בכורה עולמית לשלט של ה- NINTENDO REVOLUTION - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכורה עולמית לשלט של ה- NINTENDO REVOLUTION

תמיד מחייך

Recommended Posts

נ

וניטנדו פעם אחרי פעם מוציאים שטויות לא הגיוניות שמעוררת בך מחשבה "what the hell were they thinking???" , זה היה גם עם הניטנדו DS שיצא ממש ליד הPSP אבל נחות ממנה כמה עשורים מבחינה טכנולוגית.

תשמע יש לי את ה DS . הגראפיקה שלו אולי לא תמיד מלהיבה, אבל ההנאה שיש ממשחקים היא באמת מיוחדת...וזה גם כל העניין. לפעמים הפשטות או "התוסף" הקטן יכול לעשות את השינוי וכן לגרום למכשיר להצליח. עובדה ה DS נמכר יפה מאוד ברחבי כל העולם, למרות שהוא כביכול נחות טכנולוגית..

בקשר לרבולושן, נראה לי נינטדנו קצת הגזימה עם הנסיון לחדש. הפאנבויז אולי ישארו אבל יהיה לה קשה "להרוויח" מעריצים חדשים, כי הקונסולה לא ממש תדבר אליהם. אני חושב שנינטדנו הייתה צריכה קודם כל לפתח חומרה חזקה שתוכל להתמודד מול העצמה של ומייקרוסופט ובנוסף ולהוציא את השלט...ואם אפשר היה אז קצת פחות ביזארי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אנשים תפסיקו להיות שמרנים ותנו צ'אנס לאנשים שמנסים להכניס טעם וחידושים למשחקים...לדעתי זה דבר ענק ואם הוא יצליח זה יהיה פשוט מדהים

אני גם שמח שיצא שלט רגיל וככה יהיה משחקים רגילים ומשחקים מיוחדים...

השלט הזה יפתח הרבה אפשריות לשחק משחקים בצורה אחרת , אז במקום לבקר לרעה צריך להסתכל קדימה ובראש פתוח

הנה כתבה של IGN על האפשריות של שימוש השלט במשחקים

http://cube.ign.com/articles/651/651224p1.html

והנה קליפ מטורף שתבינו כמה הדבר הזה מגניב

http://videogames.3yen.com/wp-content/images/nintendo-revolution-trailer.mov

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למרות שבארץ לא יודעים נינטנדו היא חברה גדולה ומצליחה ולמרות שאני אומר את זה ולמרות שאני אוהב את נינטנדו אני אישית רוצה שהיא תפסיד בשוק

הקונסולות ותהפוך לחברה שמפתחת מישחקים לכל הקונסולות ולמחשב (וזה לא יקרה בקרוב כי היא גם מרויחה הרבה כסף כימאת בכל ריבעון)

אני אישית היתי רוצה ליראות את נינטנדו כמו סגה שמפתחת מישחקים לכולם כולל המחשב (רק מתי יגיע וירטואל פיטר חדש למחשב???)

דבר נוסף נינטנדו נתנה לשוק הזה הרבה דברים כמו לדוגמה ה+ שיש בכל ידית היום נינטנדו פיתחה הידית האנלוגית והתוסף שמרעיד תידית זה של נינטנדו

המצאות בתחום הנידים כמו הגימבוי הריאשון והנינטנדו DS שדרך אגב למרות מה שאתם חושבים מוכר גם יותר חומרה וגם יותר תוכנה מהPSP הרבה יותר

למרות המכירות הטובות שהיו לPSP שהוא יצא הרעיון של הידית של הPS1 וכמובן 2 שזה כימאת אותו דבר נילקח מהידית של הסופר נינטנדו בתוספת

הידית האנלוגית של הנינטנדו 64 והתוסף שלו שמרעיד תידית ויש להם עוד הרבה דברים שהם הביאו אפילו המצלמה של הPS2 לגימבוי היה ליפני והיה מחשבות

על חלק מהפונקציות שיש למצלמה של הPS2 שבסוף לא נוצלו וזה ליפני המישחקים מאריו וזלדה תרמו הרבה מאוד לשוק ומאריו 64 זלדה 64 וגימס בונד הראישון

לנינטנדו 64 תרמו הרבה מאוד למישחקי תלת מימד וזה רק חלק קטן מהמישחקים בקיצור נינטנדו פיתחה הרבה דברים וסוני העתיקה וליפעמים העתיקה ושיפרה

הרבה דברים וגם

בנוגע לידית תיראו תתמונות ותיקראו תכתבות ותבינו זה כמו עכבר 2 או בקיצור עכבר+אקדח אור (במיקרה שאני זוכר נכון פיתחה גם את זה)

ולא רק אקדח אור כמו שחלק חושבים בנוסף יהיו לידית תוספים לכל מישחק שצריך והיא מעולה לFPS ולעוד הרבה מישחקים אז נכון שלמישחק מכות רגיל

צריך תוסף אבל אני מאמין שיהיו הרבה מישחקים מפתיעים כמו שיש הרבה מישחקים מפתיעים וכיפים לDS וזה לא יהיה רק קוביה על הרבה סטרואידים

כמו שהXBOX2 והPS3 ורק בישביל דבר אחרון אחד מהמישחקים הפופלרים ביותר כרגה ביפן זה מישחק גידול כלבים לDS שמוכר בטרוף למרות גרפיקה

נחותה בהרבה מימישחקים של הPSP שהוא גם חיכוי משודרג לGBA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stone cold

למה אתה רוצה שהם יפסידו?

