מינידיסק mz-n505 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מינידיסק mz-n505

shimon23

Recommended Posts

קנית מיני דיסק בארץ (מי קונה מיני במחירים של הארץ), בזבוז כסף משוויע, במחיר שהוא עלה לך שם היית יכול למצוא משהו טוב בהרבה, השגיאה הכי גדולה זה לקנות מיני בארץ... המחירים פה משוגעים...

הכפתורים של הN1 על המכשיר עצמו וזה החסרון היחיד בו קצת מציקים,לא רגישים או משהו, עדיך את העיגול (שזה היתרון היחיד ב707 ד"א)

אני אומר לך שאני יודע מה אני אומר, היה לי את הMz-r37 (מעולה), Mz-r900 (היתרון היחיד לעומת ה37 זה הגודל וצריכת החשמל)

ועכשיו את הN1 (אין מילים)

אבל לא משתמשים במלבן הזה הרבה (מי שמכיר את המיני יודע על מה אני מדבר),

כי יש את הג'וג דייל, וכמובן את השלט שרק טובות אפשר להגיד עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי הי רגע רגע, לא זוכר מי רשם, אבל:

אתם בטוחים שה 707 יותר קטן מה 505?? ממש לא נראה לי אני די בטוח שהגודל שלהם זהה - פשוט תראו באתר.

http://www.minidisct.com/products/sony_mzn505.html

http://www.minidisct.com/products/sony_mzn707.html

הגודל הוא זהה !!!!!!!!!!!!!!! זו פשוט השפעה פסיכולוגית שמה שעולה יותר חייב להיות בעל יתרונות....

ההבדל הוא שהמכסה הקדמי של ה707 זה אלומניום (לכן גם שוקל יותר מה505) והוא בא עם שלט וערכה לרכב, צג טיפה יותר גדול וכניסה לימקרופון..

אני דיי בטוח שגם איכות הסאונד דומה - אבל אני לא יודע - אם מישהו יודע הוא מוזמן לרשום זה מעניין גם אותי

ולבחור שרשם על ההבדל האדיר בשמיעה - האם אתה גם בטוח ?????????????????????????????? נראה לי שגם אתה עובד לפי אותה שיטה של הקודם - האם באנת בדקת באזניים שלך את כל שלושת הדגמים??????????????

ולזה שקנה מהדיוטי פרי - מה בדיוק קיבלת איתו (צג? איזה סוג אזניות, איזה ציוד וכו..) אני יודע שזה 200 דולר ל 505 - יש לך מושג כמה ל707 ולN1 בדיוטי פרי ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא - לא תעשה את זה - אבל גם לא תצהיר על ההבדל המהותי בינהם אם לא השוות את כולם כמו שצריך...

מי שרשם את זה זה: The_Sain_Sinner

"אם בדקת אתה צריך לדעת שיש הבדל תהומי בין המיני דיסקים...

וטכנית התכוונתי לנושא של ההבדל בשמיעה תשמע ב707 (שלא נדבר על ה505) ותשווה בינו לבין הN1 ותראה את ההבדל,"

אני לא מאמין שקיים הבדל גדול אם בכלל באיכות בין 505 ל707 (למרות שהגיוני שהיה הבדל בעוצמת הסאונד)

אבל אני בהחלט מאמין שהסדרה העליונה והיקרה (N1 900 909) בהחלט מספקת איכות ועוצמת יותר טובה..

בכל מקרה לא ראיתי את סידרת ה NET MD בארץ חוץ מהדיוטי פרי... האם יש מישהו שמכיר עוד מקומות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

אני חושב שאני באמת היחיד שבדק והשווה פיזית בין ה 707 וה N1, אני לא אומר סתם שום דבר,

תראו אולי הגזמתי, תהומי ההבדל אולי לא (בשמיעה אני מתכוון), אחרי הכל האיכות היא טובה בשניהם, אבל בהחלט יש הבדל גדול,

ההבדל נובע משני דברים-

1. לN1 יש אפשרות שליטה על הבסים והטראבל כמו במערכות, אני מתכוון מערכת ידנית, להתאים אותה לפי הטעם שלך...

2. לN1 יש מערכת משל עצמו שמשפרת את איכות השמיעה, שכחתי איך קוראים לה... סורי גייס

וההבדך הבאמת גדול שאליו התכוונתי זה בכל שאר הדברים חוץ מהשמיעה, שפירטתי עליהם מספיק

אני מסכים איתכם שאולי להוציא על הN1 320 דולר זה הרבה, וברור שאין סיבה דווקא לקנות אותו אם אין לך כסף, ה707 באמת יספיק,

ה505 בזבוז לדעתי, כי עזבו את הגודל, כולם ממש קטנים, המסך שלו קטן, אין מספיק כניסות, אין שלט, פיצ'רים מוגבלים..

לעומת ה707 שבא עם קיט חביב, מסך סביר, שלט אנלוגי רגיל (מעוצב יפה), ויותר פיצ'רים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הסדרת ה500, ולא את ה700,

עדינות מידי.. אני נוגע בהם ומרגיש שאם אני מניח אותם לא בעדינות מידי על השולחן הם נשברים לי ביד.....

מבחינת איכות לא אמור להיות הבדל, אולי רק בהקלטה... התקליטן שאני עובד אצלו מתקלט על מינידיסקים, וגם שהוא לא על השולחן, אלה על המינידיסקים הקטנים (רזרבה), שומעים מעולה... ואין הבדל באיכות, ואתם לא יכולים להגיד לי שמינידיסק נייד יהיה יותר איכותי מDECK, ךDJ, שעולה הרבה יותר ממנו..

אני אישית קניתי את היום ב5:00 בבוקר.... ואני יקבל אותו שההורים שלי יחזרו מחול ביום חמישי הבא.

ושאני יקבל את האוניות שלי, אני יצלם אותם ויראה לכם.... חמודות של אולפן, האוזניות שנותנות יחס- איכות\מחיר\עוצמה, הכי טוב. שמעתי הרבה איכותיות, שאתה מגביר בהם האוזניות מתות.... (אוזניות מתחת ל1000 ש"ח), האוזניות עולות 570(לי300)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...