קרינה אלקטרו מגנטית - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינה אלקטרו מגנטית

sambusak

Recommended Posts

לגבי גירים, זה נכון, בעיקר כשאנו עוסקים בגירי קבר שמשרד החינוך של מספק למורים. ממחקרים שעשו עלה כי הרבה מורים שהשתמשו בגיר הזול שמתפורר חלו בסרטן במערכת הנשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

לידיעתכם ....

כל אדם נולד עם סרטן רדום , ככה שתפסיקו ל#יין לכולם את המוח , לכולכם יש סרטן לא פעיל , ותדאגו פשוט לא לעשות שום דבר שעלול להפעיל אותו .

התא הסרטני הוא משהו שהגוף מפתח . אני לא זוכר את השם המדוייק של התא , אבל אתם מוזמנים לבדוק את זה בכוחות עצמכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאי אפשר כבר לעשות משהו שלא יעורר אותו.

אתה אוכל פירות - סכנה לסרטן.

אתה נושם - סכנה לסרטן.

אתה כותב עם גיר על הלוח - סכנה לסרטן.

אתה מייצר - סכנה לסרטן.

אתה יושב ליד מוצר חשמלי - סכנה לסרטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הבעיה שאי אפשר כבר לעשות משהו שלא יעורר אותו.

אתה אוכל פירות - סכנה לסרטן.

אתה נושם - סכנה לסרטן.

אתה כותב עם גיר על הלוח - סכנה לסרטן.

אתה מייצר - סכנה לסרטן.

אתה יושב ליד מוצר חשמלי - סכנה לסרטן.

*Shpam MsG

אז רגע

אם תאכל תפוח בכיתה לאלקטרוניקה ותשב ליד סקופ חשמלי , ובדרך תנשום קצת והמורה יכתוב משהו , יש מצב שתמות תוך שעה ?

גדול !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתכם ....

כל אדם נולד עם סרטן רדום , ככה שתפסיקו ל#יין לכולם את המוח , לכולכם יש סרטן לא פעיל , ותדאגו פשוט לא לעשות שום דבר שעלול להפעיל אותו .

התא הסרטני הוא משהו שהגוף מפתח . אני לא זוכר את השם המדוייק של התא , אבל אתם מוזמנים לבדוק את זה בכוחות עצמכם .

מה שאתה אמר כאן גם תקף לגבי סרטן ששוכן בגזע המח, שמתעורר אצל אנשים מסויימים שנכנסים לפורומים מסויימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטן היחיד שיש פה זה סרטן שגורם לכם לדבר שטיות בקצב, וזה גרם לי להיות רעב אז זזתי לאכול סרטן (אבל קודם אני אבשל אותו בעזרת הקרינה של המיקרוגל ואז יהיה לי סרטן "מסורטן" האה אה אה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים אני יתן הסבר קטן.

יש דבר הנקרא משטח ביו סבר ככה הוא נקרה.

תפקידו (זהו משטח עשוי ממתכת ובעל מסלול סגור) - למנוע משדה חשמי ומגנטי לצאת מימנו ולחדור אותו !

כלומר - המחשב בנוי ממתכת בגלל שהקופסא שבא הוא נמצא (המארז) היא המשטח ביו סבר שלו שמגן עלינו מהקרינה שלו (וכן יש לו הרבה קרינה ) וגם מגן על המחשב עצמו מהקרינה מבחוץ (טלפון סלולארי וכו) לכן פרט למסך שהוא אין מה לעשות מקרין עלינו אין קרינה מבחוץ (היא נמצאת אבל ברמות ממש זניחות).

מה שתואר פה על הפרעות בטלביזיה - זה נובע בגלל שמי שחיבר לך את החשמל בבית היה טמבל !

כנראה המחשב יושב על אותו קו חשמל של הטלביזיה ולכן יוצר לך השראות על הקו חשמל שמפריע לטלבזיה בחלק מערוצים !

אם היתה לך טלביזיה טובה או חיבר טוב בבית (הארקה טובה) זה לא היה קורה.

המממממממממממםםםםםםםםםםםם ממש אבל ממש לא נרא לי.

עדיף שתפתח את הספר "תואת החשמך כרך ב" ותרא שוב מה זה משטח ביו סבר. (למה מה שאתה זוכר ממה שלמדתה לא נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים אני יתן הסבר קטן.

יש דבר הנקרא משטח ביו סבר ככה הוא נקרה.

תפקידו (זהו משטח עשוי ממתכת ובעל מסלול סגור) - למנוע משדה חשמי ומגנטי לצאת מימנו ולחדור אותו !

כלומר - המחשב בנוי ממתכת בגלל שהקופסא שבא הוא נמצא (המארז) היא המשטח ביו סבר שלו שמגן עלינו מהקרינה שלו (וכן יש לו הרבה קרינה ) וגם מגן על המחשב עצמו מהקרינה מבחוץ (טלפון סלולארי וכו) לכן פרט למסך שהוא אין מה לעשות מקרין עלינו אין קרינה מבחוץ (היא נמצאת אבל ברמות ממש זניחות).

מה שתואר פה על הפרעות בטלביזיה - זה נובע בגלל שמי שחיבר לך את החשמל בבית היה טמבל !

כנראה המחשב יושב על אותו קו חשמל של הטלביזיה ולכן יוצר לך השראות על הקו חשמל שמפריע לטלבזיה בחלק מערוצים !

אם היתה לך טלביזיה טובה או חיבר טוב בבית (הארקה טובה) זה לא היה קורה.

ממש לא בנאדם. יש דבר כזה שנקרא כלוב פארדיי. לא ניכנס למה זה בתכל'ס, אבל זאת הסיבה שכשאתה נכנס למנהרה אתה לפעמים שומע סטטי ברדיו.

וזה תקף רק לשדה חשמלי, לא מגנטי.

קרינה אלקטרומגנטית היא בכל מקום, לא רק ליד המחשב, לא צריך להגזים.

קרינה אלקטרומגנטית נמצאת בתכל'ס בכל מקום שיש חשמל, אז אלא אם בא לכם לעבור לגור במערה במדבר אני מציע לכם להירגע ולחיות עם הספק (אני מתכוון לdoubt, לא PSU) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...