורים בסיפור שלה (מה ששוב כמעט ולא עושים כיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואת גירסאות טובה אוליי כקצה חוט של חקירה , כדי לקבל כיוון מסויים ולחקור אותו , בבית משפט מה שקובע בסופו של דבר זה עובדות

אם זה עובדות פיזיות כמו בדיקת DNA , הודאה של אחד הצדדים , או עדויות מרשיעות.

הרי אם נגיד מעוגן בחוק שיש קנס\עונש על תלונות שווא של אונס לא יספיקו "חורים בגירסא" כדי להרשיע מישהי, צריך עובדות שמוכיחות את חפות הנאשם ואשמת המלוננת , בוודאי שהחקירה תהיה פולשנית.

יש מקרי אונס שפיזית אי אפשר להוכיח , נגיד והתוקף לא גמר בפנים\בסביבת איבר המין , או אין קרעים בנרתיק זה המילה שלה נגד המילה שלו.

ואם זה באמת נכון ? אם באמת היא נאנסה ? מה עושים במקרה כזה? חוקרים אותה במשך 7 שעות עד שהיא מתמוטטת ומסכימה להודות בכל דבר רק שיעזבו אותה?

זה עניין מאוד בעייתי, אין פה שחור ולבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן כתבתי רק הצעה חלקית ולא פתרון מלא. אני מאמין שברגע שייתנו עונשי מאסר על תלונות שווא זה ירתיע נשים רבות מלהשתמש בנשק הזה ובלי קשר לסוג החקירה שיעברו נאנסות. בו זמנית צריך לקבוע עונש מינימום על עבירות תקיפה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבירות מין חמורות קבוע עונש מינימום, שהוא רבע מהעונש המקסימלי , ז"א שנגיד והאישום הוא הטרדות מיניות שהעונש המקסימלי הוא שנתיים, עונש המינימום הוא חצי שנה (כמו במקרה העכשווי של עופר גלזר, שהורשע במעשים מגונים ובהטרדה מינית)

מי שרוצה יותר בפירוט את העונשים הקבועים בחוק לגבי עבירות מין שיכנס ל:

http://www.1202.org.il/template/default.asp?siteID=1&maincat=5&catId=43&pageId=647&parentId=157

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאת בעצם אומרת זה,בוא נדפוק את הגבר,כי לא נעים לנו לשאול שאלות קשות את האישה..

Nooo, but I would suggest you take extra hours in English. Ask yourself how would you want your mom or your little sister to be treated if one day, suppousely, hypothetically, they would complain that they got raped? People like you whine more than those pseudo-femmenists who want same rights but ignore the duties...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 יחידות אנגלית 99 ציון סופי ;D

ותאמת מזה לא אכפת לי.

נמאס לי כבר מההפליה כנגד גברים במקרים מסויימים.

כאילו ששוטר יתן לאישה דוח תנועה.

פעם עצרו את חבר שלי על 100 במקום שבו מותר 90 כמה דקות אחריו עצרו אישה אחת על כמעט אותה מהירות,השוטר אמר הנה תפסנו עוד מישהו על מהירות.

אחרי חצי דקה הוא שיחרר אותה,הוא שאל אותה למה אותה הוא שיחרר בלי דוח,הוא אמר מאיפה אתה יודע בכלל על מה עצרנו אותה?

מקרה עצוב של הפליה,וגם של שוטרים על רמת IQ במידת התחתונים שלי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם עצרו את חבר שלי על 100 במקום שבו מותר 90 כמה דקות אחריו עצרו אישה אחת על כמעט אותה מהירות,השוטר אמר הנה תפסנו עוד מישהו על מהירות.

כנראה נפל על שוטר ממש זבל כי בד"כ הם נותנים דו"ח רק אם המהירות היא 10 קמ"ש ומעלה מעל למותר ו 100 זה ממש גבולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל במקרה כזה יש לו דווקא סיכוי טוב , זה מהירות מאוד גבולית ויהיה קל מאוד לערער על האמינות של המכשיר

בחיים לא קיבלתי דו"ח על 100 , ואני מלא פעמים עובר לייד ניידת בתפקיד על 95-100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שלשטור אכפת..

העיקר לדפוק דוח למלות את המכסה היומי.

תאמין לי לקחת אותו לבית משפט זה מילה שלך נגד שלו,למי אתה חושב יאמינו? :nixweiss:

לא הבנת - לפי החוק יש סטייה של כמה אחוזים בממל"ז ואם עברת את המהירות המותרת בעשרה קמ"ש או פחות וקיבלת דו"ח אז הוא לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...