הם המציאו את רוב הדברים

הם עיצבו את רוב ההיסטוריה.

אתה מעדיף שבעם חברות פחות יצירתיות כמו סוני ומיקרוסופט יזכו בשוק?

שבעצם כל המשחקים יהיו רק על הגרפיקה הכי נוצצת בלי שום תוכן מעניין?

תקח את המשחק זלדה באיזה גירסא שאתה רוצה אם זה אוקארינה אוף טיים או וינד וייקר וקיבלת משחק כמעט מושלם שיש פה פשוט הכל

ותבין שזה רמה אחת מעל כל משחק שאי פעם תראה (דעתי)

אז המציאה באמת כמעט הכל בשלטים וכולם העתיקו ממנה עד שזה עכשיו הגיע לשלב שאין ממש מה כבר לשפר...

ונכון ניננטנדו כבר לא שולטים בקונסולות והם ירדו מאד עם הגיימקיוב שלדעתי הוא הרבה יותר מיוחד מPS2 XBOX

אני ממזמן לא מסתכל על גרפיקה אבל לצערי זה הדבר הכי פופלרי שאנשים מסתכלים...הDS הוא מכשיר הרבה יותר יחודי מPSP שלדעתי זה פשוט PS מוקטן

לDS יש touch screen

dual screen

ויש לי מלא אופציות מיוחדות שאפשר לפתח משחקים מטורפים...אני יקנה אותו בערך שיצא mario kart ds

עם הwifi

בקיצור נחזור לנושא האמיתי

אני מאד מקווה שנינטנדו יצליחו עם השלט הזה ואני סומך עליהם , אני מקווה שהיצירתיות תמשיך ונינטנדו לעולם לא תיפול...לפחות כרגע זה לא נראה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהם יפסידו כדי שמאריו זלדה ועוד הרבה מישחקים מעולים (אני למשל מת למאריו נייר 2 )יגעו למחשב ולקונסולות שנפוצות בישראל

(טוב היום יש רק קונסולה אחת בישראל)חוץ מיזה בשנים האחרונות אין להם מספיק תמיכה מיחברות צד 3 ונינטנדו לא קונה הרבה מישחקים בילעדים

כמו סוני ומיקרוסופט ומה לעשות למרות שמי שמבין יודע שהמישחקים של נינטנדו בדרך כלל יותר טובים הם לא מפתחים מספיק מישחקים ביגלל זה אני רוצה שהם יפסידו אים היתי חי באמריקה או יפן היתי קונה תקוביה בלי לחשוב הרבה וגם תמהפכה ב2006 אבל מה לעשות נינטנדו לא שמה על ישראל

דרך אגב למי שאוהב תXBOX אף פעם לא הרוויחה כסף מימנו ולמעשה הוא אחד מהמכשירים המפסידים שלה (לא שצריך לידאוג להם)

וסוני אולי הרוויחה הרבה מהPS2 אבל גם ביזבזה הרבה על פירסום שיווק ומישחקים בילעדים אז מאוד יכול להיות שבמובן מסוים הקוביה ניצחה

כי הקוביה תמיד נימכרה ברווח והמישחקים הוסיפו לרווח הזה וכל שער המוצרים לאומת הXBOX שנימכר בהפסד גדול והPS2 בהפסד קצת יותר קטן שיתבססו על מכירת

מישחקים כדי לבטל תהפסד ולהוסיף רווח לקוביה גם לא היה הרבה פירטיות מה שגורם להפסדים גדולים לPS2

הXBOX2 והPS3 כבר כרגה עולים המון כסף לחברות ביגלל הפיתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך את מריו וזלדה בחברות מתחרות שלדעתי אין את הנשמה

היום אומרים שנינטנדו עושה משחקים לילדים והרבה אנשים באמת מאמינים בזה

אני אישית קניתי את הקובייה לפני יותר משנה בארץ ואני מאד מרוצה

הבאתי גם כמה משחקים מחול ועכשיו יש לי משהו לא חוקי אבל לא נדבר על זה פה.

אני לא מצאתי משחקים ביחיד שכל כך נהנתי כמו wind waker ו paper mario 2

או משחקי חברה כמו wario ware inc

mario party 5-6

mario tennis

mario kart

מה שכיף בנינטנדו זה המולטי פלייר עם החברים...וזה לא יעזור כי אלו המשחקים הכי כייפים...

אבל תכלס זה לא משנה...נינטנדו לא תמות כי היא עדיין מרוויחה המון כסף בעיקר על הגיימביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...